Ім'я Генрієтта: значення, характеристика, доля

Генрієтта – одне з незвичайних імен для дівчаток в Україні. Воно дуже гарне і милозвучне, до того ж непогано поєднується з російськими прізвищами. До цього імені можна підібрати багато скорочених форм, таких як Гета, Гера, Генра, Грета, Хетті. А якщо додати, що воно наділяє свою володарку безліччю позитивних значень, можна сказати, що ім'я взагалі не має мінусів.

Значення та походження

Ім'я Генрієта давньонімецького походження є жіночою формою чоловічого імені Генріх. У перекладі з німецької воно означає «багата господиня».

У багатьох країнах є аналоги цього імені. Так, у Франції дівчинку називатимуть Анрієттою, в Англії – Харріет, в Іспанії – це Енрікетта, в Італії – Енріка, у Польщі – Хенріка, в Норвегії – Хенрікке.

Ім'я Генрієтта: значення, характеристика, доля

Астрологічна та езотерична характеристика імені:

  • Знак зодіаку – Лев.
  • Стихія – Вогонь.
  • Планета управитель – Сонце.
  • Відповідні кольори – червоний, золотий.
  • Метал – золото.
  • Камінь-талісман – хризоліт.
  • Рослина – геліотроп.
  • Тварина – лев.
  • Вдалий день – неділя.

У православних святцях ім'я Генрієтта не значиться.

Дитинство

Генрієтта росте непосидючою і галасливою дитиною. Дівчинка розпещена і завдає багато клопоту своїм батькам. Вона постійно вигадує різні прокази та ще й підбурює до них інших дітей.

Грати їй подобається більше з хлопчиками. Вона може нарівні з ними бігати, лазити по деревах, пустувати і битися.

Власниця незвичайного імені для дівчаток зовсім не зважає на чужу думку, вважаючи за краще чинити так, як заманеться. До батьків відчуває повагу, але не завжди з ними є відвертою і не любить ділитися проблемами.

Ім'я Генрієтта: значення, характеристика, доля

У школі Генрієтта вчиться добре. На льоту схоплює нову інформацію та успішна у плані розвитку. З інтересом навчається читання, письма та всього, що їй пропонують педагоги.

Незважаючи на її далеко не дівочу вдачу, в маленькій Генрієтті чітко проглядається господарська жилка. Вона охайна в побуті, любить прибирати у квартирі. Швидко і спритно може помити підлогу та вікна, не роблячи з цього жодної проблеми.

У дитинстві характер Генрієти перевиховати не вдасться. Варто сподіватися лише те, що це зміниться у міру дорослішання.

Ім'я Генрієтта: характеристика особистості

Подорослішавши, Генрієтта продовжує залишатися такою ж енергійною оптимісткою, яка бажає всім добра. Вона, як і раніше, не може всидіти на одному місці, активна і життєлюбна.

Генрієтта обожнює все нове та прекрасне. Вона постійно прагне вперед. Щоразу, коли життя пропонує їй щось, чим вона може урізноманітнити своє існування, жінка без роздумів відмовляється від того, що вже є на користь нового, незвіданого. Її душа постійно потребує руху.

Ім'я Генрієтта: значення, характеристика, доля

Вона – лідер у будь-якому колективі: незалежна, рішуча, відповідальна і має блискавичну реакцію. Генрієтта не потребує ні в чиїй підтримці, але й сама надає її тільки тим, у кому бачить здібності та потенціал.

Генрієтта ідеалізує людей, не поділяючи їх на поганих та добрих. Часто бачить в інших позитивні якості, які вони не мають, за що пізніше страждає від власних помилок.

Жінка не страждає від недовірливості. У неї чоловічий склад характеру і вона щиро не розуміє м'якотілих та безхарактерних людей. У ній немає зарозумілості та агресії, хоча деякі оточуючі саме так розглядають її впевнену манеру триматися і командний тон.

Всі питання Генрієтта звикла вирішувати спонтанно, без зайвих роздумів та вагань. Завжди впевнена у своєму виборі і вважає за краще надмірно не міркувати. Жінка не сентиментальна, і розжалобити її просто так не вдасться.

У друзі вибирає лише відповідних собі людей, хоч і не завжди відданих їй. Жінка спілкується лише з рівними собі — незалежними та самодостатніми людьми. Генрієтта прагне йти тільки вперед, не загострюючи увагу на невдачах. Вона завжди готова взятися за будь-яку проблемну справу і довести її до кінця.

Одним із життєвих пріоритетів Генрієти є необхідність виглядати стильно. Її одяг та зовнішній вигляд завжди нестандартні та відповідають останнім модним тенденціям. Але їй не варто забувати, що імідж має відповідати моменту.

Ім'я Генрієтта: значення, характеристика, доля

Кохання та сімейні стосунки

Значення імені Генрієтта наділило свою володарку великою закоханістю. Дівчина не створена для тривалих стосунків. Її влюбливість проходить швидко, як тільки починаються перші негаразди і зникає порозуміння.

Генрієтта небайдужа до чоловічої статі, але її дратують примхливі та самозакохані партнери. Вона цінує в обранці впевненість, самодостатність та індивідуальність.

Якщо у відносинах із чоловіком щось пішло не так, то вона без роздумів уникне обранця, воліючи не витрачати час на з'ясування стосунків. Генрієтта здатна на високе кохання, але не зазнає посягань на свою внутрішню свободу в жодній формі.

У чоловіка собі Генрієтта вибирає досвідченого чоловіка, значно старшого за себе і з певним суспільним статусом. Адже тільки такий і здатний впоратися з непокірною та волелюбною Генрієттою.

У сімейних стосунках вона проявляє себе як чудова господиня та мати. До дітей висловлює велику любов і турботу, але ніколи не переводить спілкування з ними у площину надмірних емоцій.

Ім'я Генрієтта: значення, характеристика, доля

Професія та кар'єра

Жінка на ім'я Генрієтта найбільше прагне свободи та незалежності. Її пригнічують будь-які умовності та рамки. Перебуваючи перед вибором між фінансовим благополуччям та правом розпоряджатися собою, вона обов'язково обере друге.

Власниця імені Генрієтта – творча особистість, і в ній сильно розвинене почуття прекрасного. Вона любить літературу та кіно. Справжньою пристрастю для неї є походи до театру.

Вона комунікабельна, працьовита і має ділову хватку. З успіхом виявить себе як підприємець, лікар, рекламний агент, журналіст. У середньому віці здатна забезпечити повну матеріальну незалежність.

Здоров'я

Генрієтта має міцне здоров'я, яке її ніколи не підводить. Жінка любить займатися бігом, що дозволяє підтримувати своє тіло та дух у чудовій формі.

У дитинстві через ослаблений імунітет дитина була піддана частим застудам, що в дорослому житті залишилося в минулому.

Ім'я Генрієтта: значення, характеристика, доля

Сумісність зі знаками зодіаку

Доля імені Генрієтта залежить і від знаку зодіаку своєї носительки. Найкраще воно підійде дівчинці, народженій під знаком зодіаку Козеріг чи Рак.

Козеріг здатний наділити Генрієтту дисциплінованістю, економією, романтичністю. Це знак працьовитих та цілеспрямованих людей. Він підкреслить її яскравість та індивідуальність.

Рак дуже схожий за значенням з ім'ям Генрієтта. Він такий самий мінливий – то відкритий, то замкнутий і потайливий. Під його заступництвом жінка зможе стати більш м'якою та домашньою. Навчиться шанувати сімейні традиції та ховати свої почуття від душевних травм.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua