5 аргументів на користь покупки iPhone 13 Pro Max і стільки ж проти

З виходом iPhone 14 популярність 13-го покоління не лише не знизилася, а й зросла. У цьому немає нічого дивного, адже функціонально смартфони практично не відрізняються. При цьому ви можете купити Айфон 13 Про Макс відчутно дешевше, ніж заплатите за його молодшого родича. У цій статті ми розповімо про причини для покупки гаджета цієї лінійки та наведемо кілька доказів проти замовлення «яблучного» смартфона 13-го покоління.

Айфон 13 Про Макс

Чому варто придбати iPhone 13 Pro Max?

У гонитві за новою моделлю айфона важливо пам’ятати кілька простих речей: він буде дорожчим за попередню версію, його функціональність не набагато перевищує гаджет 13-го покоління, і, нарешті, в девайсах серії 13 Pro Max і 14 Pro Max встановлений той же процесор (А15). Говорячи про причини для покупки iPhone 13 Pro Max, варто відзначити такі моменти:

  1. У вас iPhone 11 або старше — хоча Apple підтримує свої гаджети протягом багатьох років, різниця в телефонах починає особливо відчуватися через покоління.
  2. Ви хочете відчути переваги 5G — так, в Україні поки що такий зв’язок недоступний, проте його появу анонсують у найближчому майбутньому.
  3. Вас не влаштовує тривалість автономної роботи на смартфоні — місткість батареї на Айфон 13 Про Макс дозволить вам використовувати гаджет цілодобово без необхідності підзарядки.
  4. Ви хочете отримати найшвидший телефон на ринку — це гарантує встановлення чіпсету A15, який забезпечить максимально високу продуктивність пристрою.
  5. Ви регулярно ведете соцмережі — система камер забезпечує високу якість зйомки в різних режимах, включаючи кінематографічний, а датчик нічної зйомки дозволить отримати ідеальну картинку навіть у разі жахливого освітлення.

Ще один плюс, ви завжди зможете продати або обміняти iPhone на вигідних для вас умовах. Зробити це можна в інтернет-магазині StoreInUa, який пропонує програму trade-in для своїх покупців.

Чому не варто купувати iPhone 13 Pro Max?

Відмовити собі у можливості придбати тринадцятий айфон досить складно. Це варто зробити з кількох причин:

  1. Ви вже придбали iPhone 14.
  2. Ви є старовірним і користуєтеся кнопковим телефоном.
  3. Ви не вірите у перспективу підключення 5G.
  4. Вам не подобаються смартфони з великим екраном.
  5. Ви не готові витрачати на девайс більше кількох тисяч гривень.

Якщо серйозно, то Айфон 13 справді виглядає оптимальним вибором щодо ціни, якості та перспективи на найближчі кілька років.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua