«Невинна» річ, яку не можна робити перед тим, як мити фрукти і овочі

Це може привести до наступних неприємних наслідків.

Фрукти і овочі є невід'ємною частиною здорового харчування. Вони забезпечують організм достатньою кількістю вітамінів, мінералів і клітковиною. І при цьому не містять тонни калорій, насичених жирів або натрію. Але багато людей роблять помилку, яка може піддати їх ризику серйозних захворювань.

«Невинна» річ, яку не можна робити перед тим, як мити фрукти і овочі

Як не заразитися кишковою паличкою, Фото: pexels.com

Перш ніж ви виявите, що лежите в ліжку через серйозну хворобу, дізнайтеся, як уникнути цієї критичної помилки. Про неї Zmorshki.in.ua вам і розкаже.

Ніколи не чистите овочі і фрукти до миття

Незважаючи на свою репутацію, фрукти і овочі можуть стати серйозною загрозою для здоров'я. Яким чином? Ці продукти щорічно є одними з головних винуватців хвороб харчового походження. Сюди відносяться ті, які викликаються сальмонелою, кишковою паличкою і лістеріями.

Коли ви чистите непромитий овоч чи фрукт, ви можете перенести бактерії з зовнішньої сторони цього продукту прямо всередину. Тим самим ви можете з'їсти їжу, заражену цими бактеріями. Що може серйозно погіршити ваш стан і здоров'я.

З іншого боку, експерти рекомендують вирізати з ваших фруктів або овочів ті частини, які виглядають зіпсувати. Це також необхідно, якщо вони іншим чином пошкоджені.

Ці ушкодження можуть дозволити хвороботворних мікроорганізмів проникнути у фрукт або овоч. Про це заявила Ребекка Діттмар, координатор програми управління захистом харчових продуктів Техаського університету.

Раніше ми також розповідали про те, який корисний овоч ви ніколи не повинні їсти в сирому вигляді.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua