Кулінарний гороскоп Львів

Кулінарний гороскоп Львів

Лев – це саме той знак Зодіаку, для якого їжа відіграє важливу роль. Леви любителі смачно і ситно поїсти. При цьому вони є справжніми знавцями в приготуванні їжі. Їм подобається як готувати, так і вживати різного роду екзотичні страви. Звичайні повсякденні страви вони вживають без особливого задоволення. В даному випадку мова йде як про жінок, так і чоловіків Левах. Між гучним рестораном і домашнім вечерею в колі сім’ї Леви виберуть другий варіант. Перекуси на бігу Левам не до душі, вони люблять повільно вживати їжу, сидячи за столом.

Лев і алкоголь

Серед алкоголю Леви воліють дорогі напої, при цьому вони п’ють у великих кількостях. Леви дуже люблять дорогі вишукані вина, при цьому вони не скупляться на їх придбання. Що стосується здоров’я, то все ж їм краще відмовитися від вживання спиртного, так як серце є їх слабким органом. У стані алкогольного сп’яніння Леви часто втрачають контроль. Також вони дуже важко переносять похмілля.

Гостинність Львів

Їжа для Лева – це не те, на чому варто економити, особливо в тих випадках, коли до них приходять гості. Святковий стіл у Лева завжди ломиться від делікатесів. Для приготування Леви завжди вибирають тільки найсвіжіші і дорогі продукти. Леви обожнюють готувати самі і повчати на кухні інших людей. Готування в оточенні захоплених гостей тільки лестить Леву.

Лев-гість

Наскільки сильно Лев любить приймати гостей, він також сильно любить ходити в гості сам. Однак догодити такому гостю досить складно. Леви люблять багаті столи, що ломляться від делікатесів і вишуканих страв. Не намагайтеся економити на частування для Лева, він обов’язково помітить це і образиться.

Крім того, не варто забувати про оформлення столу. Леви люблять, щоб стіл був накритий у відповідності з усіма правилами етикету. Якщо господарі намагатимуться, Лев по достоїнству оцінить ці старання. Леви люблять бути в центрі уваги, вони цілком можуть взяти на себе ініціативу і приготувати що-небудь на хазяйської кухні. У той же час Леви можуть взяти на себе роль організатора свята, тамади і т. д.

Лев в ресторані

Леви ніколи не будуть задоволені, якщо їх запросять на вечерю в сумнівне заклад. Вони воліють шикарні ресторани з високим рівнем обслуговування і хорошою кухнею. При цьому йдучи, Лев легко розлучиться з грошима й оплатити виставлений рахунок.

 

Лисовец Наталия
zmorshki.in.ua