Якщо біля розбитого яйця ви помітили наступне, його не можна їсти

Якщо ви це зробите, то ризикуєте мати проблеми зі здоров'ям.

Смачні та поживні яйця можуть стати багатим білком доповненням до вашого здорового раціону. Проте експерти попереджають, що деякі яйця можуть бути з небезпечними бактеріями. Вони можуть викликати серйозне захворювання в разі вживання.

Якщо біля розбитого яйця ви помітили наступне, його не можна їсти

Як зрозуміти що яйце зіпсовано, Фото: pexels.com

Більшість людей одужують від хвороб харчового походження протягом короткого періоду часу. Але у деяких можуть розвинутися хронічні, серйозні або навіть небезпечні для життя проблеми зі здоров'ям. Тому Zmorshki.in.ua вирішив поділитися з вами важливим застереженням.

Червоний прапор, який означає, що ви повинні викинути яйця

Ви повинні негайно викинути яйця, якщо помітили, що яєчний білок має рожевий або перловий колір. Зміна кольору або переливчатость, якими б незначними вони не були, можуть вказувати на псування, викликану бактеріями Pseudomonas.

Експерти вважають, що це найбільш частий тип псування яєць. І вживання в їжу яєць, заражених такими бактеріями, може призвести до харчового отруєння.

В одному дослідженні говориться, що крім спостереження за рожевою або райдужної забарвленням, є й інші ознаки того, що ваші яйця заражені бактеріями Pseudomonas.

Від зіпсованих яєць виходять різні неприємні запахи, такі як кислуватий, затхлий або фруктовий. Яєчний білок розріджується, стає волокнистим, і на жовтку утворюється білуватий, а потім коричневий твердий шар.

Однак не всі колірні варіації вказують на те, що яйце небезпечно є

  • Мутний яєчний білок – ознака того, що яйце дуже свіже.
  • Крім того, невелика кількість червоного кольору в яйцях – це нормально. Плями крові з'явилися через розрив одного або декількох дрібних кровоносних судин в жовтку під час овуляції. Це не означає, що яйце небезпечно.

Раніше ми також розповідали про те, скільки саме білка в день вам потрібно їсти, згідно з вашим вагою.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua