Значення імені Захар для хлопчика, вплив імені на характер та долю дитини

Думаєте, як назвати новонародженої чоловічої статі? Шукаєте старовинні імена з глибоким змістом? Перед тим як назвати дитину, вивчіть як слід інформацію. Рекомендуємо звернути увагу на ім'я Захар для хлопчика. У його перекладі є символ сили. Цей малюк буде поцілований небесами. У цій статті йдеться про значення імені Захара для хлопчика. Вивчимо також те, який відбиток воно залишить у долі малюка.

Значення імені Захар для хлопчика, вплив імені на характер та долю дитини

Значення імені Захар для дитини

Ми всі звикли до сучасної форми, якій присвячено цю статтю. А ту, що передувала, пам'ятає далеко не кожен. Старовинна форма для чоловіків звучить як Захар. Існувала також жіноча версія – Захарія. Обидві має давньоєврейське коріння і перекладається як “Господь згадав”, “пам'ятний Господу”. Однак походження імені Захара для хлопчика є спірним, оскільки у мусульман існує тотожні жіноча та чоловіча версії – Закір і Закіра (Закірія).

Значення імені Захар для хлопчика, вплив імені на характер та долю дитини

Доля “поцілованого Господом”

У значенні імені Захара для хлопчика закладено сакральний зміст. І багато батьків не пошкодували, що назвали так малого. З хлопчиком немає жодних проблем у дитинстві. Він беззаперечно слухає батьків, добре вчиться чудово вливається у будь-який колектив.

Значення імені Захар для хлопчика, вплив імені на характер та долю дитини

Якщо дорослі попросять маленького Захара поводитися тихо, то він буде спокійно возитися в кутку з конструктором. Дитина любить будувати, створювати, вирішувати логічні завдання. У Захара багато старанності та посидючості. Завдяки цим якостям хлопчик добре вчиться і досягає успіхів у спорті та творчості.

Позитивні риси у значенні імені Захар:

 • впевненість у своїх силах;
 • врівноваженість;
 • стриманість;
 • гнучкий розум;
 • дружелюбність;
 • товариськість;
 • старанність;
 • старанність;
 • лідерські якості;
 • любов до змагань.

Ім'я Захар для хлопчика означає, що він стане чудовим учнем та студентом. У майбутньому його цінуватимуть колеги по роботі та начальство. Починаючи з молодших класів дитина із задоволенням та азартом братиме участь у всіляких олімпіадах. Хлопчик, швидше за все, стане гордістю класу, а можливо і школи. Багато хлопців із цим ім'ям закінчують середній навчальний заклад із медаллю.

Значення імені Захар для хлопчика, вплив імені на характер та долю дитини

Ви не пошкодуєте, що так назвали дитину. Вибрати ім'я Захар для хлопчика означає, що він виросте шляхетним, розумним, здоровим, міцним та добре вихованим.

Негативні аспекти

У значенні імені Захара для хлопчика не все ідеально. Загалом дитина буде інтелектуально розвиненою і здоровою. Але як у кожної людини, Захар має слабкі місця. У дитини це не дуже добрий зір і швидка стомлюваність.

Не варто перевантажувати маленького Захара гуртками та спортивними секціями. Краще вибрати один або максимум два види заняття. Захар любить та вміє працювати. Для того щоб дитина не втратила інтерес до обраного виду діяльності, вона має бачити прогрес у своїх досягненнях. Дитина дуже працьовита, і може приділяти заняття дуже багато часу. Дорослі мають контролювати режим роботи та відпочинку сина.

Значення імені Захар для хлопчика, вплив імені на характер та долю дитини

Захар честолюбний і любить бути першим. У навчанні він прилежний і старанний. Однак тривале сидіння за підручниками може негативно вплинути на його зір. Мама і тато повинні стежити за тим, щоб хлопчик більше гуляв на вулиці і давав відпочинок своїм очам. В іншому випадку носіння окулярів або контактних лінз йому не уникнути.

Особисте життя

У походження та значенні імені Захара для хлопчика маса позитивного. З цієї дитини виросте справжній чоловік та прекрасний сім'янин. Однак особисте життя не завжди у цієї людини складається безхмарно.

Почнемо з того, що Захар з юнацтва притягує протилежну стать як магніт. Він схожий на середньовічного лицаря, вихованого у найкращих традиціях. Хлопець розумний, сильний, стриманий і працьовитий. До того ж у нього добре серце і широка душа. До всіх жінок без винятку Захар ставиться з повагою. Такі риси підкуповують прекрасну стать і дівчата вишиковуються в чергу, щоб поспілкуватися з хлопцем.

Однак молода людина не користуватиметься цим. Захара не можна буде назвати бабником.

Вибирати супутниць Захар не вміє, оскільки довірливий і погано розуміється на людях. Хлопець вибирає яскравих дівчат відповідно до себе. Проте красуні швидко охолонюють до хлопця, який веде правильний спосіб життя і має намір добиватися всього власною працею і терпінням.

Значення імені Захар для хлопчика, вплив імені на характер та долю дитини

На жаль, на Захара чекає багато розчарувань у слабкому полі в молодості. Саме тому одружується він у більш зрілому віці. Сім'я швидше за все з'явиться після 35 років. Часто обраниця таких хлопців стають жінки з дитиною або дітьми від першого шлюбу. Благородний Захар стане опорою та підтримкою для дами, яка пережила серйозні життєві труднощі.

сім'я

Що означає ім'я Захара для хлопчика, ми вже розібрали. Перейдемо тепер до періоду, коли хлопець стає чоловіком, здобувачем та опорою сім'ї.

Його дружині однозначно поталанить. Захар сам вестиме домашній бюджет. Підраховувати прихід та витрати коштів. Планувати великі покупки та забезпечувати сім'ю всім необхідним для нього задоволення. У сім'ї він буде авторитетом, хоча помічаючи добрий характер і м'якість, дружина спробує взяти кермо влади в свої руки. Чоловік м'яко поставить її на своє місце та не віддасть позицію лідера.

Захар – це сім'янин. Своїх рідних він любитиме. Дружина та діти чоловіка будуть завжди ситі, одягнені та взуті. У будинку цієї людини з величезним задоволенням збиратимуться гості. До того ж, Захар відноситься до категорії домосідів. Він може провести свій вихідний за прибиранням будинку і йому це буде на радість. Любить готувати. Часто експериментує на кухні.

Захар батько

Чоловік із цим маємо любитиме дітей. Він стане як прекрасним батьком, так і чудовим вітчимом. Дітей він привчатиме до праці. Навіть найменшому члену сім'ї він даватиме посильні завдання. Захар страшенно не любить ледарів.

Також батько суворо стежитиме за успішністю. У його сім'ї не буде розгильдяїв, двієчників та прогульників. Він також прищеплює з дитинства повагу до старших.

Яким ім'я Захар робить чоловіка-батька? Він буркотливий, вимагає підпорядкування, може бути занудою, дотримується старих вдач. Дітям і дружині з віком він все частіше читатиме моралі. Тому дорослі сини уникатимуть спілкування з батьком, дедалі частіше залишаючи йому виховання онуків. З малюками на старості Захар добрий і ніжний. Онукам він дозволятиме значно більше, ніж дітям.

Бізнес та кар'єра

Походження та значення імені Захара для хлопчика не пов'язане з накопиченням величезної кількості матеріальних благ. Він швидше прагнутиме заощадити зароблені кошти, ніж примножити їх. У чоловіка слабо розвинена підприємницька жилка.

Але вміння працювати та дбайливе ставлення до грошей зроблять свою справу. Можливо багатієм Захар і не стане, але гідний капітал сколотити зможе. Йому варто бути обережніше з друзями, які постійно намагаються взяти в борг, а потім не віддають. Добродушний Захар не може відмовити тим, хто потребує підтримки, може через це сам опинитися у скрутному матеріальному становищі через те, що йому не повертають борги.

Кар'єрними сходами Захар не зможе піднятися занадто швидко і легко. У нього недостатньо амбітності. Але натомість у нього багато терпіння та аналітичний склад розуму. У начальники він зможе вибитися, якщо його помітить керівник, який цінує старанність і сумлінне ставлення до праці.

Чоловік із цим ім'ям небайдужий до техніки. Швидше за все, його професія буде пов'язана з машинами. Захар може вибрати одну з цих професій:

 • автослюсар;
 • інженер;
 • будівельник, фізик;
 • автомеханік;
 • оператор;
 • телемайстер;
 • водій;
 • капітан;
 • машиніст.

На будь-якій посаді Захар у пошані. Його люблять та цінують у колективі. Він вирізняється серед інших співробітників високими інтелектуальними здібностями, відповідальністю.

Характер Захара, народженого взимку

“Зимовий” Захар – людина, готова працювати за ідею Він не женеться за матеріальними благами. Трудова діяльність обов'язково має приносити йому душевне задоволення.

Зірки нагородили його такими якостями як:

 • серйозність;
 • відповідальність;
 • безкомпромісність;
 • дисциплінованість;
 • категоричність.

Хлопцеві, народженому холодної пори року, сподобається тиха, скромна дівчина. Вона має бути справжньою леді. Для нього важлива акуратність, доглянута зовнішність, гарні манери.

Значення імені Захар для хлопчика, вплив імені на характер та долю дитини

Сам Захар, народжений узимку, має лицарські якості. На перший погляд він може здаватися холодним і байдужим, насправді він добра і м'яка людина. Просто цей чоловік не любить демонструвати емоції.

“Весняний” Захар

Хлопчик, народжений навесні, виросте надійним другом, вірним чоловіком та прекрасним сином своїх батьків. За зовнішньою стриманістю, ховатиметься добра і чуйна людина. Улюблену жінку та свою сім'ю він оберігатиме від будь-яких бід.

“Весняний” Захар візьме за дружину ту, яка вразить його щирістю та безкорисливістю. Якщо він побачить, що жінка готова заради нього піти на край світу, то покладе до її ніг весь світ. Йому подобаються легкі підйом дівчини. Його супутниця має бути не лише коханкою, а й найкращим другом.

Ще одна яскрава виражена риса, властива Захарам, народженим навесні – педантизм і скрупульозність.

Народжений влітку

Хлопчик із цим ім'ям, який з'явиться на світ влітку, буде занадто добросердим і м'яким. Добротою Захара користуватимуться всі оточуючі. На жаль, деякі люди можуть відверто використовувати безвідмовного та працелюбного хлопця.

Літній Захар у кожній людині намагається бачити лише добре, а погані вчинки намагається виправдати. Він вірить у перемогу добра над злом. Занадто романтичний та відірваний від реального світу.

Йому потрібна дружина, яка буде його протилежністю. Щоб сім'я була стабільною та забезпеченою Захару потрібно одружитися з вольовою та прагматичною жінкою. Морально сильна дівчина буде чудовим прикладом для хлопця, який легко впадає у депресію від недосконалостей цього світу.

Народжений восени

Осінній хлопчик сильно відрізняється від своїх тезок, народжених в іншу пору року. Хлопець народжений наприкінці року має такі риси як:

 • прагматичність;
 • чесність;
 • впевненість в собі;
 • сила духу.

Цей хлопець із пелюшок виявлятиме лідерські якості. Він обожнює життя у всіх її проявах. У нього практично немає депресії. Проблеми тільки підстьобують його рухатися вперед.

У його оточенні немає місця брехунам. Якось обдуривши Захара, людина може попрощатися з нею навіки. Він переносить у людях двуличности. Якщо це помічає за людиною, то відразу ставить його на місце. Має багато друзів, але ворогів ще більше. Все це через відсутність гнучкості.

Ім'я Захар для хлопчика за церковним календарем

Ну і останній нюанс, який також потрібно торкнутися. Іменем давньоєврейського походження називають дітей, які народилися у такі дні:

 • 2 лютий;
 • 21 лютого;
 • 22 січня;
 • 24 лютого;
 • 6 березня;
 • 6 квітня;
 • 12 квітня;
 • 26 травня;
 • 15 листопада;
 • 18 грудня.

У ці дні маля може святкувати свої іменини.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua