Чому ви повинні почати їсти кактуси (або пити кактусову воду)

Так, ви не помилилися! Ось як ваше здоров'я виграє від цього.

Нопалес – молоді пагони кактуса. Мексиканці їдять їх на грилі, в тако, салатах, супах, в маринаді, як десерт і як соку. Хоча кактус – це рослина, від якого ви б хотіли триматися подалі (всі ці гострі колючки не зовсім приємні), він має безліч переваг для здоров'я, включаючи протизапальні властивості і потужні антиоксиданти.

Чому ви повинні почати їсти кактуси (або пити кактусову воду)

Користь кактусів для здоров'я, Фото: unsplash.com

Zmorshki.in.ua хоче вам про них розповісти, щоб ви задумалися про те, щоб включити кактус або воду з нього в свій раціон.

Користь для здоров'я кактуса і соку кактуса

Кактус багатий антиоксидантами, такими як вітамін С, який допомагає захистити від запалення і пошкодження вільними радикалами, а також підтримує правильне функціонування вашої імунної системи.

Одна чашка сирого кактуса містить близько 14 калорій, 1 грам білка і 2 грами корисною для кишечника клітковини. Їстівні частини рослини – це листя, квіти, стебла і плоди. У Мексиці його часто готують цілком, смажать на грилі і додають в такі смачні страви, як тлакойо.

Користь кактусовій води для здоров'я

Ви упустите користь клітковини, якщо будете пити воду з кактуса. Але ви все одно отримаєте деякі антиоксидантні властивості, а також такі мінерали, як магній і калій.

Як і багато інших суперпродукти, вживання кактуса цілком, наприклад, приготованого на грилі або доданого в салат, принесе вам найбільшу користь. Але якщо ви не готові до таких експериментів, спробуйте пити кактусову воду.

  • Її вживання може допомогти вам уникнути зневоднення, оскільки вона більш ароматна, ніж звичайна вода.
  • Дослідження також показали, що її протизапальні властивості можуть допомогти запобігти симптоми похмілля.

Раніше ми також розповідали про те, які трави ефективні в боротьбі з приливами і іншими симптомами менопаузи.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua