Ім'я Алла: значення імені, доля, характер, сумісність

Жіноче, ніжне, мелодійне, романтичне – можна описати ім'я Алла. Значення імені та доля його власниці – інформація, яка стане в нагоді батькам новонародженої малечі. Також усе це буде корисно дізнатися жінкам, яких так звати.

Яке походження та значення імені Алла

Спочатку варто розібратися в тому, звідки воно взялося і що означає. Яке ж походження та значення імені Алла? Ім'я має багатовікову історію. Існує кілька версій, що пояснюють її появу.

Ім'я Алла: значення імені, доля, характер, сумісність

 • Деякі вчені переконані в тому, що воно має давньонімецьке коріння. Шанувальники цієї версії вважають, що ім'я є короткою формою жіночих імен, що включають приставку «al».
 • Інша теорія приписує давньогрецьке коріння імені Алла. Значення його – “інша”, “інша”.
 • Третя версія пов'язує походження імені з арабською богинею Аллат.
 • Четверта теорія наділяє ім'я давньоєврейським корінням. З івриту нашою мовою воно перекладається як «богиня».

Астрологія

– Планети-покровителі – Сонце, Марс.

– Знак Зодіаку – Овен.

– Камінь-талісман – сердолік.

– Сприятливий колір – салатовий.

– Тотемна тварина – комар.

– Рослина-талісман – кровохлібка.

– Сприятливий день – вівторок.

– Дерево-талісман – горобина.

В дитинстві

Значення імені Алла, характер та долю його володарки – все це захочуть дізнатися мами та тати перед тим, як назвати так свою дочку. У дитинстві вона відрізняється активністю, рухливістю. Дорослі змушені постійно переживати за енергійну дитину. Маляті подобається виявляти лідерські якості, віддавати накази, перебувати в центрі уваги. Їй потрібні яскраві вбрання, особливі іграшки.

Ім'я Алла: значення імені, доля, характер, сумісність

Алла з перших років життя переконана в тому, що вона найкраща. Дівчинка постійно прагне наголосити на своїй унікальності, індивідуальності. Вона може вирости справжньою егоїсткою, якщо батьки не подбають про те, щоб згладити негативну межу. Також важливо знати, що Алла не терпить конкуренції. У центрі уваги дорослих та дітей має бути лише вона одна.

Підліток

Як поводиться в підлітковому віці володарка імені Алла? Характеристику слід почати зі згадування, що ця дівчинка рано починає цікавитися своєю зовнішністю. Вона таємно користується косметикою, максимум уваги приділяє вибору вбрання та зачісок.

Проблеми із навчанням у неї виникають рідко. Не можна сказати, що Алла має якісь визначні здібності. Однак вона посидюча, терпляча, має непогану пам'ять, вміє ладнати з викладачами. Хоча іноді вчителів дратує її постійне прагнення вирізнятися з натовпу.

Що ще можна розповісти про значення імені Алла, характер його власниці в підлітковому віці? Комплекси, типові цього періоду, обходять дівчину стороною. Вона впевнена в собі, має сильну волю, має тверду життєву позицію. Іншим дівчатам вона здається різкою, грубою, нестерпною. Хлопці ж не можуть встояти перед її жіночністю та чарівністю.

Доросла

Що означає ім'я Алла для жінки, якою його володарка стає у дорослому віці? Жінка, яку так звати, любить хвалитися. З кожним прожитим роком у її характері дедалі чіткіше виявляється деспотичність. Усіх, хто її оточує, Алла намагається підкорити своїй волі. Якщо люди відмовляються танцювати під її дудку, то ризикують стати ворогами.

Ім'я Алла: значення імені, доля, характер, сумісність

Що ще корисно дізнатиметься про значення імені Алла? Таємницею його власниці є її імпульсивність. Ця жінка схильна робити необдумані вчинки. Коли вона усвідомлює свою помилку, стає пізно щось виправляти. Однак Алла досить хитра для того, щоб навіть свою поразку перетворити на перемогу.

Наполегливість, чіпка хватка – якості, якими вона наділена. Алла зарозуміла, запальна. Вивести з себе її може будь-яка дрібниця. Протягом усього життя володарка імені любить перебувати у центрі уваги, ловити захоплені погляди шанувальників. Її набагато легше зустріти в галасливій компанії, ніж у повній самоті.

Позитивні сторони

Продовжуємо розповідь про значення та характер Алли, таємницю імені. Якими ж позитивними рисами наділена його володарка? Енергійність, воля до перемоги, здатність швидко приймати рішення – якості, які допомагають цій жінці досягати успіху. Алла є незалежною, самостійною, ні на що не змінює свою свободу. Загалом у цьому житті вона вважає за краще домагатися сама.

Алла – жінка, практично позбавлена страху. Коли вона підкорює одну вершину, то негайно береться за іншу. Цю даму ніщо не змусить сидіти склавши руки, бездіяльність для неї нестерпно.

Негативні сторони

Негативні сторони також не можна залишити без уваги, розповідаючи про значення імені Алла, характер та долю його власниці. Мабуть, головний її недолік – гордовитість. Навколишніх дратує зарозумілість цієї жінки, її звичка ставити себе вище за інших. Алла розуміє, що зарозумілість найчастіше створює їй серйозні проблеми, проте нічого не може вдіяти з собою.

Власниця імені – вроджений лідер. Командні нотки ніколи не зникають із її голосу. Одні люди готові змиритися з цим, інших це дратує. Алла вимагає від оточуючих як послуху, а й захоплення. Вона починає ображатися і вередувати, якщо не помічає захоплення.

Доля

Яка чекає на Аллу доля? Значення імені та характер його власниці впливають на це. Ця жінка вирізняється унікальною силою, твердістю духу. Вона може досягти успіху в будь-якій справі, за яку береться. Алла інтелектуально розвинена, вміє працювати за трьома, маніпулювати людьми при необхідності. Все це допомагає їй зробити блискучу кар'єру, заробити статки.

Алла – жінка, яка орієнтована успіх. Їй категорично не підходить нудне животіння, вона не може жити у стиснутих умовах. На про «сірих мишок» ця жінка дивиться з презирством.

Вибір професії

Вище було описано характер володарки імені Алла, значення імені та доля жінки. Як це все впливає на вибір професії? У яких сферах жінка, яку так звати, може досягти успіху?

Ім'я Алла: значення імені, доля, характер, сумісність

Спочатку варто згадати про те, що Аллі категорично не підходить монотонна робота. Ця жінка любить постійні зміни, нудьга їй протипоказана. Найкраще володарка імені почувається у творчих професіях. За наявності таланту Алла може стати відомою актрисою, співачкою, художницею, модельєром тощо. Також їй підходить кар'єра, пов'язана із спілкуванням з людьми. Цій жінці чудово вдається підкоряти оточуючих своїй волі, маніпулювати ними. Алла – володарка швидкої реакції, вона працьовита, вміє заводити «потрібні» знайомства. Все це гарантує успіх у багатьох галузях.

Власниця імені може випробувати свої сили і як керівник. Підлеглі одночасно боятимуться і обожнюватимуть цю даму. Однак починати власну справу Аллі не рекомендується, це може швидко набриднути їй.

Кохання, секс

Яка в коханні володарка імені Алла? Значення імені та доля пов'язані, стосується це і стосунків жінки з протилежною статтю.

Ім'я Алла: значення імені, доля, характер, сумісність

Алла у будь-якому віці залишається «магнітом» для чоловіків. На її яскраву красу клюють різні представники протилежної статі. Алла може сьогодні поринути у вир любовних пристрастей, а завтра без жалю розлучитися зі своїм партнером і забути про його існування. Цій жінці ніколи не буває шкода чоловіків, які мають дурість закохуватися в неї.

Алла любить секс, платонічна любов не для неї. Навіть банальну зустріч ця жінка вміє красиво обставити. У ліжку вона вимоглива і ніжна одночасно, дбає про своє задоволення, але не забуває і про насолоду партнера.

Шлюб, сім'я

Перший шлюб Алли рідко виявляється щасливим. Невдалий досвід не змушує її розчаруватися у чоловіках. Вона розлучається з першим чоловіком, а потім (досить швидко) виходить заміж вдруге. Якщо перший шлюб Алла укладає за коханням, то вдруге вона прийме пропозицію лише тоді, коли переконається у забезпеченості кандидата.

Що чекає на чоловіка, який одружується на цій дамі? Спочатку обранця захоплює вольовий і сильний характер дружини. Потім він не знатиме, як йому вибратися з-під її підборів. Постійне прагнення Алли командувати, керувати здатний витримати далеко не кожен чоловік.

Звичайно ж, у цієї жінки є позитивні сторони. Вона вміє надихати чоловіків на подвиги. Алла зробить все можливе для того, щоб допомогти чоловікові в підкоренні кар'єрних висот. Вірність володарки імені залежить від того, чи готовий зберігати її партнер. Якщо Алле змінить чоловік, вона неодмінно відплатить йому тим самим. Однак це зовсім не означає, що вона подасть на розлучення. Наявність спільних дітей може змусити її залишитися зі зрадником.

Алла – непогана мати, вона дбає про своїх дітей, намагається привчити їх до самостійності. Постарілих нащадків володарка імені намагається якомога раніше відселити, щоб час від часу відвідувати їх. Побутом ця жінка займатися не любить, вважає за краще користуватися послугами помічниці по господарству.

Секрети

Яку зберігає володарка імені Алла таємницю? Головних секретів у цієї жінки є два. Перша її таємниця – дивне ставлення до допомоги. У якому б тяжкому становищі не опинилася Алла, вона навряд чи звернеться за підтримкою до друзів та родичів. Власниця імені вважає за краще домагатися самостійно, інакше досягнення не приносять їй задоволення. Якщо вона зустріне перепони на шляху до чергової мети, то долатиме їх на самоті. Іноді здається, що Алла створює проблеми собі саме для того, щоб впоратися з ними.

Ім'я Алла: значення імені, доля, характер, сумісність

У жінки, яку так звати, є й інша таємниця. Мало хто може здогадатися про те, що Аллі знайомі муки ревнощів. Власниця імені здається впевненою в собі і самодостатньою, проте сумніви у вірності партнера знайомі і їй. Не можна не згадати і про те, що Алла за вдачею є власницею. Того, хто ризикне змінити її, чекає не прощення, а помста. З найбільшою ймовірністю Алла відплатить тією самою монетою.

Захоплення, хобі

Яку ще приховує таємницю Алла, значення імені та доля якої розглядаються у цій статті? Цікавим є й те, чим захоплюється ця жінка. Власниця імені – особистість різнобічна, має багато інтересів. Найбільше Аллу приваблює все, що пов'язане з мистецтвом, творчістю.

Ім'я Алла: значення імені, доля, характер, сумісність

Багато часу Алла проводить із книгою в руках. Однак ця жінка ніколи не читає «жіночих» романів. Перевагу вона віддає класичній літературі. Важливу роль життя Алли грає музика. Навіть якщо вона не вміє грати на жодному інструменті, то часто слухатиме улюблені пісні.

Косметологія – сфера, що викликає великий інтерес у Алли. Це жінка надає великого значення догляду за собою, підтримці своєї краси. Тому вона жваво цікавиться всіма досягненнями косметології, прагне скуштувати новинки. Також Алла цікавиться модою, хоча і не слідує їй сліпо.

Здоров'я

Алла – жінка, яка має міцне здоров'я. Якщо вона не має шкідливих звичок і веде правильний спосіб життя, їй можна не побоюватися серйозних захворювань. Якщо ж Алла неправильно харчується, не дотримується режиму дня, то проблеми все ж таки можуть виникнути.

Для володарки імені дуже важливий психологічний комфорт. Але необхідно уникати стресових ситуацій, не допускати нервових навантажень. Категорично не рекомендується куріння, вживання алкогольних напоїв.

Слабкі місця Алли – легені, селезінка, серце, підшлункова залоза.

Гороскоп

Характер Алли, доля жінки – це безпосередньо залежить від цього, під яким знаком Зодіаку вона народилася.

 • Овен. Це вольова особистість, яка йде напролом і завжди досягає поставленої мети. Великий успіх вона має протилежної статі.
 • Тілець. У жінки незворушний характер, вивести із себе її нелегко. Вона вперта, завжди стоятиме на своєму і ігноруватиме чужу думку.
 • Близнюки. Це життєрадісна жінка, для якої на першому місці кохання. Постійність не для неї.
 • Рак. Це наївна і слабка людина, яка не вірить у свої сили та таланти. Навряд чи жінка зможе досягти успіху.
 • Лев. Темпераментна, егоїстична, впевнена у собі – така ця особистість. Алла збудує блискучу кар'єру, проте навряд чи їй вдасться створити щасливу родину.
 • Терези. Ця жінка делікатна, не дозволяє іншим підходити до себе. Вона має чудове почуття гумору.
 • Скорпіон. Алла примхлива, схильна до екзальтації. Ця жінка не здатна на глибокі почуття, легко розлучається з людьми.
 • Стрілець. Активна, жвава, легковажна – така вона. Алла може робити одну помилку за іншою, проте оточуючі легко прощають її за це.
 • Козеріг. Кохання для цієї жінки не таке важливе, як матеріальний добробут. Вона меркантильна, вперта, загадкова.
 • Водолій. Алла-Водолій славиться своєю цілеспрямованістю, вона вміє добиватися поставленої мети. Партнеру не варто розраховувати на її вірність.
 • Риби. Ця жінка відрізняється задумливістю, воліє жити у світі фантазій. Чоловіків приваблює її загадковість.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua