Насіння Чіа можуть застрягти в стравоході, якщо їх є наступним чином

Багато людей абсолютно неправильно їдять ці корисні насіння.

Насіння Чіа з'явилися з тих пір, як ацтеки і майя використовували їх в якості основних продуктів харчування. Сьогодні ви можете знайти ці маленькі чорні насіння практично в кожному продуктовому магазині. Насіння Чіа мають безліч переваг для здоров'я.

Насіння Чіа можуть застрягти в стравоході, якщо їх є наступним чином

Чи можна їсти насіння Чіа в сухому вигляді, Фото: pixabay.com

Але їх слід вживати в їжу тільки певними способами. Zmorshki.in.ua хоче розповісти, як можна безпечно насолоджуватися цим суперпродуктом.

Можливо, ви неправильно їсте насіння Чіа

Хоча насіння Чіа можна вживати по-різному, вам ніколи не слід їсти їх в сухому вигляді. Коли насіння Чіа стикаються з водою, вони вбирають велику кількість рідини (в 27 разів більше їх ваги) і створюють товстий липкий шар. Якщо ви з'їсте ложку сухого насіння, вони можуть увібрати воду в роті і горлі, перш ніж потраплять в стравохід.

Вони можуть розширюватися і застрягти в стравоході. Особливо це небезпечно, якщо в анамнезі є проблеми з ковтанням. Про це попередив доктор медицини Ребекка Рол.

На щастя, насіння Чіа можна безпечно вживати в поєднанні з якою-небудь рідиною. Якщо ви хочете їсти їх в чистому вигляді, замочіть їх на пару хвилин в склянці води, перш ніж проковтнути. Ви також можете додавати насіння Чіа в вівсянку, салати, смузі, пластівці і багато іншого.

Чи варто взагалі є насіння Чіа?

Вони багаті тоннами мікро- і макронутриентов, включаючи білок, клітковину, жири, кальцій, марганець і багато іншого. Вони також є відмінним джерелом антиоксидантів. Все це робить їх ідеальними для схуднення і здоров'я серця.

Раніше ми також розповідали про те, як є насіння Чіа, щоб вони допомогли вам втрачати зайву вагу.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua