Юхим: значення імені, походження, характер та доля для хлопчика

Значень імені Юхим існує кілька. Маючи легкий артистичний характер, хлопчики швидко стають душею компанії. Але незважаючи на зовнішні веселощі і безтурботність, Юхим має схильність до роздумів і серйозних вчинків. Проте все по порядку.

Значення імені Юхим

Походження – давньогрецьке. Стародавнє слово «евтимос» означало «прихильний». Інше значення імені – «благочестивий». Форма Юхим міцно увійшла в ужиток російської людини після прийняття православ'я на Русі. Спочатку ім'я мало форму Євфимій, але згодом дещо вкоротилось і спростилося.

Юхим: значення імені, походження, характер та доля для хлопчика

Додаткове значення воно набуло саме з його русифікацією. «Доброзичливець», «той, хто віщує, несе добро» – ось повний список значень імені Юхим. Тому варіант несе добро хлопчику.

Коли у Юхима День Ангела

Носії цього імені мають чимало небесних покровителів.

Перші іменини можна святкувати 2 лютого (20 січня). Приурочено свято до дня народження ієромонаха Євфимія Великого. Виходець із міста Мелітини (Вірменія), він рано втратив батька і був відданий побожною матір'ю на виховання своєму дядькові пресвітерові Євдоксію. Зразкова поведінка дала можливість юнакові стати читцем, а потім взагалі прийняти чернецтво і бути посвяченим у сан пресвітера. Однак Євфимій вважав за краще життя самітника і на 30 році життя усамітнився у Фаранській лаврі, де облаштувався у віддаленій хатині. Плетучи кошики, він добував собі їжу. Незабаром разом із преподобним Фектистом Євфимій пішов у Куталійську пустелю біля Єрихону. Там вони оселилися у безлюдній печері. Незабаром туди потяглися люди з усього селища. Так виник монастир. За просвітництво та просування православної віри святий Євфимій отримав найменування Великий.

24 (11) березня – іменини Євфимія Новгородського.

14 (1) травня день поклоніння Євфимія Нового, Афонського, Константинопольського, преподобного мученика.

26 (13) травня іменини Євфимія Нового, Святогірця, Іверського (Афонського).

28 (15) жовтня – ще одні святці, приурочені пам'яті Євфимію Новому Солунському (Фессалонікійському), який, досягнувши 18 років, таємно залишив батьківський дім, постригся у ченці та заснував два монастирі.

Юхим: значення імені, походження, характер та доля для хлопчика

2 лютого (20 січня) та 10 вересня (28 серпня) згадуємо Євфимія Печерського, ієросхимонаха з Далеких (Феодосієвих) печер.

8 січня (26 грудня) – день народження Євфимія Сардійського, єпископа та священномученика.

14 (1) квітня – іменини Євфимія Суздальського, архімадрида.

2 лютого згадуємо Євфимія Сянжемського, Вологодського ігумена.

Зменшувально-пестливі форми імені

Психологи стверджують, що з розвитку повноцінної гармонійної особистості слід з ранніх років називати повним ім'ям. Однак, мимоволі малюка так і хочеться покликати, застосовуючи ласкаве, зменшувальне ім'я. Маленьких хлопчиків можна називати ніжним ім'ям Фімочка, Фімуля, Фімулька. Оригінально гукнути синочка Ефік або Фіша. Головне, щоб це було з любов'ю.

Талісмани

Як і всі інші люди, носій форми, що вивчається, має свої індивідуальні обереги, що допомагають йому в долі. Щасливі кольори імені – глибокий синій та пурпурово-червоний. Юхим – любитель дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Найкраще йому підійдуть агат, перли, берил, рожевий кварц, флюорит, кунцит, яшма. Метали-талісмани – платина та олово.

Юхим: значення імені, походження, характер та доля для хлопчика

Артистична натура Юхима добре поєднується з квіткою-оберегом – півонею. Його ніжний аромат спонукає носія імені на рішучі дії.

Тварина-талісман Юхим – кінь, планета – Плутон.

Знаки зодіаку та ім'я

Найщасливіші Юхими ті, що народилися під знаком Скорпіона. Саме його покровитель Плутон наділяє їх містичним даром провидіння. Значення імені Юхим для хлопчика свідчить, що молоді Скорпіони у майбутньому можуть стати серцеїдами та дамськими угодниками.

Юхим: значення імені, походження, характер та доля для хлопчика

Той, хто тонко відчуває юнак, здається, передбачає всі бажання і мрії жінки. Однак захоплюючи своєю ніжністю, Юхим може легко спустити мрійницю на землю. Все залежить від настрою та ситуації, в якій перебувають партнери.

Позитивні риси характеру Юхима

Значення імені свідчить у тому, що у дитинстві хлопчик дуже нагадує свою маму. Він дуже емоційний, самовпевнений та творчий. Творча, артистична натура Юхима робить його дещо егоїстичним. Однак широта душі юнака дозволяє йому бути учасником галасливих та веселих вечірок.

Юхим характеризується великою наполегливістю та пробивним характером.

Добре розвинена інтуїція допомагає йому не потрапляти у незручні ситуації. А ще Юхим добросердий, відданий і любить допомагати людям і підтримувати їх у скрутну хвилину.

Завжди одягнений з голочки, охайний, акуратний, надушений. Досвідчений гурман. Власник імені Юхим надзвичайно педантичний і фанат чистоти. Однолюб, не схильний до зрад. Відрізняється сильною ревнощами та схильністю до власництва.

Слабкі сторони натури

Ім'я Юхим передбачає велику уразливість і недовірливість з будь-якого приводу. Його носій часто страждає через самолюбство, яке, як йому здається, несправедливо вразили. Марнославство, ревнощі і самолюбування – ось слабкі сторони характеру. Доля Юхим від цього складається неоднозначно.

Юхим: значення імені, походження, характер та доля для хлопчика

Прагнення показати себе у вигідному, але часом неправдивому світлі часто зазнає поразки. І доля, і характер значення імені Юхим свідчать про ризик юнака потрапити до поганої компанії. Усьому виною може стати його непереборне бажання самоствердитися, а вірніше – виділитися серед однолітків. Це тягне до необдуманих вчинків та асоціальної поведінки.

Ім'я та доля

Маленький Фіма відрізняється примхою, крикливістю, надмірною балакучістю. Неврівноважений, непередбачуваний та емоційний хлопчик тримає у напрузі весь будинок. Будь-яке необережне слово з боку оточуючих може спричинити сплеск неконтрольованих емоцій та істерику. Не розібравшись до ладу в мотивах сказаного, Фіма може надовго образитися. Практично ніколи не визнає своїх помилок і не вибачається – це для нього занадто принизливо!

У той же час значення імені Юхим для дитини свідчить, що хлопчик із задоволенням пізнає все нове та вбирає цікаву інформацію, як губка. Пізнаючи масу невідомого, він прагне тим самим якомога раніше самореалізуватися в суспільстві та викликати повагу оточуючих.

Фіма вибірково відноситься до вибору друзів. Наслідуючи вроджене шосте почуття, він ретельно підходить до питань спілкування. Однак, незважаючи на розвинену інтуїцію, він часто потрапляє в халепу внаслідок своєї наївності та довіри до людей.

Юхим – важкий підліток. Він схильний починати конфлікти з однокласниками внаслідок неврівноваженого характеру та невміння аналізувати ситуацію. Стаючи винним, Фіма ніколи не вибачиться, а, швидше, зробить вигляд, що нічого особливого не трапилося. Хлопець досить агресивний та непередбачуваний. Однак здібності та артистизм дозволяють носієві вийти сухим із води і навіть викликати розчулення у оточуючих.

Юхим: значення імені, походження, характер та доля для хлопчика

Значення імені та доля імені Юхима дорослого свідчить про те, що зрілі роки вносять свої корективи до характеру чоловіка. Він стає серйозним, врівноваженим, відповідальним. Виконавчість і почуття обов'язку супроводжують дорослого Юхима до кінця. Причиною цього стає переосмислення життєвих пріоритетів та чітке формулювання мети. Юхим досить пихатий, а прагнення отримати матеріальну вигоду з кожної справи стає основним завданням всього його життя. А ще Фіма обожнює владу та перевагу. Але емоційність і артистизм дозволяють Юхимові знайти тонкий підхід до кожного співрозмовника і бути вмілим ловеласом.

Насолодившись замолоду вдосталь випадковими зв'язками, у зрілому віці носій вибирає собі дружину, якій буде вірний до кінця свого життя.

Стан здоров'я

Значення імені Юхим із погляду медицини досить неоднозначне. Тонка артистична натура супроводжується слабкою нервовою системою. Фіма часто страждає від недовірливості, що набуває часом хворобливої форми. Слабким місцем в організмі носія імені вважається травна система. Будучи гурманом від природи, Юхим ненавидить громадське харчування та ретельно ставиться до вибору їжі. Він майже байдужий до алкогольних напоїв, але варто йому трохи випити, він не може зупинитися. Однак, це не робить Юхима закінченим алкоголіком, оскільки випадки рясного виливання трапляються нечасто.

Власник імені схильний до повноти.

Ще одне слабке місце Юхима – очі. Змалку може носити окуляри.

Також чоловік схильний до високого артеріального тиску. Внаслідок цього йому слід ретельно стежити за своїм здоров'ям.

Професії

Походження та значення імені Юхим свідчить, що його володар – людина талановита у всіх відносинах. Внаслідок цього він вільний вибирати собі багато професій, в яких може досягти успіху. Крім таланту Юхим має ще й велику працьовитість. Може, тому йому супроводжує успіх у всіх його починаннях?

Розвинена інтуїція Фіми допомагає йому стати тонким психологом. Він уміє вислухати людину, придушити свої негативні риси.

Юхим: значення імені, походження, характер та доля для хлопчика

Добре розвинені пам'ять та уява дають можливість Юхимові стати успішним артистом, музикантом чи архітектором.

Також носій може стати непоганим детективом, екстрасенсом або винахідником.

Походження імені Юхим свідчить про те, що його носій може досягти успіху в будь-якій справі завдяки своїй працьовитості, старанності та цілеспрямованості. Вибравши одну професію на все своє життя, він досить швидко робить блискучу картеру. Вроджене самолюбство спонукає Юхима на досягнення великих висот у будь-якому бізнесі. Посередність не для нього! Фіма любить бути лідером у будь-якій сфері своєї життєдіяльності. Але такі успіхи настануть лише за умови, що справа, якою займається Юхим, улюблена. Інакше власник цього імені змінюватиме професії до знаходження бажаної.

Знамениті Юхи

Серед власників імені є чимало популярних людей. До знаменитостей, зокрема, належать Юхим Захарович Копелян, радянський актор театру та кіно, Народний артист СРСР. Його неповторний голос часто звучав під час дублювання іноземних фільмів.

Серед популярних Юхимів можна згадати і Юхима Йосиповича Березіна, знаменитого Штепселя їхнього легендарного комічного дуету. Разом зі своїм партнером Тарапунькою Березін радував своїми блискучими жартами захоплену публіку протягом кількох десятиліть.

Юхим Залманович Шифрін – нині здоровий російський та радянський артист естради та кіно. Його філософсько-гумористичні монологи змушують глядача не тільки сміятися, а й замислюватися про вічні людські цінності – доброту, порядність, людинолюбство.

Ім'я в історії та мистецтві

Формою, що вивчається, звали знаменитого кулачного бійця, вихідця з італійських Локр. Силач неодноразово здобув перемоги в Олімпіадах у 484-472 роках до н.

Ставши завдяки своїм перемогам легендарною особистістю, Юхим не зупинився на досягнутому. Легенда розповідає, що якось він врятував місто Темесу від злого ідола Політа, перемігши його у єдиноборстві. На знак вдячності силачу вдячними співвітчизниками було споруджено статую. Її п'єдестал і виявили під час розкопок Олімпії.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua