Два продукту, які не можна купувати в замороженому вигляді

Заморожені продукти не менш корисні! Але саме ці не варто купувати.

Заморожені продукти можуть зберігатися в морозильній камері буквально місяці і використовуватися у міру необхідності. Що ж краще купити в замороженому вигляді, а що в свіжому? Дієтолог і експерт по харчуванню Трейсі Локвуд Бекерман хоче розповісти вам.

Два продукту, які не можна купувати в замороженому вигляді

Користь і шкода заморожених продуктів, Фото: pexels.com

Zmorshki.in.ua ділиться думкою експерта, щоб ви могли легко поліпшити своє харчування і раціон.

Так чи корисні заморожені продукти?

Секція заморожених продуктів така ж, як і решта продуктового магазину, тільки холодніше. І, незважаючи на те, що деякі прихильники ЗСЖ нехтують цими продуктами, експерт підкреслює, що заморожені продукти можуть бути абсолютно здоровими.

Заморожування продуктів не робить продукти здоровими або хворими. Якщо ця їжа була поживною до того, як вона була заморожена, швидше за все, вона буде такою ж, якщо не більше.

Хоча деякі продукти з часом зберігають свою поживну цінність в замороженому вигляді, Бекерман каже, що є деякі продукти, які краще купувати свіжими. І молоко, і сир входять в цей список, оскільки заморожування може вплинути на їх консистенцію.

Вона також радить уникати заморожених фруктів і овочів з високим вмістом води (наприклад, огірків і селери), тому що заморожування може привести до втрати їх хрусткості.

Бекерман вважає, що важливо читати список інгредієнтів і дивитися на склад упакованих продуктів, оскільки не всі заморожені продукти однакові. Деякі з них містять багато натрію, і їх вже точно здоровими не назвеш.

Раніше ми також розповідали про те, яка помилка під час готування робить ваші страви менш смачними і красивими.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua