Гороскоп Кролика на рік Кролика 2023 року: точний прогноз!

Гороскоп Кролика на рік Кролика 2023 року: точний прогноз!

Отримати цілі 365 днів безроздільного панування у своїй долі – на це варто чекати всі 12 років східного циклу. Гороскоп Кролика на 2023 рік – блискучий, успішний, благополучний. Тому нехай оточуючі не дивуються з того, як розпушиться і розправиться винуватець урочистостей у свій рік. Але Кролики – це не лише цінне хутро, це ще й працьовитість, чесність, відкритість та доброзичливість, трохи приправлені занудством. Педантизм – кроляча все. У нірці, тобто будинку, все має лежати-стояти-висіти на своїх місцях. Залишена в мийці чашка – образа. Невиконана вчасно робота – злочин проти пухнастого та вухатого людства. Щодо зради та брехні, то Кролик таких слів і зовсім не знає. Як і ту людину, яка була в цих провинах викрита.

Загальні тенденції 2023 року

Зазвичай Кролик намагається бути в тіні і поводитися якомога скромніше. Тихіше за воду, нижче трави – це все про нього. Тому в цього розсудливого і працьовитого персонажа нашої розповіді завжди в будинку є чиста вода і смачна трава – образно, звісно, бо цей рік ще називається роком Кота, цілком собі м’ясоїдного.

Гороскоп Кролика на рік Кролика 2023 року: точний прогноз!

Поєднує Котов і Кроликів старанність і старанність у праці. Цього року, однак, багато хто здивується, як можуть ці милі істоти перетворюватися, коли зірки прихильні до всіх їхніх починань. Для них відкриваються найкоротші шляхи до успіху, а фінансовий стан зросте настільки, що найближчими наступними роками не треба буде сушити голову, де взяти гроші на необхідне для хорошого життя. Як наслідок, вони стають лідерами громадської думки – хоч самим їм це не дуже до вподоби.

Але загалом рік почнеться зі слогану Карлсона: «Спокій, тільки спокій!» – і цим же девізом закінчиться, незалежно від того, що відбуватиметься у проміжку між січнем та груднем.

Справи серцеві

Несподівано повінь почуттів цілий рік нашіптуватиме в кроляче вухо: плодись і розмножуйся! Складно буде встояти перед кличком природи, тим більше, що це цілком по-кроликівськи. Але все-таки намагайтеся думати щоразу, коли чуєте цей підступний шепіт. Калькулятор не повинен вимикатися в ті хвилини, коли вам здається, що ось за тим поворотом – райські кущі, пристрасть і щастя на все життя. Порахуйте, за чий рахунок планується провести це свято кохання. Не виключено, що лише за ваш.

Адже Кролик – прихильник справедливості та рівності. Не те, щоб жінки повинні шпали носити (хоча якщо їм подобається – нехай) чи чоловіки дружно перейти у візажисти-стилісти (і таких знаємо – справа зовсім в іншому). Некрасиво підніматися на чиюсь шию. В даному випадку – на твою.

Гороскоп Кролика на рік Кролика 2023 року: точний прогноз!

Не варто навіть заради найсильнішої пристрасті змінювати життєві принципи і відступати від деякого пуританства у відносинах. Спробувати, звичайно, можна все – але чи впевнені, що це смачно і взагалі їстівно? Мирна тиха романтика – ось те, що варто вибрати зі всього любовного меню. І цілком можливо, що це дуже надовго.

Здоров’я

Шкіра, нігті, волосся, слизова оболонка очей – ось на що потрібно буде звертати увагу Кроликам. Не виключено, що літня спекотна погода не найкраще позначиться на стані цих частин тіла. Зайві п’ять хвилин на сонячному пляжі – і засмага набуває нездорового яскраво-червоного відтінку. Так само можуть почервоніти очі від солоної морської води та спеки. Слідкуйте за своєю зовнішністю. До речі, чоловіки так само, як жінки, користуються сонцезахисними кремами. А темні окуляри роблять людину чарівною і загадковою одночасно.

Гороскоп Кролика на рік Кролика 2023 року: точний прогноз!

Якщо у вас підростають діти, цього року постарайтеся не просто приділити їм час, а займатися разом фізкультурою та спортом: узимку – походи на ковзанку, лижі, санки, влітку – бадмінтон, плавання, велосипед. Це набагато корисніше, ніж комп’ютер та айфон. Навчіть підростаюче покоління на своєму прикладі робити ранкову гімнастику щодня.

Кар’єра та гроші

Поміркованість та акуратність одного літературного персонажа прийнято вважати недоліками – хоча нічого поганого в цьому немає. Саме такі якості дозволять терплячому Кролику поступово крок за кроком просуватися сходами вгору. Стрибки, якими він славиться в хвилини небезпеки та буйних веселощів, тут недоречні.

Гороскоп Кролика на рік Кролика 2023 року: точний прогноз!

Найбільш успішним буде друге півріччя. Перші півроку ви натхненно і з ентузіазмом тягли завантажений віз у гору – тепер можна стрибати на нього зверху і їхати з вітерцем. Завдяки розсудливості, продуманості, цілеспрямованості ви до кінця року суттєво збільшите свій дохід. А якщо хтось назве вас приземленим, не звертайте уваги. Це заздрість.

Прогноз по місяцях

Місяць Астрологічний прогноз
Січень Тихий умиротворений настрій пануватиме в будинку і в душі Кролика весь місяць. Низка свят обіцяє постійні візити в гості та походи у відповідь, зустрічі з родичами, друзями дитинства, однокласниками. Сита ідилія буде розведена (або приправлена) невеликими пригодами, які будуть кумедні та аж ніяк не небезпечні. Загалом цього року перший млинець – не комом.
Лютий Спокійний перехід від ледарів до робочого стану здивує вас самих: зазвичай Кіт після тривалих свят схильний до прокрастинації – але тільки не цього року. Жодних «а це можна зробити завтра» – все тільки сьогодні і зараз! Такий завзятий підхід здивує і порадує начальство, а ось деякі колеги не втримаються від зауважень на кшталт «тобі що, найбільше треба?». Так, більше.
Березень Навесні доведеться ударно попрацювати, так інтенсивно, що ви зрозумієте, що таке справжній трудовий подвиг. Усі на роботі вже звикнуть до цього, і гороскоп Кролика на 2023 підтверджує: немає нічого такого, що не вийде. Секрет у тому, що ці зусилля закладають початок майбутніх перемог та звершень, спочатку переважно фінансових – але справа починається з малого.
Квітень Ви раптом розумієте, що стали авторитетною людиною в колективі та в колі друзів, душею компанії. Якщо раніше вас сприймали просто як доброї спокійної людини, однієї з багатьох, то цього року веселощі не ладнаються, коли вас немає. На роботі не можуть розпочати обговорення важливої проблеми, не запитавши кролячої думки. Люди старші і молодші за вас визнають вашу першість.
Травень Все так зелено і чудово, що горі вона вогнем, ця робота. Так або приблизно так ви думаєте цього місяця. І правильно робите. Подумайте про те, щоб здійснити нарешті еко-подорож по найближчих сільських околицях на будь-якому транспорті – головне, менше речей, більше свободи та нових вражень. Але щоб відпочинок був повноцінним, гороскоп рекомендує закінчити у травні усі справи.
Червень Поки люди мріють про відпустку, Кролики повертаються до звичного життєвого ритму. Нудним його не назвеш: кілька привабливих пропозицій, серед яких зміна робочого місця, просування кар’єрними сходами на старій роботі, раптовий інтерес до громадської діяльності, який, найімовірніше, буде пов’язаний з інтересами рідних. Загалом, все лише починається.
Липня Липнева карусель змін закрутиться тільки в тому випадку, якщо ви цього захочете. Тому добре обміркуйте, що саме хочете змінити, якщо хочете. Але краще перенесіть ці заходи на інший, спокійніший час. Посередині літа гороскоп обіцяє Кроликам чудові знайомства з протилежною статтю, радісне спілкування та взаємну симпатію. Королівство зачекає (с).
Серпень Тиждень досконалої зміни обстановки – те, що необхідно наприкінці літа. Хоча ви домосід, традиціоналіст, прагматик та консерватор, іноді можна ненадовго міняти модус вівенді. Головне, берегтися занадто жаркого сонця та харчових отруєнь на південних курортах: мийте персики та виноград перед їжею. Легкі стосунки краще перевести у платонічну симпатію та дружбу.
Вересень У вересні проллється грошовий дощ, що складається з дивідендів, премій та інших винагород, і навіть подарунків (гроші теж дарують і нічого поганого в цьому немає). Ви сприймете це хоч і не без задоволення, але спокійно – приблизно так, як дивився гордий Мічурін восени на плоди дерев, що гнуться під вагою врожаю. Це зароблено чесною тяжкою працею та стараннями.
Жовтень Період, коли з високою ймовірністю ви можете захворіти, причому серйозно. Якщо відчуєте зміни стану, болючість – потрібно звернутися до лікаря та не відкладати візит. Переходити хворобу на ногах не вдасться. Щоб уникнути простудних захворювань, гороскоп радить не обманюватись теплом бабиного літа і не одягатися надто легковажно: вже середина осені.
Листопад Найвартісніші покупки та найдорожчі подарунки будуть зроблені саме під кінець осені. Але ви вже можете собі це дозволити: надійний фінансовий фундамент вже споруджений, і на ньому ґрунтується ваше нинішнє благополуччя. Відчуйте себе каліфом чи арабським шейхом, чи просто людиною, яка може своїми грішми здійснювати мрії інших.
грудень Нарешті настав час, коли можна висловити подяку за такий успішний рік господареві – і в першу чергу собі самому: адже це ти, Кролике, у свій рік зробив себе успішним, ти працював, не покладаючи рук, дбав про сім’ю і будинок, намагався зробити все, щоб поряд з тобою інші відчували себе захищеними. І ти сам на себе подивився по-іншому.

Що зірки готують жінкам

Заміжня представниця цього знака – це м’яка дбайлива клопотання, яка впевнено тримає у своїх лапках добробут будинку та сім’ї. Гороскоп Кролика на 2023 рік передбачає, що керувати цього року вам доведеться – і це припаде до душі. Головне, знати міру, тому що не всі чоловіки дозволяють заступати на їх половину і забирати собі всі кермо влади. Дайте і їм покермувати – шкода, чи що?

Гороскоп Кролика на рік Кролика 2023 року: точний прогноз!

Дівчата і панночки будуть старанніше, ніж раніше, прислухатися до віянь моди, але не варто забувати, що справжній заєць визнає лише два кольори, що змінюються із сезоном. Класика жанру завжди над модними течіями та примхами стилістів. В іншому – приємно проведете час, влітку познайомитеся з яскравою людиною, а взимку зустрінете свою долю. Про гроші доведеться потурбуватися на початку року, коли можлива зміна роботи.

Гороскоп для чоловіків

Гороскоп Кролика на рік Кролика 2023 року: точний прогноз!

Бійцівський Кролик. Стоїк. Титан. Фінансист. Це все про вас. Якщо колись і є час кролячого ренесансу – то воно. Примножуйте те, що є, і не втрачайте вигідне та цікаве нове. Можливо, почнете зовсім незвичайну справу, раніше невідому – не бійтеся, все вийде. Люди звикли думати, що ви приємний, але нудний трудяга – а ось і ні: ви талановиті, привабливі аж до чарівності. І дуже сентиментальні, що не може не зачепити жіноче серце.

Одружуйтесь, зрештою, раз рік такий вдалий. Коли ще так пощастить – завести дружину в хорошу затишну квартиру, з’їздити з нею в якусь подорож, щоб ближче до зими із задоволенням приймати гостей у гніздечку і показувати сімейний фотоальбом.

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua