Вірменське ім'я Арсен: значення імені для чоловіка

Завдяки такому розділу ономастики, як антропоніміка, будь-яка людина має можливість дізнатися таємницю його імені, що цікавить. Більше того, можна ознайомитися з припущеннями про те, як воно впливає на характер свого власника, і як визначає його долю. Тема справді дуже цікава, а тому варто заглибитись у її вивчення.

Тож зараз буде розказано про значення імені Арсен – звучного, мужнього та порівняно поширеного.

Походження

Насамперед треба вивчити цю тему. Значення вірменського імені Арсен (Արսեն) цікаве – перекладається воно як «шляхетний воїн». Хоча, також є версія, згідно з якою зводиться воно до слова «арсин» (лелека).

Необхідно відзначити увагою та важливість наголосу. У вірменській мові воно падає на перший склад – тобто на букву «А».

Але трапляється це ім'я і серед слов'ян. І тут слід сприймати ім'я Арсен як коротку форму Арсенія. І іменини святкуються в однакові дні (у році їх цілих 20).

Слід зазначити, що ім'я дуже популярне, особливо серед татар, вірмен та башкир. Навіть серед чехів та французів воно зустрічається.

Вірменське ім'я Арсен: значення імені для чоловіка

Дитинство

Розповівши про походження імені Арсен, можна перейти до обговорення того, як воно відбивається на характері свого власника.

Хлопчик, якого так назвали батьки, росте досить задиристим. Серед дітей має авторитет, практично в кожній компанії стає лідером. Батьки намагаються змінити його поведінку, виховуючи у суворості, але ефект, як правило, зворотний.

Арсен за своєю природою є задирою та хуліганом, але дуже добрим. Він завжди готовий прийти на допомогу, а від відповідальності за вчинки не відмовляється. Так, у нього буйна вдача, але він здатний його стримати заради важливої справи.

За слабких заступається завжди, особливо якщо бачить несправедливість. Вчиться не дуже добре, тому що йому більше подобається активне проведення часу. Але якщо його зацікавити в здобутті освіти, то з неї вийде старанний учень.

Вірменське ім'я Арсен: значення імені для чоловіка

Юність

Продовжуючи розповідати про те, що означає ім'я Арсен, слід зазначити: з роками він начебто змінюється. На радість батькам, хлопець стає врівноваженим, стриманішим, спокійнішим. Навіть знаходить захоплення, яке в майбутньому здатне стати професією. Може займатися музикою та спортом.

Ще стає помітно, наскільки він кмітливий та розумний. Юнак має філософський склад мислення, а тому йому легко набути відповідних умінь і навичок. Також завдяки цій своїй особливості він швидко пристосовується до зміни обставин.

В юності до значних і важливих речей Арсен ставиться терпляче. Але ось у якихось незначних та дрібних моментах виявляється запальним та різким. Втім, підліток швидко остигає.

Зрілість

Вивчаючи значення та походження імені Арсен, необхідно також розповісти про те, яким він стає у старшому віці.

Будучи дорослим чоловіком, він ставить собі чіткі цілі. Це вольова людина, яка домагається всього у своєму житті самостійно. Але йому дуже важливо відчувати підтримку близьких людей. Його має щось надихати.

Цього чоловіка відрізняє надійність, рішучість, сила та вміння брати на себе відповідальність. Також йому властиво просту, природну поведінку, за яку його люблять і цінують, а ще сумлінність, шляхетність та чесність.

Часто виявляє перфекціонізм та працьовитість. Він звик будь-яке завдання виконувати ідеально. У цьому йому допомагає амбітність, винахідливість та енергійність. Хоча по життю він просувається повільно.

Вірменське ім'я Арсен: значення імені для чоловіка

Вплив пір року

Продовжуючи вивчати походження та значення імені Арсен, слід згадати, що характер людини багато в чому залежить від сезону, коли він народився. “Зимовий” хлопець може відрізнятися від “літнього” кардинально. Незважаючи на однакові імена. І ось коротка характеристика по порах року:

  • Весна. Арсен відрізняється практичністю та егоїстичністю. Він потребує турботи, уваги, ніжності та любові. Також цей хлопець уразливий і вразливий, але стриманий. Негатив на оточуючих він ніколи не виплесне. Арсен сумлінний щодо відносин, але буває непередбачуваним.
  • Літо. Арсену властива деяка агресивність, запальність і примхливість. Він дуже сприйнятливий, багато в чому шукає каверзу. Ще йому складно миритися з вадами людей. Але він комунікабельний і веселий. А завдяки лідерським якостям цей чоловік часто стає шановним начальником.
  • Осінь. Арсену, що народився в цю пору року, здається імпульсивним, але насправді він дуже вразливий, делікатний, ввічливий і м'який у душі. Також він є дисциплінованою, виконавчою та відповідальною людиною. Осінній Арсен – безкорисливий друг та позитивна особистість.
  • Зима. Арсен, що з'явився на світ у грудні, січні або лютому, любить бути першим багато в чому. Він егоїст, але стриманий та помірний. Йому властива працьовитість та цілеспрямованість. За вдачею він одинак, і веселощі віддає перевагу спокою і самотнього проведення часу.

Вірменське ім'я Арсен: значення імені для чоловіка

Захоплення

Цю тему теж варто приділити увагу, якщо йдеться про те, що означає ім'я Арсен. Для його володаря найкращим хобі є творчість.

У нього розвинена уява, а тому йому подобається майструвати, малювати та займатися музикою. Також цей чоловік безмежно любить тварин. Якщо він заводить вихованця, то приділяє його вихованню та навчанню багато часу.

До речі, нарівні з тваринами він любить і природу, тому часто подорожує.

Робота

Важливо зазначити, що з Арсена виходить чудовий адміністратор та керівник. Він здатний знайти себе у юриспруденції, менеджменті, економіці. Втім, у якій би сфері він не почав працювати, його цілеспрямованість буде помічено начальством. Тож кар'єру він збудує швидко.

Вірменське ім'я Арсен: значення імені для чоловіка

З колегами Арсен у чудових стосунках. Якщо стає начальником, то до підлеглих ставиться з розумінням. Його цінують за великодушність та справедливість.

Розглядаючи значення імені Арсен, треба сказати, що ця людина на роботі проводить більше часу, ніж удома. До своїх обов'язків він ставиться відповідально. Найчастіше працює більше, ніж треба. Але не безкоштовно, зрозуміло. Йому важливо, щоб старання справедливо оплачувались.

І ще з нього може вийти тямущий бізнесмен. Адже йому властиві всі необхідні для підприємця якості – впевненість у собі, уміння ризикувати, гострий розум та ділова хватка.

Відносини

Зрозуміло, треба приділити увагу й цій темі, розповідаючи про значення імені Арсен. Його володар є романтичною, темпераментною людиною. А тому швидко закохується і ще швидше остигає. Іноді здається, що в його житті ніколи не буде місця для єдиної та неповторної.

Будучи не обділеним жіночою увагою, він вибирає завжди розумних і красивих. Найбільш довгі відносини складаються з інтелектуально розвиненими дівчатами, що мають м'який і поступливий характер.

Вірменське ім'я Арсен: значення імені для чоловіка

Закохатися може. Але в РАГС не поспішає. Він може зустрічатися із дівчиною кілька років, потім жити з нею в одній квартирі, вести спільний побут. Лише переконавшись у щирості почуттів (як своїх, і її), він зважиться зробити пропозицію. Але такий шлюб буде обдуманим, а тому міцним.

Дівчині водночас треба утримувати увагу Арсена. Здатність зберігати гострі почуття він оцінить однозначно. Так само, як і винахідливість у ліжку, адже секс для нього має вагоме значення. Натомість дівчина отримуватиме безмежну увагу, гарні залицяння та турботу.

Шлюб та сім'я

Завершити розповідь у тому, що означає ім'я Арсен, хочеться цієї темою. Чоловік із такого чоловіка виходить непоганий – він завжди забезпечує свою родину та приділяє домочадцям увагу. Але побутовим клопотом не займається. Йому важливо, щоб дружина створювала у будинку відповідну атмосферу.

Розглядаючи значення імені Арсен, важливо відзначити, що він дуже любить свою оселю. Для такого чоловіка це місце, де можна повністю розслабитися і поповнити свій запас сил.

Вірменське ім'я Арсен: значення імені для чоловіка

Про свою сім'ю він також не забуває. Це ще одна особливість значення імені Арсена. Ім'я наділяє свого володаря глибокою повагою до старших. Отже, навіть будучи дорослим чоловіком, він трепетно ставиться до батьків. Якщо їм потрібна допомога, то прибуде молодик відразу ж, за першим покликом.

А ось із родичами дружини Арсен не дуже близький. Він нормально з ними спілкується, але бажання вивести стосунки на вищий рівень у нього немає.

Натомість йому подобається бути гостинним господарем. Арсен любить збирати будинки друзів, йому подобаються веселі та галасливі застілля. Він любить почуватися душею компанії. Це для нього таке ж улюблене проведення часу, як і активний відпочинок з сім'єю і поїздки на природу.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua