Масло, яке повинні купувати всі люди з високим кров’яним тиском

Саме воно принесе вам користь.

Артеріальний тиск – це важлива статистика, яка вимірює фактичне тиск крові в стінках артерій, викачують серцем. Нормальний кров’яний тиск може змінюватися протягом дня, підвищуючи і знижуючи при певних діях. Однак нормальне, здорове артеріальний тиск зазвичай коливається на рівні 120/80 мм рт. ст.

Коли артеріальний тиск дуже високий, це називається гіпертонією. Люди з гіпертонією схильні до вищого ризику серцевого нападу та інсульту, – пише Zmorshki.in.ua.

Масло, яке повинні купувати всі люди з високим кров'яним тиском

Як підтримувати здорове кров’яний тиск

Загальновідомо, що певних слід уникати, якщо ви живете з гіпертонією. Наприклад, продуктів з високим вмістом натрію. Однак є також деякі продукти, які підтримують здоровий кров’яний тиск.

Клініка Мейо повідомляє, що оливкова олія допомагає знизити ризик серцевих захворювань та інсульту. Це підтверджено дослідженнями.

Дослідження 2020 року, опубліковане в журналі Nutrients, показало, що оливкова олія першого віджиму надає значний позитивний вплив на рівень артеріального тиску.

Інше дослідження, опубліковане в Archives of Internal Medicine, показало, що додавання 3-4 столових ложок оливкової олії першого віджиму в ваш щоденний раціон потенційно може знизити кров’яний тиск. Дослідження показало, що учасники змогли знизити дозування ліків від артеріального тиску до 50%. Вони щодня вживали це масло протягом 1 року.

Оливкова олія – єдиний мононасичених жир, пов’язаний зі зменшенням ризику інсульту і серцевих захворювань.

Раніше ми також розповідали про те, через який помилки під час готування їжі в мікрохвильовій печі вам не можна буде її їсти.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua