Трендова підтяжка очей Bella Hadid Foxy eyes

За останній рік найбільш трендовою пластичною операцією стала підтяжка очей Foxy eye. Але як виглядає “лисяче око”? Яким чином цей ефект досягається? І чому ця операція така популярна? Ми розпитали Валентина Зикова, відомого пластичного хірурга з України, щоб дізнатися більше…

Операція Лисяче око

 

Що собою уявляє тенденція «лисячого ока» і чому вона така популярна?

Найновіший тренд у світі естетики – погляд, який описують як «лисяче око», «котяче око» або «дизайнерське око» – передбачає косметичну або хірургічну процедуру, яка одночасно піднімає та подовжує верхню повіку, витягаючи око в більший мигдалевидної форми, що створює загальний акцент на очах.

Коли ми старіємо та еластичність нашої шкіри знижується, вплив гравітації неминуче призведе до провисання брів, особливо бічної частини, що призведе до пласких, опущених і, як деякі люди можуть сказати, «непривабливих» брів. Для виправлення цієї ситуації є декілька способів: уколи Ботоксу, встановлення ниток або хірургічні методи.

Тенденція до лисячих очей була помічена на таких прекрасних супермоделях, як Белла Хадід і Кендал Дженнер, тому справді не дивно, що цей образ став найбільш затребуваним для багатьох жінок (і деяких чоловіків) у всьому світі.

Foxy Eyes стали такими модними через те, наскільки привабливо виглядають очі після процедури, а також ефект підтяжки та омолодження всього обличчя. Маючи мигдалеподібні очі, навіть ваш макіяж виглядає набагато привабливіше, і ви можете досягти сексуального вигляду.

Методи створення Foxy eye

  1. Уколи Ботоксу. Ефект досягається за допомогою ін’єкційних наповнювачів в зону глабелю, область чола та зону «гусячих лапок» (навколо очей), щоб досягти збалансованих і піднятих брів. Результати є тимчасовими. Однак цей варіант зазвичай не має реабілітаційного періоду.
  2. Підйом нитками PDO. Це розчинні нитки, які вставляються під шкіру та потягуються, щоб підняти та розтягнути куточок верхньої повіки назад до скронь, щоб створити більш мигдалеподібну форму, одночасно піднімаючи надбрівний хвіст.
  3. Блефаропластика: Ця процедура передбачає відсікання невеликої частини закритої повіки. Це один із найпоширеніших видів пластичної хірургії обличчя, який можна використовувати для зменшення появи тонких ліній і зморшок. В цьому варіанті видаляється зайва шкіру та піднімається куточок ока.
  4. Скронева підтяжка: скронева підтяжка піднімає брови, щоб підтягнути шкіру навколо очей. Хоча більшість брів мають природну дугу, скронева підтяжка піднімає зовнішній кут, щоб природним чином підняти ваші очі. Тривалий ефект досягається за допомогою підтяжки всього внутрішнього СМАС-слоя одним блоком.
  5. Кантопластика: цей варіант часто використовується для виправлення проблем із зором, оскільки він в першу чергу подовжує очі. При хірургічних операціях на лисячому оці процедура включає в себе невеликі розрізи на зовнішніх кутах очей, щоб злегка розтягнути їх і надати їм мигдалеподібної форми.

Найбільш довготривалий та красивий результат дає хірургічна скронева підтяжка – читати детальніше.

Який період відновлення після операції “Лисячий погляд”?

Час відновлення після операції “котяче око” залежить від того, який метод ви виберете.

Нитковий ліфтинг PDO потребує незначного відновлення, оскільки це не хірургічне втручання. Ви можете помітити синці протягом кількох днів після процедури, але ви можете повернутися до нормальної діяльності протягом дня або двох після її виконання.

Скроневі підтяжки мають короткий період відновлення і через 1-2 дні ви можете вже повернутися до роботи.

Час відновлення після блефаропластики або кантопластики буде трохи довшим, оскільки це більш інвазійні хірургічні процедури. Можливо, ви не зможете повернутися до роботи протягом тижня, і вам не дозволять наносити макіяж, доки ваші очі повністю не заживуть. Через нову форму ваших очей вам також потрібно буде дуже обережно захистити їх від сонячних променів. Однак шрами після обох типів процедур зазвичай повністю заживають і більше не помітні після завершення періоду відновлення.

Чи підійде вам ця процедура?

Вигляд лисячих очей гарний для багатьох пацієнтів, але він підходить не всім формам обличчя і може виглядати недоречно з певними рисами обличчя. Тому обов’язково треба звернутися до досвідченого естетичного хірурга, що оцінить ваші риси обличчя та порадить, чи підійде лисяче око вашим природним рисам і підкреслить ваш вигляд.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua