Дієтолог пояснив, чому не слід лягати спати на голодний шлунок

Нарешті, можна буде зі спокійною душею перекусити перед сном!

Дослідження показують, що прийом їжі пізно ввечері може викликати збільшення ваги. Тому ви можете подумати, що лягати спати натщесерце може бути корисно для здоров'я. Але насправді це не так.

Дієтолог пояснив, чому не слід лягати спати на голодний шлунок

Чи шкідливо йти спати голодним, Фото: pexels.com

Як і в багатьох інших речах, «золота середина» – це те, до чого нам потрібно всім прагнути. Zmorshki.in.ua хоче розповісти, що це означає.

Чому не можна лягати спати голодним

Деякі люди вважають, що лягати спати голодним допоможе вам добре виспатися або схуднути. Але насправді це може привести до зворотного.

Лікар-дієтолог Уеслі Дельбрідж, представник Академії харчування та дієтології, каже, що почуття голоду, коли ви лягаєте спати, може заважати вашому сну.

Він також говорить, що тривале голодування може привести до падіння рівня цукру в крові. Через це ви захочете з'їсти занадто багато вранці, що може перешкодити вашому метаболізму до кінця дня. Це потенційно може привести до збільшення ваги.

Згідно Healthline, в ідеалі у вас повинно бути добре збалансоване харчування, багате клітковиною і білком. А останній прийом їжі повинен бути, принаймні, за кілька годин до сну.

Якщо ви занадто голодні, коли лягаєте спати, ви можете з'їсти продукти, що містять триптофан (наприклад, індичку і рибу). Вони можуть сприяти засипанню за рахунок активації серотоніну. Ви також можете спробувати цільнозернові.

Раніше ми також розповідали про те, що вам потрібно зробити з родзинками вночі, щоб почати худнути на наступний день.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua