Кулінарний гороскоп Близнюків

Кулінарний гороскоп Близнюків

Як і у всьому іншому, в їжі Близнюки також непостійні. Можна сказати про те, що вони практично невибагливі у своєму виборі і не мають особливих переваг. Найчастіше вони вибирають те, що смачно і в той же час корисно. Однак іноді користю вони можуть знехтувати і побалувати себе фаст-фудом. При всьому при цьому їх меню повинно бути різноманітним, тому вони люблять експериментувати з продуктами і кухнями різних народів світу.

Вживати їжу вони можуть абсолютно в будь-якому місці, для них не має значення сервірування та подавання страв. При цьому вони можуть вживати їх в будь-якому порядку. Навіть простий бутерброд і склянку води можуть стати для них вельми прийнятним стравою.

Що стосується готування, то це не їх коник, вони воліють вживати їжу, ніж займатися її приготуванням. Цей процес вони намагаються перекласти на когось іншого. Не варто забувати і той факт, що Близнюки дуже сприйнятливі до запахів, тому дуже важливо, щоб страва мала приємний аромат.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Ставлення до алкоголю

Їжа і випивка ніколи не стоять для Близнюків на першому місці, вони приходять в гості абсолютно з іншою метою. Вони люблять провести вечір в приємній компанії з келихом вина, обговорюючи ту чи іншу тему. Що стосується переваг в алкоголі, то їх немає. Близнюки відкриті до нових смаків і задоволенням насолоджуються новинками.

Близнюки приємні співрозмовники, при цьому в напідпитку стані вони практично не змінюються й залишаються такими ж веселими і компанійськими. Єдине, що може загрожувати їм у такому стані – це застуда.

Гостинність Близнюків

Вирушаючи в гості до Близнюка, ви завжди можете розраховувати на те, що він не полінується і зустріне вас смачними стравами, не дивлячись на їх вартість. Завдяки своїй пристрасті до експериментів, Близнюки можуть вразити вас своїми стравами. Крім столу вас обов’язково чекатиме розважальна програма, так як Близнюки не можуть довго сидіти за столом.

Близнюки – гість

Якщо ви вирішили запросити в гості Близнюка, то перше, про що вам необхідно пам’ятати при складанні меню, так це те, що він любить все незвичайне, тому вам доведеться попрацювати на кухні. Однак ваша праця обов’язково буде оцінений по достоїнству. Враховуючи той факт, що Близнюки терпіти не можуть сидіти за столом, краще буде організувати шведська-стіл.

Близнюки в ресторані

Близнюки завжди усвідомлюють того, що відбувається, вони не будуть смітити грошима і порываться сплатити загальний рахунок.

 

Лисовец Наталия
zmorshki.in.ua