Так чи корисний темний шоколад перед сном: думка експерта по харчуванню

Дізнайтеся, чи варто його є в цей час доби.

Шоколад може бути солодким і смачним ласощами, але є його прямо перед сном – це не найкраща ідея. Це тому, що шоколад містить кофеїн, який може порушити ваш цикл сну і утруднити засипання вночі.

Так чи корисний темний шоколад перед сном: думка експерта по харчуванню

Чи можна їсти шоколад перед сном, Фото: pixabay.com

Хоча в шоколаді немає такої кількості кофеїну, як у кави, його все ж може бути досить, щоб ви втратили сон. Наприклад, один кави середнього розміру містить близько 192 міліграмів кофеїну. Тоді як темний шоколад містить 80 міліграмів кофеїну на 100 грамів шоколаду, а молочний шоколад містить 20 міліграмів кофеїну на 100 грамів, – пише Zmorshki.in.ua.

Ось що відбувається, коли ви їсте шоколад перед сном

Експерт з харчування Трейсі Локвуд Бекерман каже, що у всіх різні тіла. Деякі люди можуть випити еспресо прямо перед сном і спокійно виспатися, в той час як інші не можуть заснути після перекуска маленьким шматочком темного шоколаду.

Є хороше емпіричне правило – припинити їсти за три години до сну. Ваш організм повинен відпочивати, а не перенапружуватися над переробкою жиру, цукру і кофеїну, поки ви намагаєтеся заснути.

При цьому може бути альтернатива

На відміну від темного шоколаду, білий шоколад практично не містить кофеїну і теоброміну. А це означає, що вживання його перед сном не завадить вам спати. Хоча як і раніше рекомендується утримуватися від їжі, по крайней мере, за три години до сну, малоймовірно, що вживання білого шоколаду порушить ваш цикл сну.

Раніше ми також розповідали про те, що означає, якщо вас починає трясти прямо перед їжею.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua