Ім'я Амадей: походження, значення, характеристика особистості

Назвати цим рідкісним та старовинним ім'ям дитини зараз у нас наважиться не кожен. Та й мало кому відомо, що означає ім'я Амадей. Хоча в Європі воно досить популярне і досі має широке поширення серед хлопчиків та чоловіків. У багатьох країнах світу батьки із задоволенням називають так своїх синів.

Ім'я Амадей: значення та походження

Це римське ім'я і в перекладі з латинського означає «любить Бога». У Європі з'явилося в Середньовіччі і було надзвичайно популярним серед знаті.

Астрологічна та езотерична характеристика:

  • Знак зодіака рак.
  • Керуюча планета – Місяць.
  • Стихія – Вода.
  • Сприятливий колір – білий.
  • День тижня – понеділок.
  • Камінь-талісман – білий корал.
  • Щаслива кількість – 2.
  • Метал – срібло.
  • Рослина – латаття.

Католицькі іменини святкують 30 березня та 27 серпня. У православних святцях ім'я Амадей відсутнє.

Ім'я Амадей: походження, значення, характеристика особистості

Дитинство і юність

Маленький Амадей – дуже нервова та вразлива дитина. У нього низький імунітет і висока схильність до інфекційних захворювань. Малюк росте слабким та астенічним. У таких дітей часто буває вроджена вада серця або недокрів'я.

За характером він спокійний та миролюбний. Дуже емоційно реагує на сімейні сварки. Засмучується і довго плаче, якщо батькам доводиться його за щось лаяти.

У Амадея така тонка душевна організація, що він не зможе заснути кілька ночей, якщо побачить, як на вулиці кривдять тварину. Також його може вразити якась передача по телевізору або навіть мультфільм.

У дитини з ім'ям Амадей поганий апетит, але якщо батьки намагаються змушувати його їсти, то вона замикається ще сильніше.

Хлопчик дуже розсіяний і довго не може зосередитись. Амадей не може приймати самостійно серйозні рішення. Він цілком залежить від близьких і постійно потребує їхньої підтримки та опіки.

У підлітковому періоді починає потроху набирати сили та розвивати свою особистість. Його нервова система міцніє, але він все одно залишається співчутливою і чуйною людиною.

Ім'я Амадей: походження, значення, характеристика особистості

Дорослий чоловік

У зрілому віці — це вже самостійна життєлюбна людина. Він розумний, здатний запам'ятовувати дрібні деталі та збирати їх в одне ціле. Але Амадей не може самостійно втілювати свої численні ідеї в життя, тому постійно шукає однодумців, які допоможуть йому в цьому.

Він ніколи не вплутається в сумнівні та неясні підприємства. Амадей воліє спочатку досконально вивчити обставини справи, і потім братися до нього.

Чоловік на ім'я Амадей часто замикається у собі. Він справедливий і готовий до самопожертви, але часто не вистачає впевненості. Амадей намагається всіляко уникати конфліктів і ніколи не вплутується в суперечки. Це пояснюється його миролюбністю, але ніяк не боягузтвом.

Амадей – надійний товариш, але з людьми тримається на відстані. Ухвалюючи рішення, він ніколи не прислухається до розуму, покладаючись цілком на свою інтуїцію, яка розвинена у чоловіка дуже добре.

Дорослий Амадей не має проблем із здоров'ям. Єдине, що йому необхідно – це повноцінний сон та свіже повітря. Слабкі органи – очі та нирки.

Ім'я Амадей: походження, значення, характеристика особистості

Кохання та сім'я

У відносинах зі слабкою статтю носій імені Амадей почувається вкрай невпевнено, на ґрунті чого в нього розвивається комплекс неповноцінності.

Він приваблює жінок порядністю та добротою, але його нерішучість надає йому погану службу, і часто він довго перебуває на самоті.

Іноді Амадей може виявляти до дівчат агресію чи грубість — то він ховає свій страх.

У коханні дуже сентиментальний, і трагічно переживає кожну невдачу у стосунках.

Жінку для шлюбу шукає довго та ретельно. Його дружиною може бути добра і терпляча жінка.

Найчастіше дружиною Амадея стає одна з його колег, яка доводиться йому помічником та сподвижником. Вона забезпечує йому надійний тил і комфортні умови на роботі та вдома, чого він так сильно потребує все життя.

Амадей обожнює дружину і обожнює своїх дітей. Його сімейне життя просте, спокійне і вдале.

Ім'я Амадей: походження, значення, характеристика особистості

Кар'єра та фінанси

Значення імені Амадей характерно виявило себе і в його професійній діяльності.

Високий інтелект і широкі знання дозволяють Амадею бути висококласним фахівцем на своїй роботі.

Поле його діяльності дуже велике. Амадей любить філософію, психологію, медицину та езотерику. З легкістю може написати літературний чи музичний твір. З них виходять передові інженери, комп'ютерники чи електронники.

Єдиний недолік – відсутність належної сміливості та впевненості. У рішучий момент Амадей може втратити самовладання та відмовитися від багатообіцяючого проекту, не повіривши у свої сили.

Він не тяжіє до влади та управління. Чоловікові з ім'ям Амадей цікаво щось досліджувати чи винаходити. Якщо йому пропонують очолити колектив, то важко погоджується на цю посаду і, навіть будучи начальником, бере участь у загальній справі нарівні з усіма.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua