Заземлення для новачків: 5 способів заповнити енергію після магічних ритуалів

Розповідаємо про ознаки нестачі та надлишку енергії та про те, що з цим робити.

Заземлення для новачків: 5 способів заповнити енергію після магічних ритуалів

 • Надлишок характеризується раптовими панічними атаками, параноїдальним страхом, частими перепадами настрою. Також за твоєї появи можуть збоїти побутові електроприлади, перегоряти лампочки, падати вази, відключатися інтернет.
 • При нестачі енергії, навпаки, відчуваєш слабкість, втому, апатію, страждаєш від нападів мізантропії, загалом відчуваєш себе так, ніби тебе відключили від світових джерел харчування. Також дефіцит проявляється у вічних запізненнях, плутанини у просторі та в часі та забудькуватістю.

Що робити, якщо ти виявила у себе один із подібних станів, особливо після проведення магічно ритуалів? Спробувати поновити енергетичний баланс за допомогою практики заземлення.

Є п'ять способів, які підійдуть і новачкам у цій справі, і досвідченим людям.

Головне, щоб у момент заземлення тобі ніхто не заважав візуалізувати певні образи. Тому в спокійно вибери відокремлене місце вдома або на природі, де зможеш позбавитися взуття та шкарпеток без зайвих
питань із боку. Босі ноги є важливою умовою для всіх практик відновлення енергобалансу. Потрібно відчути силу Землі.

1Енергетичний провід

Ця практика підійде тим, хто відчуває дефіцит і профіцит енергії.

Що потрібно зробити:

 • Займи зручне положення стоячи або сядь у позу лотоса.
 • Зроби кілька глибоких вдихів та видихів, заспокоївши подих.
 • Уяви, що через твоє тіло паралельно хребту проходять два дроти, а потім виходять у районі сонячного сплетення. При цьому перший йде вгору, через маківку, виводячи надлишок енергії з тіла. А другий — прямує в землю, набираючи її сили і віддаючи тобі.
 • Залежно від своєї мети позбався надлишку енергії або заповнити її, уяви, який з потік діє сильніше. Щоб не переплутати дроти, присвойте кожному колір.
 • Поринь у відчуття того, як два потоки спрямовуються від тебе і до тебе, як твоя внутрішня судина наповнюється енергією Землі.

Чим частіше проводитимеш цю практику, тим простіше візуалізуватиме дроти, а потім замість них бачиш розгалужену систему енергетичних судин (за аналогією з кровоносними), які підживлюються від природних стихій і віддають надлишок енергії космосу.

2 Розгалужене коріння

Заземлення для новачків: 5 способів заповнити енергію після магічних ритуалів Джерело: Unsplash (@eilisgarvey)

Що потрібно зробити:

 • Уяви себе деревом з корінням. Ця візуалізація — найкращий спосіб потоваришувати зі стихією Землі.
 • Із заплющеними очима візуалізуй, як по щиколотках, литок і гомілок піднімається земна енергія, яка поступово наповнює все тіло.

Порада: Якщо складно уявити, як з ніг у ґрунт сягають гіпотетичні корені, зроби 10 присідань у своєму ритмі. Вправа наповнить м'язи силою та відверне від сторонніх думок. Як відчуєш, що ноги налилися вагою, переходь до візуалізації коріння.

Таку практику рекомендують за енергодефіциту. Але спосіб можна застосовувати також при надлишку та застої сил — тільки уявляти потрібно, що через коріння віддаєш зайве, а не приймаєш.

3 Тіло як посудина

Заземлення для новачків: 5 способів заповнити енергію після магічних ритуалів Джерело: ru.freepik.com

Не кожен може одразу ж уявити енергетичні потоки в тілі. Спосіб “Тіло як судина” підійде саме тим, у кого виникає такий ступор. При цьому уявляти себе в образі глечика необов'язково. Просто вважай, що твоє тіло — це посудина, наповнена енергією.

Енергію можна уявити, як:

 • кольоровий дим, блискавки чи плазмові кулі;
 • щось тягуче, але досить м'яке обволікаюче всі органи та порожнини.

Зазвичай образи приходять самі собою. Те, що побачиш першим, так виглядає твоя енергія. Наступний крок – прислухатися до думок, які з'являться в цей момент – придивитися до себе. Подумай, скільки в твоїй посудині енергії — чи вистачає її тобі чи тіло спустошене? А може, енергія в'язкою масою застигла і осіла кудись на дно?

Головне завдання після того, як відповиш на ці запитання, — уявити, як наповнюєшся енергією та змушуєш її циркулювати по посудині, хай спочатку і не дуже швидко. Важливо відчути рух тепла тілом. Як тільки з'явиться почуття, що ти керуєш цією силою, зможеш взяти її під контроль — позбавлятися зайвої або поповнювати дефіцит.

Чим частіше практикуватимешся, тим простіше буде даватися візуалізація.

4 Босоніж по траві

Заземлення для новачків: 5 способів заповнити енергію після магічних ритуалів Джерело: Unsplash (@sharonmccutcheon)

Спосіб підходить виключно для теплої погоди або тропічних курортів, де можна ходити босоніж, не боячись підхопити застуду. Не виконуй цю практику в місцях скупчення людей, краще вибери відокремлений «острівець» поля, лісу чи узбережжя. Не поспішай — роззувшись, не переходь на прискорений крок чи біг. Уяви, що з кожним кроком віддаєш свою енергію Землі, тому йди акуратно і повільно.

Через 10-15 хвилин завдання можна ускладнити – уяви, що з кожним кроком права нога віддає енергію, а ліва, навпаки, отримує підживлення обраного місця. Паралельно прислухайся до відчуття свого тіла, що воно відчуває від дотику з травою або землею і наскільки легко тобі дається практика. Це дозволить сильніше зосередитися на заземленні, очистить голову від сторонніх думок та збентежень.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua