Наскільки погано їсти яблука перед сном: найгірший або кращий перекус?

Чи варто вам їх є в цей час доби?

Яблука багаті поживними речовинами. Наприклад, 1 середнє яблуко містить клітковину, кальцій, магній, калій, вітамін C, вітамін B6, вітамін A, вітамін E, фолат, каротин і вітамін K. Натуральний цукор в яблуці – фруктоза – додасть вам трохи енергії, що не змушуючи вас нервувати.

Наскільки погано їсти яблука перед сном: найгірший або кращий перекус?

Чи варто їсти яблуко на ніч, Фото: pexels.com

Маючи це на увазі, чи є недоліки, пов'язані з вживанням яблук на ніч? Ось що Zmorshki.in.ua хоче вам розповісти з цього приводу.

Чи варто їсти яблуко на ніч?

Яблука – фантастичний джерело поживних речовин і клітковини. І вони можуть становити значну частину вашого щоденного раціону. Однак деякі експерти з The Sun говорять, що вам слід уникати цього фрукта ввечері, так як він може порушити ваш сон.

Кращий час для того, щоб їсти яблуко – ранок, тому що яблуко може поліпшити травлення протягом дня. Пектин в яблуках допомагає печінки виробляти жовч, що дозволяє більш ефективно перетравлювати їжу. З цієї причини Sun рекомендує їсти яблуко вранці перед сніданком.

Однак інформація від The Sun не підтверджується ніякими науковими дослідженнями. Якщо ви не відчуваєте ніяких проблем з травленням від вживання яблук перед сном, не відмовляйтеся від них.

За даними Іллінойського університету, яблука містять нерозчинну і розчинну клітковину. Це робить їх відмінним вечірнім перекусом, оскільки вони допомагають швидше просувати їжу через травну систему. Звичайно, їжте шкірку, щоб отримувати всю клітковину і поживні речовини.

Гарвардська медична школа рекомендує не їсти багато за 2-3 години до сну. Але невелика поживна закуска, наприклад яблуко з скибочкою сиру, не зашкодить.

Раніше ми також розповідали про те, який вид сиру не можна їсти людям, яким уже більше 65 років.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua