Експерти розповіли, коли пити воду з лимоном вранці небезпечно

А, може, і вам не можна її пити?

Протягом багатьох років питна вода з лимоном рекламувалася і вихвалялась як панацея від безлічі недуг. Кажуть, що вона рятує від шкірних захворювань до проблем з травленням. Лимони, безумовно, багаті вітаміном С (не кажучи вже про те, що вони смачні!). Але дієтологи і експерти в області здоров'я далекі від єдиної думки про користь склянки лимонної води. Тим більше, якщо її пити щоранку перед сніданком.

Експерти розповіли, коли пити воду з лимоном вранці небезпечно

Шкода лимонної води, Фото: pexels.com

Zmorshki.in.ua хоче поділитися з вами застереженнями лікаря-дієтолога Лорен О'Коннор і Йена Масгрейв, старшого викладача фармакології в Університеті Аделаїди. Вони вважають, що в деяких випадках ця вода може навіть нашкодити.

Чи безпечно пити лимонну воду на порожній шлунок?

Коли справа доходить до проблем з травленням, мало вагомих доказів того, що ранковий склянку лимонної води дійсно допоможе. Як говорить Йен Масгрейв, немає ніяких доказів того, що ви отримаєте користь. Причому це стосується як лимонної води, так і яблучного оцту. Останній також часто використовують з цією метою.

Низький pH лимонного соку може погіршити кислотний рефлюкс і розлад шлунка у тих, хто вже страждає від нього, якщо вживати його натщесерце. Лимони від природи кислі з pH від 2 до 3. Це погана новина для людей, які страждають кислотним рефлюксом, тому що кисла їжа викликає печію.

Ще одна потенційна проблема полягає в тому, що кислотність лимона може нашкодити зубам. Ви можете стати більш схильними до підвищеної чутливості зубів і виникнення карієсу. Будь-кислий напій, такий як лимонна вода, з часом стирає зубну емаль.

Раніше ми також розповідали про те, який смачний напій знизить у вас ризик високого кров'яного тиску.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua