Скільки білка потрібно їсти в 30, 40, 50 і більше років: точна інструкція від експертів

Тепер ви будете знати, як уникнути його дефіциту.

Білок грає багато важливих ролей в організмі. Тому увага до нього небезпідставно. Він виконує більшу частину роботи в наших клітинах. Білок необхідний для правильного функціонування наших тканин, масел і залоз. Він також відповідає за насичення киснем і відновлення організму, допомагає виробляти травні ферменти і навіть виробляє і регулює деякі гормони.

Скільки білка потрібно їсти в 30, 40, 50 і більше років: точна інструкція від експертів

Добове споживання білка, Фото: pexels.com

Так що так, отримати «досить» важливо. Але скільки білка вам потрібно? Zmorshki.in.ua ділиться рекомендаціями експертів з харчування Мелісси Ріфкін і Кері Ганс.

Рекомендоване добове споживання білка для людей різного віку

Рекомендоване добове кількість білка становить 0,8 г / кг маси тіла для осіб старше вісімнадцяти років.

Ця рекомендація зазвичай не змінюється, поки люди не досягнуть 65 років. Але обидва експерти кажуть, що тим, хто намагається набрати м'язову масу, слід збільшити добове споживання білка з 0,8 кг / г до приблизно 1,4-2 г / кг.

Вагітні та жінки також мають підвищену потребу в білку. Ріфкін рекомендує цій групі людей збільшити споживання до 1,1 г / кг. У той час як Ганс встановлює цільове кількість в 75-100 грамів білка в день.

Що стосується людей старше 65 років

Після 65 років рекомендована добова норма споживання білка зміщується до 1,0-1,2 г / кг маси тіла. І це збільшення служить важливої мети.

Дослідження показують, що збільшення кількості білка з віком може допомогти зберегти м'язову тканину. Адже з віком ми природним чином втрачаємо м'язову масу через гормональні зміни, малої активності і різних інших факторів.

Раніше ми також розповідали про те, яку їжу вам варто почати їсти, щоб захистити серце і відстрочити смерть.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua