Гороскоп Дракона на 2023 рік Кролика: точний прогноз

Гороскоп Дракона на 2023 рік Кролика: точний прогноз

Наймогутніший за східним гороскопом, він іде життям, не помічаючи перешкод. Адже йому підвладні стихії, у справах і любові влаштовують вищі сили. Однак рік Кролика змусить його дещо переглянути свої життєві підвалини, утихомирити вогненну вдачу і постаратися бути ближчими до простих смертних – вони такі ж люди. А ще гороскоп на рік Кролика робить несподівані висновки: виявляється, Дракони також плачуть. І потребують втіхи не рідше за інших – просто чомусь намагаються приховувати це.

Загальні тенденції 2023 року

Коли все дістається надто легко і це стає моделлю життя, будь-які складнощі та перешкоди вганяють у ступор. Приблизно це трапиться з Драконами у 2023 році. Не варто сприймати такий стан справ як вороже ставлення до вас співробітників, близьких, друзів та цілого світу!

Просто ви не знали, що проблеми існують, і що робота іноді буває рутинною, а ще часом необхідно завойовувати авторитет у оточуючих: не можна покладатися на удачу та допомогу зірок.

Гороскоп Дракона на 2023 рік Кролика: точний прогноз

Якщо гороскоп Дракона на 2023 рік радить закотити рукави і попрацювати як слід, упокоривши гординю – так тому і бути. Від того, наскільки продуктивно мине рік, залежить кар’єра в найближчому майбутньому.

Взагалі, доведеться боротися на всіх фронтах – і особистому теж. Кохання не дістається просто так, за неї іноді доводиться боротися. Ось так і дізнаєшся багато нового та цікавого, коли з’ясовується, що блюдечко з блакитною облямівкою, на якій лежать подарунки долі, не вічне. Але праці будуть гідно винагороджені – треба лише дочекатися кінця року.

Любовний гороскоп на 2023 рік

Вам може здаватися, що все не те й не так, і ніяк не трапляється та сама людина – але гороскоп радить уважніше придивитися до себе. Чи не особисті якості є причиною того, що не складаються відносини? Егоїзм і прагнення ставити в основу себе, коханого, свої інтереси і переваги активно шкодитимуть на любовному фронті.

А треба тільки утихомирити свою палку вдачу, утриматися від необачних і різких висловлювань, постаратися зрозуміти людину, замість того, щоб нав’язувати їй свою думку і з піною біля рота доводити свою правоту. Дракони не розуміють, що часом їхнє ставлення, навіть за найсильнішого кохання, може спопеляти близьких людей. Тому сварки та конфлікти будуть не рідкістю – принаймні перші півроку.

Гороскоп Дракона на 2023 рік Кролика: точний прогноз

Треба спробувати відставити убік свої лідерські амбіції та не проектувати бажання бути зверху на життя у різних проявах.

Нерідко партнер оцінить слабкість і охоче підставить свій жилет для гірких драконьих сліз. Після цього стане легше обом: ви зрозумієте, як добре, коли є кому поплакатися, а людина поруч дізнається про вас краще – і покохає ще більше.

Найбільш гармонійними близькі стосунки будуть восени. Тут уже можна і про шлюб подумати, і про те, щоби дитину народити. Головне – не втрачати знайдену тонку нитку любовних стосунків і не ставати знову егоїстом.

Здоров’я

Жодних нервів не вистачить – це кількома словами гороскоп Дракона на 2023 рік. Як не прикро це відзначати, але невміння організувати правильний відпочинок обернеться перенапругою, і якщо не вжити необхідних заходів, то й нервовим виснаженням.

Гороскоп Дракона на 2023 рік Кролика: точний прогноз

Тому як тільки буде помічено, що все дратує, ви все частіше виявляєте агресію по відношенню до оточуючих, дуже втомлюєтеся і при цьому ККД роботи стрімко знижується – настав час брати чергову невелику відпустку, виключно з оздоровчою метою. І провести його краще в якійсь провінції, у санаторії чи на базі відпочинку посеред лісу, на березі річки чи озера.

Близькість природи, тиша, проста дихальна гімнастика – це все, що потрібно для того, щоб нерви відновилися. А ось намагатися розслабитись за допомогою алкоголю – погана ідея. Дуже погана.

Грошовий та кар’єрний прогноз

Грошовий стан Дракона можна описати фразою «то пусто, то густо». Але до кінця року ви навчитеся керувати цими вибагливими грошовими потоками, долаючи безгрошів’я і грамотно розпоряджаючись отриманими дивідендами.

Гороскоп Дракона на 2023 рік Кролика: точний прогноз

Особливо розбагатіти не вийде, але вкладення виправдаються, якщо утриматися від безглуздих витрат та покупок. У першій половині року краще взагалі обійтися без дорогих придбань, вони не вчасно. А ближче до кінця року можливі премії, подарунки, підвищення на посаді зі збільшенням окладу – ось тоді й можна трохи відвести душу. Якщо у вас є діти, більшу частину грошей витратите на них.

Прогноз щодо місяців 2023 року

Місяць Прогноз астролога
Січень Радісним початок року Дракони не зможуть назвати за всього бажання. А все тому, що багато енергії було витрачено минулого року, і основні внутрішні сили пішли на феєрверки та салюти, зовнішню показуху та інші несуттєві речі. Якщо надто довго відмовлятися бачити проблеми, вони наздоженуть і заплутаються в ногах. Переступити – не вийде, треба вирішувати їх
Лютий Небагато зусиль – і все вийде! Зима дасть, по-перше, нові уявлення про те, що таке успіх і як його досягти, а по-друге, відкриє раніше невідомі якості свого характеру. Гороскоп попереджає: не кожну з цих властивостей може сподобатися – але головне вивчити себе. Це допоможе налагодити стосунки вдома та на роботі. Без конфліктів не обійдеться, але сварка різна
Березень З настанням весни захочеться тепла, кохання – і трохи полінуватися. Однак зірки рекомендують зробити з точністю до навпаки. Перше весняне тепло може бути дуже оманливим, стосунки – далеко не безхмарними, і наступне розлучення – болючим. А ось роботі потрібно все ж таки приділити часу побільше: витрачені сили працюватимуть на ваш авторитет
Квітень Замість однієї великої відпустки Дракону краще взяти та поділити її на кілька частин. І першу провести у квітні: поїхати туди, де ще немає курортного галасу, але повітря все таке ж цілюще, і пальми зелені. Цей перепочинок допоможе впоратися з напруженим подальшим ритмом життя. Рік буде не з легень, але цінними будуть і придбання – головні з яких кар’єра та досвід
Травень Перейти з домашнього дозвілля на зовнішню активність краще наприкінці весни. Вийняти з гаража велосипед, купити, нарешті, абонемент у басейн або на фітнес (ось там вельми ймовірна зустріч зі своїм майбутнім коханням), обійти виставки – після цього і робота буде легше сперечатися. Сприятиме творчій віддачі далекі поїздки, можливі відрядження з навчанням
Червень Драконам, які збираються відкривати свій бізнес, гороскоп радить з початком літа хапати свій успіх за хвіст – і тримати максимально міцно. Для цього знадобляться не лише сили та нерви, а й фінансові вкладення. Не бійтеся, зірки склалися максимально сприятливо, тому можна ризикнути взяти кредити. Загалом, з цього місяця почнеться перелом у кар’єрі і можлива нова робота
Липня Думки про втому, тривогу, депресії відвідають тих, хто не хоче чи не вміє відпочивати та відволікатися від роботи. Навіть найцікавіше заняття може втомлювати, якщо йому віддаватися повністю. Тому треба навчитися справлятися зі втомою, заспокоюватися і позбавлятися тривог. Можна завітати до психолога, щоб з’ясувати причину такого стану – але він порадить вам просто відпочити
Серпень Влітку закінчується лише літо, а не життя. Але категоричному Дракону складно це пояснити, особливо якщо в цей час трапляються якісь невдачі. Ви перебільшуватимете масштаби неприємностей і намагатиметеся зробити з них трагедію. Хоча краще промовляти події: висловлені проблеми стають видимішими. Можна навіть поговорити з собою, стоячи біля дзеркала
Вересень Тяжкою літньою спадщиною може стати потяг до алкоголю, але ви її без проблем подолаєте, знову влившись у трудовий струмінь і відчувши себе на коні. Якщо має бути свято з гулянням – вибирайте найлегші напої і чітко встановіть собі міру: ось стільки – і ні краплі більше. З початком осені вам знадобиться тверезий розум та здатність критично мислити.
Жовтень Довгі стосунки нарешті завершаться походом до РАГСу, хоча рідні можуть і не схвалювати вибір. Але, зрештою, це ваше життя! Гороскоп обіцяє довгі роки щасливого шлюбу та гармонію в особистих стосунках. Самотнім драконам краще трохи почекати – головна подія відбудеться трохи пізніше. Увага потребує здоров’я: нервове виснаження попередніх місяців послабить імунітет
Листопад Ближче до кінця року життя нагадуватиме річку, що наближається до впадання в море. Здається повноводність – але при цьому головне русло розпадатиметься на безліч приток. Так і ви розосереджуватимете свої сили, не в змозі визначити головні цілі та завдання. Зрештою, гороскоп радить підкоритися течії – воно винесе великі простори у потрібному місці.
грудень Закінчиться постійне нервування, але не до кінця налагодяться стосунки з колегами – причому начальство буде досить, а ось співробітникам буде здаватися, що ви вискочка і зазнайка, вимагає від оточуючих занадто багато. Будь-яка похвала на вашу адресу викликатиме заздрість. Навчіться абстрагуватися від цього негативу та скидати з себе чужу темну енергію

Астрологічний прогноз для жінки

Весь рік жінки-Дракони будуть охоплені пристрастю до дорогих і невиправданих покупок. При тому, що коштів на них не вистачатиме, а рідні та близькі не схвалюють таке ставлення до грошей. Гороскоп радить зупинитися і задуматися, перш ніж купувати річ не найпотрібнішу на даний момент, але явно виходить за вартістю за межі купівельної спроможності. Якщо так неспроможна – пробігайтеся по магазинах під час знижок і акцій.

Гороскоп Дракона на 2023 рік Кролика: точний прогноз

Взагалі спокійним для вас цей рік не буде. Під час нападів самокритичності прийматимуться необачні рішення – наприклад, обрізати довге волосся або піти зі старої роботи. Але якщо коси відростуть, то робота сама собою не намалюється, тим паче гарна.

Головне – тримати себе в руках і не брати до уваги, що проблеми простих смертних Дракона не стосуються. Сумно, але ви теж не вічні, а довге життя доведеться провести з тими найпростішими людьми.

Гороскоп для чоловіка

Цей час може стати для Дракона-чоловіка випробуванням на міцність. Хоча Кролик загалом благоволіє до нього, але багато рис характеру господареві року можуть не сподобатися. Гороскоп Дракона на 2023 рік обіцяє чимало неприємностей – але позитивні події все ж таки відбуватимуться частіше.

Гороскоп Дракона на 2023 рік Кролика: точний прогноз

Головне – внутрішня гармонія (не плутати з егоцентризмом та самовпевненістю). Стати самим собою, позбутися недоліків, поки вони не стали пороками, допоможуть найближчі люди. Уникайте випадкових зв’язків – через них можна втратити не тільки енергетику, а й отримати цілком конкретні ризики репутації та грошові витрати, на які явно не розраховували на початку року.

Велике значення для душевної рівноваги матимуть приємні дрібниці, невеликі подарунки від коханої жінки та сюрпризи, чи то гарний діловий блокнот, мила листівка на день народження.

Природа – це краса, яка вічна і яка поряд. Навчіться милуватися нею, знаходити у ній підтримку.

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua