Вчені знайшли смачну їжу, яка подарує вам ще 1,3 року життя

Її легко додати в кожен прийом їжі. І вона смачна!

Іноді найпростіші варіанти перекусів можуть надати найбільший вплив на наше здоров'я. Як приклад можна навести недавнє дослідження дослідників з Гарвардського університету.

Вчені знайшли смачну їжу, яка подарує вам ще 1,3 року життя

Яка їжа продовжує життя, Фото: pexels.com

Виявляється, для того щоб прожити довше і бути здоровим в старості, вам потрібно їсти певні горіхи щодня. Zmorshki.in.ua хоче поділитися висновками вчених і розповісти, про які саме горіхах мова.

Вживання горіхів допоможе вам прожити довше

Всі горіхи мають поживну цінність. Але нове дослідження вказує на те, що волоські горіхи особливо корисні, коли мова йде про здоров'я серця.

У дослідженні, опублікованому в журналі Circulation, взяли участь 708 здорових. Вчені намагалися з'ясувати, чи впливає вживання волоських горіхів на здоров'я. Дані збирали протягом двох років. Дослідники виявили, що регулярне вживання волоських горіхів скорочує ризик хвороб серця на 15%. А це досить серйозне збільшення тривалості життя.

Високий вміст антиоксидантів в волоських горіхах також допомагає запобігти раку і навіть поліпшити здоров'я мозку.

Дослідники з Гарвардського університету теж виявили дещо важливе. За їхніми даними, вживання волоських горіхів 5-6 разів на тиждень додає додатково 1,3 року життя. Що стосується користі для серця, вони кажуть, що потрібно їсти півчашки цих горіхів в день, щоб допомогти своєму здоров'ю.

Волоські горіхи є відмінною закускою і доповнять багато страв. Може бути, пора спробувати додати їх в раціон?

Раніше ми також розповідали про те, яка буде ознака серцевого нападу під час ходьби можна ігнорувати.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua