Що потрібно їсти, щоб побороти депресію і поліпшити психічний стан

Виявляється, є продукти, які допоможуть вам з цією проблемою.

Щоб підтримувати своє психічне здоров'я, більшу частину часу їжте цільні продукти, отримані від природи. Крім того, обмежуйте споживання рафінованих і оброблених продуктів. Але чи є які-небудь продукти, які можуть допомогти з депресією?

Що потрібно їсти, щоб побороти депресію і поліпшити психічний стан

Які продукти допомагають при депресії, Фото: pexels.com

Zmorshki.in.ua вирішив розповісти про найкорисніших варіантах, які зміцнюють здоров'я психіки і покращують настрій.

листова зелень

Одним з важливих поживних речовин листової зелені, який допомагає впоратися з депресією, є фолат або вітамін B9. Фолат зменшує запалення і покращує когнітивні функції.

Оливкова олія

Є причина, по якій вона така люблять довгожителі планети! Оливкова олія – це мононенасичених жир, що містить безліч корисних поліфенолів. Він значно зменшує запалення (потенційний фактор психічних захворювань і станів) через високий вміст олеїнової кислоти. По можливості придбайте найменш оброблений сорт – першого віджиму.

ягоди

Ягоди особливо корисні для нашого психічного здоров'я. В одному дослідженні діти і молоді люди, які споживали одну порцію чорниці, помітили поліпшення свого настрою всього через дві години після їх вживання. Ягоди також можуть допомогти поліпшити рівень запалення і виживання клітин, а також підвищити нейропластічності.

морепродукти

Як ви вже напевно знаєте, в жирній рибі є багато корисних поживних речовин. Взяти хоча б Омега-3. Жирні кислоти допомагають зміцнити психічне здоров'я і здоров'я мозку, про що свідчать численні дослідження. Тому додайте в раціон лосось, сардини або скумбрію.

Раніше ми також розповідали про те, в якому новому вигляді молока є важливі жирні кислоти Омега-3.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua