Олександр: значення імені для хлопчика, походження, вплив імені на характер та долю людини

Можна сміливо сказати, що він справжній лицар і захисник всього людства. Раніше так називали володарів, імператорів та царів. Одним словом, ім'я Олександр яскраве, сильне, мужнє та хоробро. Але це далеко не весь спектр особливостей. Яке ж повне значення імені Олександра?

Загальні характеристики імені

Отже, що означає ім'я Олександр для хлопчика? У перекладі з грецької означає «мужній захисник». Будучи маленькими, Сашка часто хворіє, але в підлітковому віці посилено займаються спортом, тому виростають міцними і цілеспрямованими чоловіками.

Немає такого Олександра, який не зміг би досягти поставленої мети. З таких людей виходять чудові керівники. Вони вміють керувати колективом та приділяють належну увагу здібним співробітникам. Олександров вважають справедливими та шляхетними.

Олександр: значення імені для хлопчика, походження, вплив імені на характер та долю людини

До речі, ім'я Олександр для хлопчика означає, що, будучи дорослим, він не проти випити. У стані алкогольного сп'яніння вони стають хвалькуватими, химерними і втрачають над собою контроль. Цю самовпевнену людину практично неможливо змусити пити менше, тільки сильне життєве потрясіння може назавжди відвадити його від спиртного.

З жінками Сашко хоче бути чарівним. Такого привітного та запобіжного чоловіка не часто зустрінеш. Він завжди подасть руку, допоможе вдягнути пальто, купити квіти. Олександр щедрий на компліменти і варто відзначити, що він не грає, а справді вірить у щирість своїх слів.

За Менделєєвим

«Захисник людей» – ось основне значення імені Олександра для хлопчика. Це ім'я завжди користувалося популярністю, саме ним найчастіше називали хлопчиків. Швидше за все, широке поширення імені принесли історії про великих полководців та відомих історичних особистостей.

Грецьке значення імені Олександр – «оберігаючий чоловік». Зменшувально-пестливі форми імені: Саня, Сашка, Сашуня, Шура, Шурик. До речі, варто зазначити, що такі форми імені нівелюють справжнє благородство імені. Наприклад, Шура має неприємні риси особистості. Його можна характеризувати як сумної, злої та небезпечної людини. Набагато м'якше звучить Саня, де виражені ознаки позитивної, світлої та легкої у спілкуванні людини. А ось значення імені Саша для хлопчика: сумна, тиха та повільна людина.

Олександр: значення імені для хлопчика, походження, вплив імені на характер та долю людини

Ось, і виходить, що всі чудові якості Олександра йдуть у небуття поряд із повсякденними Шурою та Сашком. У повсякденному житті блискучому воїну та організатору часто немає місця. Тихі та сімейні радощі рідко задовольняють Олександра, тому він завжди прагне більшого або стає пересічним, нудним і неприємним для оточуючих.

Не можна допускати

Олександрам протипоказане нудне життя. Вони чудові в переломні моменти, коли від них залежить доля людей і світу. Тільки тоді Олександр стає справжнім полководцем. А до того вони тьмяні, відразливі та непомітні. Тому не можна допускати, щоб вони спричиняли сіре існування. Значення імені Олександра для хлопчика пророкує приголомшливі майбутнє. Головне, підштовхнути його до певної мети, щоб він зайнявся якоюсь ідеєю, тоді він точно стане непереможним.

Натура таких людей двоєдина, і це потрібно враховувати при виборі імені Олександра для дитини. Значення може бути як позитивним, і негативним. Олександри виходять переможцями зі складних життєвих ситуацій, але у повсякденності губляться, а іноді й зовсім опускаються.

Тому Олександрам завжди потрібно бути в русі, ставити нові цілі та досягати їх.

Справжній лицар

Отже, що означає ім'я Сашко? Хлопчик з таким ім'ям у будь-якому віці виявлятиме слабкість у спілкуванні з протилежною статтю. Навіть у дитячому садочку він віддаватиме свої іграшки дівчинці, яка йому сподобалася.

Олександр: значення імені для хлопчика, походження, вплив імені на характер та долю людини

Перетворившись на дорослого чоловіка, Олександр навіть йтиме на жертви заради своєї коханої. Він докладе максимум зусиль, щоб досягти прихильності дівчини. Якщо ж у нього нічого не вийде і дівчина залишиться байдужою, то ця ситуація сильно вплине на його самолюбство, а про свою невдачу він довго переживатиме.

Олександру властива гнучкість, тому він може підлаштуватися під характер будь-якої зі своїх обраниць. Але це відбуватиметься лише тоді, коли дівчина йому справді не байдужа. Якщо ж пасія стала йому не цікавою, він не довго церемониться з поясненнями.

Хто йому сподобається?

Таким чоловікам подобаються не лише гарні дівчата, а й розумні. Також вони звертають увагу на наявність почуття гумору. Крім того, Олександру хочеться бачити поруч із собою вірного друга, дбайливу сестру та чудову коханку.

Сексуальність та шлюб

Олександру подобаються вродливі жінки. Як би прикро це не звучало, але часом він не може пропустити жодної спідниці, хоча вдома його і датиме розумниця і красуня. Щоправда, такі зв'язки для нього нічого не означають, виключно питання фізіології.

Олександр: значення імені для хлопчика, походження, вплив імені на характер та долю людини

Якщо хлопець закохається, то одразу зробить пропозицію. Зазвичай любов, що виникла в юності, переростає у шлюб, або серйозні та тривалі стосунки. Щоправда, перше кохання рідко є останнім. Якщо Олександр рано одружиться, то неодмінно розлучиться, оскільки любить інтриги. Коли ж цей крок зроблено у дорослішому, усвідомленому віці тоді союз буде довгим та щасливим. Олександр встигатиме все, і водночас прийматиме спонтанні рішення. Життя з ним буде схоже на вулкан, але ніхто не скаржиться, адже в Олександрі можна бути впевненим на всі 100%.

Робота

Завдяки значенню імені чоловіка (Олександри) завжди прагнуть уперед. Цю вроджену спрагу перемоги у них не відібрати. Вони можуть починати з самих низів, але неодмінно досягнуть визначних успіхів. У колективі користуватимуться симпатією та повагою.

Добре, якщо чоловіки з таким ім'ям займатимуться комерцією чи журналістикою. Непогано можуть проявити себе у дизайні. А набравшись необхідного практичного досвіду, вирушають у вільне плавання.

“Розділяй і володарюй”

Це добре ім'я для хлопчика (Олександр). Значення імені змушує готуватися до маси сюрпризів. По-перше, ім'я наділить свого володаря героїзмом та владою. По-друге, дитина з дитинства усвідомлюватиме, що є непересічною особистістю. Ось що передбачає ім'я Олександр. У значенні імені для хлопчика прописані ще й лідерські риси. У будь-якій хлопчачій компанії Олександр буде ватажком. Йому з дитячих років потрібно буде утвердитися як лідеру, якщо цього не станеться, то він може перетворитися на замкнутого та закомплексованого чоловіка.

Олександр: значення імені для хлопчика, походження, вплив імені на характер та долю людини

Олександру потрібно вибирати гідні цілі, не розмінюватися на дрібниці і впевнено робити те, що почав. У такому випадку навколишні неодмінно помітять його таланти і гідно оцінять їх.

Якщо співрозмовник буде цікавитись справами Олександра, він точно буде йому не байдужим. Тільки не треба лестити Олександрам, вони це разу помітять. Також варто зазначити, що чоловіки з цим ім'ям з розумінням ставляться до чужої точки зору, навіть якщо зовсім не згодні з нею.

Олександри рішучі, розумні і мають почуття гумору. Щоправда, вони можуть бути запальними та зухвалими, ігнорувати правила суспільної поведінки. Якщо намагатися впливати на Олександра силою, то він неодмінно відповість тим самим, навіть якщо й усвідомлюватиме, що йому від цього буде гірше.

Підлітковий вік

У підлітковому віці слід інакше розглядати значення імені Олександр для хлопчика. Це інтроверт, якому властиво тікати від дійсності. У нього жива допитливість та незвичайна допитливість. Він заздалегідь виправдовує свої неправильні вчинки і намагається зробити так, щоб оточуючі надходили схожим чином.

Незважаючи на те, що в дитинстві хлопчики з ім'ям Саша болючі та тендітні, вже на той час усі дивуються їхній завзятості. У майбутньому Олександр стане шановним керівником, але в підлітковому віці у них може з'явитися велика вада – любов до алкоголю. Тож батьком варто звернути увагу на те, чим захоплюється їхній син і з ким він спілкується. Олександру властиво швидко чимось захопитися, але так само швидко вони можуть втратити інтерес. Але що з ними назавжди залишається – це непереборне бажання довести свою перевагу над іншими.

Значення імені Олександр для хлопчика та доля

За своєю основою ім'я відповідає сангвініко-холеричному темпераменту. Для таких людей характерна шляхетність, відкритість настрою, легке спілкування з людьми. Це добрі та сердечні люди. У відносинах коїться з іншими людьми він намагається сильно заглиблюватися. Він радий, що може з кимось поспілкуватися і чимось поділитися, але якщо спілкування з цією людиною припиниться, тоді вона й особливо не зазнає.

Олександр: значення імені для хлопчика, походження, вплив імені на характер та долю людини

У таких людей гнучкий, швидкий, іронічний та багатосторонній розум. Щоправда, він боїться питань, що можуть порушити цю гармонію. Можна сказати, що Олександри мають широкий і багатогранний розум, але ретельно оберігає його від пафосу і примітивних речей. Не сприймає він і духовного натиску. Сашко зважує багато речей, але не заглядає надто глибоко, не тому що не може, просто не хоче зазнати потрясіння.

Лицарство в нього вже давно стало звичкою і стало непорушним правилом. Хоча, якщо придивитися, то можна сказати, що він дотримується цього правила виключно з самолюбства. Він готовий виступати за праву справу, хоча ця готовність надто формальна. У деяких випадках правдою може стати неправда. Щоб розбавити холодність свого розуму Олександру властива афективна поведінка. Якщо вдуматися, то це ім'я не є найглибшим, але вважається гармонійним.

Типовий краб

Жінки вважають, що цих чоловіків неможливо зрозуміти. Але це не так вже й складно – їхня тотемна тварина краб. Вони атакують клешнями, задкують назад, але не відпускають свою жертву, а коли розуміють, що програли, то зариваються у пісок.

Олександри – інтроверти, їм набагато цікавіше копатися всередині себе, тому влучивши вільний момент, вони тікають від дійсності і ховаються в пісках власної підсвідомості. Вони досить живе уяву, але рішучості недостатньо. Вони можуть діяти цілеспрямовано та рішуче і в 90% випадків у них все виходить. Але якщо стратегія раптом дає збій, тоді в наполегливості починає відчуватися занепокоєння.

Ці люди серйозно ставляться до дружби. І дуже часто пристрасний роман у них перетворюється також на дружбу (а це подобається далеко не всім жінкам). Вони зазнають необґрунтованого страху і побоюються невдач. Не сказати, щоб їх приваблювала наука, швидше за все, вони вчаться заради себе з любові до мистецтва. Це незалежні одинаки, які погано переносять примус та педагогічний процес у принципі.

До речі, Олександри дуже артистичні, можуть бути як талановитими акторами, режисерами та працівниками телебачення. Серед них чимало моряків, юристів та людей, які навмисно відійшли від суспільства.

Їх складно зрозуміти, надто вони незалежні, хоча прагнуть знайти турботу і спокій. І найголовніше, що треба знати про Олександрів: незважаючи на всю свою войовничість і шляхетність, вони шукають опору у сильному партнері (дружині чи матері).

Енергетика

Якби не така сильна поширеність, то ім'я Олександра могло б стати одним з найсильніших. Навіть за звучанням чути наскільки це сильне ім'я. Також енергетику імені підсилюють образи таких особистостей, як Олександр Невський, Македонський, Суворов, три російські імператори і т.д. . Як результат, при такому достатку сила імені входить у конфлікт із його буденністю. Особливо яскраво це відчувається в юності, коли Олександри відчувають потребу довести свою перевагу хоча б у чомусь.

Сила цього імені передбачає владність (часом героїзм) і Олександри дуже болісно реагують, якщо їх сприймають всерйоз. Щоб реалізувати себе в суспільстві, йому потрібно робити свою справу і не зважати на те, хто і що говорить.

Олександр: значення імені для хлопчика, походження, вплив імені на характер та долю людини

Особливо не зважати на те, що його сприймають як звичайну людину. При спілкуванні варто пам'ятати, що Олександри прагнуть лідерства, навіть якщо не реалізовані, постарайтеся поговорити про ті сфери, в яких співрозмовник зміг досягти якихось успіхів.

Висновки

Потрібно також знати про значення імені Олександра за церковним календарем. Майже кожен місяць вони можуть святкувати день ангела. Все залежить від того, дату якого покровителя шанує людина. Наприклад, 7 лютого – День мученика Олександра Римського; 22 березня – День мученика Олександра Севастійського; 4 травня – День преподобного Олександра Синайського тощо.

Ось, такий він, Олександр, – сильний, цілеспрямований, розумний, але водночас трохи відсторонений, замкнутий і не проти випити. Можна сказати, що це “складний механізм”, до якого потрібний особливий підхід. І якщо знайти потрібні важелі впливу або ключики, то можна знайти надійного друга, ділового партнера та чоловіка.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua