Кардіолог перерахував найкорисніші для серця перекушування в дорогу

Ось що ви можете брати і їсти під час подорожі з користю для здоров'я.

Подорожуєте ви літаком, поїздом або автомобілем, в дорозі все відчувають голод. В результаті, збираючись в поїздку, важливо запастися правильним «паливом» для свого тіла.

Кардіолог перерахував найкорисніші для серця перекушування в дорогу

Що є для здоров'я серця, Фото: unsplash.com

Навіть якщо ви не літаєте, сидіння на місці всього чотири години може підвищити ризик розвитку тромбозу глибоких вен (він же згусток в ногах). Ось чому кардіолог Тамань Сінгх вважає, що важливо стежити за тим, що ви їсте в подорож. Zmorshki.in.ua ділиться з вами порадами лікаря про те, який перекус краще брати з собою в дорогу.

вода

Через підвищений ризик зневоднення, яке зазвичай супроводжує подорожі (особливо на літаку), доктор Сінгх рекомендує велику кількість H2O і електролітів. Обов'язково візьміть з собою багаторазову пляшку з водою.

кокосова вода

Кокосова вода також містить вітамін С, який допомагає зміцнити вашу імунну систему під час подорожей. Шукайте варіанти з низьким вмістом цукру.

Свіжі фрукти

Д-р Сингх рекомендує свіжі фрукти без високого вмісту клітковини. Це може бути диня, кавун, нектарини, персики і стиглі банани. Ви також можете очистити фрукти і перетворити їх в смузі. Всі фрукти містять велику кількість корисних для серця вітамінів і мінералів, таких як вітаміни A, B і C.

Цілісні продукти з високим вмістом білка

Люди схильні відчувати симптоми розладу шлунково-кишкового тракту – включаючи нетравлення, здуття живота і сором в шлунку. Тому доктор Сінгх рекомендує закуски з високим вмістом білка, які не сприяють газоутворення, тобто з мінімальним вмістом клітковини.

Це може бути що завгодно, від бутерброда з арахісовим маслом і желе до крекерів з м'яким сиром, зварених круто яєць, яблучного пюре.

Після того, як ви приїдете в пункт призначення, додайте в раціон клітковину. Це – дуже корисне для серця поживна речовина.

Що краще уникати

  • Червоного м'яса.
  • Продуктів з високим вмістом клітковини: квасоля, боби і овочі сімейства хрестоцвітих.
  • Зневоднюючих напоїв.

Раніше ми також розповідали про те, як упакувати їжу в дорогу, щоб вона була свіжою, на думку стюардеси.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua