Значення імені Анабель: походження, характер та доля

Анабель – ім'я, що пестить слух. Як м'яко та співуче звучить воно! Здається, що дівчинка, названа так, неодмінно буде доброю, ніжною та лагідною. На неї чекає цікаве життя, яскраве та повне подій.

Частково це так. Доля у Анабель, справді, нудна. Про все інше поговоримо у статті.

Історія та значення

Походження імені Анабель сягає корінням у глибоку давнину. Це французьке ім'я, яке прийшло в англійську мову. Спочатку воно звучало як “Анабелла”. Англійці трохи скоротили його. В результаті вийшов нинішній варіант.

Перекладається ім'я як «красива», «мила».

Значення імені Анабель: походження, характер та доля

Скорочені форми

Що означає ім'я Анабель, ми з'ясували. Тепер поговоримо про його короткі варіанти. Як можна називати дівчинку? Ана, Белла, Ганна, Анечка, Беллі, Бель.

Дитинство

Ім'я Анабель несе в собі непосидючість. Перша думка, яка спадає на думку побачивши маленьку Білочку – йогоза. Анабель – рухлива, не знає втоми дівчина. Все їй цікаво, треба знати. На місці сидіти ніколи, Ана активно пізнає цей світ.

Дитина дуже швидко розвивається. Вчиться повзати і ходити раніше за своїх однолітків. Так само як і казати. До трьох років Анабель вже базікає, та так чисто, що складно повірити в її вік.

У дитячому садку вона заводила. Белла лідер за вдачею, а її витончена зовнішність допомагає домагатися власних цілей. Діє краса Анабелли і дорослих, і дітей. Особливо мліють перед нею хлопчики. Тут дитина і усвідомлює свою здатність маніпулювати хлопчиками.

Значення імені Анабель: походження, характер та доля

Шкільні роки супроводжуються як хорошими оцінками, а й участю у різноманітних шкільних заходах. Анабель любить бути в центрі уваги, і спектаклі – привід виплеснути свою енергію, блиснути красою, артистизмом та показати себе добрим організатором.

Беллу люблять вчителі та однокласники. Ця дитина не залишається одна. Де Анечка, там шум і веселощі. Водночас встигає відвідувати додаткові секції та заходи. Загалом не вільної хвилинки у дівчинки.

Анабель дуже гнучка та пластична. Батькам варто подумати над тим, щоби віддати доньку в гімнастику. Там вона досягне великих результатів. Дівчатка із цим ім'ям займаються спортом з юних років.

Юність

Ім'я Аннабель чи Анабель дарує своїй володарці кипучу енергію. У юності вона не тільки не витрачається, але подвоюється. Усюди встигає наша красуня: і уроки вивчити, і на додаткові заняття сходити, і погуляти з подружками. Не нехтує увагою юнаків до своєї персони. Їх використовує задля досягнення своїх цілей. І це не маніпуляція, це жіноча інтуїція.

У молодому віці починає активно стежити за собою. Природна краса і крихкість, разом із умінням підкреслити свій образ – візитна картка Анабель. Прислухається до порад старших із цього приводу. В юності особливо сильно зближується з матір'ю.

Значення імені Анабель: походження, характер та доля

Дорослі роки

Ім'я Анабель таїть у собі рішучість. Ця жінка сміливо йде вперед. Якщо вона поставила мету, то обов'язково досягне її.

Доросла Анабель все така ж йогоза. Вона оточена друзями-подругами, причому чоловіків у її суспільстві значно більше, ніж представниць жіночої статі. З ними Белла легше знаходить спільну мову.

Шанувальників у дівчини хоч греблю гати, але заміж виходити рано не прагне. Після закінчення інституту працює, заробляє гроші. З умінням організовувати свої справи Анабель справляється чудово. Здатна попросити допомоги у більш дорослих та досвідчених людей.

Залишається у добрих стосунках із мамою, довіряє їй у всьому. З віком Белла стає більш вдумливою, ставить собі за мету і досягає їх. Дівчині подобається кидати виклик самій собі, займатися самовдосконаленням.

Значення імені Анабель: походження, характер та доля

Здоров'я

У значенні імені Анабель таїться міцне здоров'я. Єдиний нюанс – це зір дівчини. Воно слабке, і Анабель нерідко у дорослому віці носить окуляри.

У всьому іншому, завдяки заняттям спортом, це досить міцна дівчина, а пізніше жінка.

Професійні досягнення

Говорячи про значення імені Анабель, слід зазначити: у ньому закладено всі можливості для карколомної кар'єри. Белла – лідер, посилено розвивається по заданому самому собі напрямку. Найкраща спеціальність для неї – лікар. Тут вона здатна досягти високої посади, а не просто бути рядовим фахівцем.

Гроші заробляти ця жінка вміє. Так само як і господарювати. Кожна копійка має на рахунку.

Значення імені Анабель: походження, характер та доля

Сім'я та діти

У значенні імені Анабель для дівчинки ховається пізніше заміжжя. у молодості вона працює, а чоловіків використовує лише для досягнень цілей.

З віком починає замислюватись про сім'ю. Велику роль у цьому питанні вирішує мати дівчини: вона підштовхує доню до того, що настав час їй уже й онуків мамі подарувати.

Заміж Белла виходить, як правило, за чоловіка набагато старшого за себе. Він все ще гарний, досить забезпечений і у своїй дружині душі не чує. Ідеальною господаркою Анечку назвати важко. Домашні обов'язки вона, звісно, виконує. Але робить це без будь-якого полювання. Чоловік із цього приводу не турбується, пара має кошти на те, щоб дозволити собі найняти помічницю по господарству.

У Белли одна дитина. Рідко – двоє. У дітей вона вкладає душу, любить їх і дуже балує. Її потомство відмови ні в чому не знає. Виховати дитину правильно Анабель вдається не завжди. Але любити вона його будь-кого.

Чоловік для неї – близька людина. Але особливо пристрасного кохання між ними немає. Шлюб, скоріше, заснований на розрахунку, ніж на трепетному ставленні один до одного.

Значення імені Анабель: походження, характер та доля

У значенні імені Анабель багато позитивних рис:

 • працьовитість;
 • цілеспрямованість;
 • вміння ставити собі мети;
 • життєлюбність;
 • почуття гумору;
 • вміння оточувати себе добрими людьми;
 • позитивний погляд на світ;
 • чудове почуття смаку.

Негативні якості

Є красуня і негативні риси характеру. Вона жадібна, якщо не сказати скнара. Легко використовує людей з метою. Дуже хороший маніпулятор, здатний втертися у довіру та отримати бажане. У Анабель мало людей, яких вона любить щиро: це батьки та діти. Навіть до чоловіка вона не має таких почуттів. Скоріше, їхній шлюб трохи розважливий.

І ще Ана не дуже любить тварин. Гризуни викликають у неї почуття гидливості. Собак, особливо великих, Белла побоюється. А кішки, на її думку, погано пахнуть. Тому в будинку Анабель навряд чи оселиться чотирилапне виробництво.

Резюмуємо

Ми поговорили про значення імені Анабель, його походження та долю, яка уготована носійниці. Виділимо основні аспекти статті:

 • з дитинства Белла – рухлива і метушлива дівчинка;
 • вона красива та вміло користується цим;
 • має ніжну хваткість;
 • здатна зробити чудову кар'єру;
 • не дуже гарна господиня;
 • чоловікові віддана, але не на першому місці в неї;
 • любить своїх батьків та дітей;
 • чудовий маніпулятор.

Тепер читач знає, якою є красуня Анабель. Це м'яке та ніжне ім'я приховує під собою твердий характер. Його володарка – дівчина з цікавою долею та сталевими нервами.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua