Для чого українці звертаються до косметолога: рейтинг найпопулярніших процедур

Зробити контури обличчя і тіла більш виразними, відтермінувати вікові зміни та позбутися перших ознак старіння, усунути деякі дефекти зовнішності — причин для звернення до косметолога більш ніж достатньо. Попри зовнішні обставини, люди прагнуть виглядати красиво, адже гарне відображення у дзеркалі підвищує самооцінку та дарує приємні емоції. Пропонуємо ознайомитись з рейтингом процедур, які найчастіше виконуються в одній зі столичних клінік.

Для чого українці звертаються до косметолога: рейтинг найпопулярніших процедур

Основні причини звернення до косметолога

Розглянемо популярні процедури на прикладі Docber Clinic. Медичний заклад спеціалізується на косметології та пластичній хірургії. Його засновник, Дмитро Березовський, добре знає, які вади зовнішності можна усунути методами косметології, а які — лише хірургічним шляхом. Опинившись на консультації, пацієнт отримує чесну розгорнуту відповідь на питання «Як досягти бажаного результату?». Будь-яке втручання абсолютно виправдане.

Що турбує наших співвітчизників? Ось найпоширеніші проблеми:

  1. Зміни обличчя, що відбуваються через вік (опущення овалу обличчя, глибокі носогубні складки, асиметрія, молярний набряк тощо), травми, перенесені неврологічні захворювання. Пацієнтам з такими симптомами показаний ліфтинг нитками APTOS. Це інноваційна безопераційна методика підтяжки обличчя, процедура виконується швидко та не передбачає тривалої реабілітації. Як це працює? Кожна нитка має низку насічок, що сприяють перерозподілу тканин, відновленню втрачених об’ємів, активізації синтезу колагену та зміцненню каркасу шкіри. Вартість — від 500 евро.
  2. Мімічні зморшки, асиметрія обличчя, обвисання шкіри, опущення кутиків рота, складки на шиї та декольте, надмірна пітливість. Позбутися цих проблем можна за допомогою ботулінотерапії. Ін’єкції препарату Botox (виробник Allergan, Франція) розслаблюють м’язи, завдяки чому зморшки розгладжуються, а нові заломи в зоні введення не утворюються. Прайс — від 3500 гривень, для чоловіків може бути вище.
  3. Асиметрія губ, їх недостатній об’єм, сухість, вікові зміни. У цих випадках виконується контурна пластика. Ін’єкційна корекція дозволяє за один сеанс зробити губи пишними і чуттєвими, підняти кутики рота, позбутися дрібних зморшок у цій області. Натуральні гіпоалергенні філери зволожують шкіру, збільшують об’єм губ. Ціна — від 5000 гривень.

Кожна процедура має свої особливості, для отримання детальної інформації варто звернутися по консультацію до лікаря.

Для чого українці звертаються до косметолога: рейтинг найпопулярніших процедур

Як зрозуміти, що час до косметолога

Будь-яке невдоволення власним зовнішнім виглядом —  достатній привід для того, аби записатися на консультацію. В Docber Clinic попередній розбір проблеми можна зробити онлайн по фото, це безкоштовно. Пацієнт отримує не тільки відповіді на свої запитання, а й візуалізацію результата, який можна отримати після проведення тієї чи іншої процедури.

Далі лікар пропонує очну зустріч, оцінює реальний стан шкіри, збирає анамнез, якщо потрібно, призначає аналізи та узгоджує дату наступного візиту, а після процедури дає рекомендації для швидкої реабілітації і збереження результата.

Якщо вам потрібна консультація, підпишіться на Docber Clinic у соціальних мережах чи зв’яжіться зі спеціалістом через офіційний сайт. У мережі доступні до перегляду фото виконаних процедур та прайсинг, інформація про лікаря (освіта, досвід, підвищення кваліфікації).

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua