Аврора: значення імені, характеристика, походження та характер людини

Аврора – це дуже красиве, жіночне та рідкісне ім'я. Так звали давньоримську богиню зорі, дочку Тейї та Гіперіона, сестру бога сонця. Сьогодні дехто так називає своїх дочок.

Яким є значення імені Аврора? Як його енергетика відбивається на дівчині? Яку долю наказує це ім'я своїй власниці? Зараз на ці та багато інших питань варто дати відповіді.

Походження

Насамперед треба розповісти про нього. Що означає ім'я Аврора? Як було сказано вище, так звали богиню ранкової зорі. Аврора – це та, що несе світло. Це ім'я утворене від латинського слова aura, воно так і перекладається – “світанок”, “ранковий вітерець”, “зоря”.

Але є й інша версія. Відповідно до неї, ім'я Аврора перекладається як «золота пора». Але в такому випадку воно є двоскладовим, і складається з таких слів: aurum (золото) та hora (пора). Однак, незалежно від того, яка версія є правильною, походження від імені латинське.

Аврора: значення імені, характеристика, походження та характер людини

Дитинство

Можна перейти від походження до значення імені Аврора і тому, як воно відбивається на характері своєї володарки.

Росте маля досить-примхливою. З ранніх років у її характері спостерігається запальність та ексцентричність. Аврора дуже багата уява, їй подобається фантазувати, але коли їй відмовляються вірити, вона ображається. Критику так само не сприймає, навіть об'єктивну. Взагалі вона дуже вперта за своєю натурою.

Батькам із нею нелегко. Їм завжди потрібно доводити їй свій авторитет. Але тільки не через покарання! Ця дівчинка пам'ятає образи довго. Тому їм доведеться виявити толерантність у вихованні, примудряючись виявляти жорсткість. Аврору часто доведеться від чогось відмовляти, і краще це робити за допомогою переговорів. Якщо придушити прагнення дівчинки, вона може втратити віру у себе.

Що ж до навчання? У школі вона поводиться середньо. Їй, звичайно, властива посидючість, але особливої кмітливості немає.

Юність

Продовжуючи розглядати значення імені Аврора для дівчинки, треба сказати, що з віком її потяг до навчання згасає. Лише у пізнанні предметів, які їй подобаються, вона виявляє терпіння, а тому сягає певних результатів.

Чим вона старша – тим більше цінує спокій. Особливо моральний. Аврора – особистість підозріла, обережна і дуже потайлива, а тому не зазнає втручань у своє життя. Навіть порад вона чути не бажає. Також дівчина намагається не привертати до себе уваги, а тому має мало шанувальників і друзів.

Може здатися, що вона досить емоційна. Усередині – так, але назовні Аврора дуже рідко вихлюпує те, що відчуває. Вона намагається зберігати холоднокровність і тримати себе в руках у будь-якій ситуації. Саме тому багатьом Аврора здається дуже врівноваженою особистістю. Незважаючи на те, що сама вона часто придушує оточуючих.

Говорячи про її переваги, треба відзначити розважливий розум і чудову інтуїцію. Якщо вона стримає свою уяву, що сильно відволікає від справ, то досягне поставленої мети.

Аврора: значення імені, характеристика, походження та характер людини

Особистісні якості

Вище було розказано про значення імені Аврора для дитини. Ім'я завжди накладає певний відбиток характер свого власника. Цей випадок – не виняток. Ось деякі якості, які властиві цій дівчині:

 • Вміння слухати та чути співрозмовника.
 • Здатність давати добрі, дієві поради.
 • Вміння аналізувати будь-які ситуації завдяки бездоганному логічному мисленню.
 • Звичка уважно «відбирати» людей у своє коло спілкування.
 • Мстивість і злопам'ятність.
 • Розважливість.
 • Екстраординарність.
 • Відсутність стриманості.
 • Вразливість.
 • Відданість та відповідальність.
 • Бажання та вміння вчитися чогось нового.
 • Сила волі та завзятість.
 • Хитрість.

Якщо Аврора зростатиме у сприятливому для неї соціальному середовищі, то її найкращі якості розкриються повною мірою. Інакше вона перетвориться на егоїстичну, хамувату особу, яка не підпускає до себе нікого.

Здоров'я

У дитинстві Аврора часто хворіє. З віком її імунітет стає міцнішим, але починають з'являтися проблеми з нервовою системою. У дитячі роки, як говорилося раніше, вона відрізняється спокою. Тому батьки повинні стежити за режимом дня, організовувати для організму дівчинки повноцінний відпочинок.

Це позитивно позначиться її загальному стані. Потім більшість проблем піде, а міцне здоров'я збережеться на довгі роки. Навіть у зрілому віці Аврора дивуватиме інших своєю енергійністю та бадьорістю.

Аврора: значення імені, характеристика, походження та характер людини

Зрілість

Обговоривши походження імені Аврора і значення для дівчинки, можна розповісти про те, якою є вона у старшому віці.

Це дуже наполеглива, надмірно самовпевнена жінка. Порад вона, як і раніше, не слухає, надходить завжди по-своєму. Це нерідко призводить до розчарувань. А ось сама продовжує нав'язувати особисту думку оточуючим. Від цього частенько страждає її чоловік, оскільки гордою та владною Авроре важливо його опікуватися та контролювати.

Втім, роки не минають просто так – деякий досвід жінка знаходить. У неї вдається вчасно взяти себе в руки та залишити шанс на збереження довірчих стосунків.

Також у віці жінка з ім'ям Аврора стає менш сприйнятливою. Вона рідше засмучується від поразок – навпаки, падіння лише посилюють її наполегливість і бажання досягти мети. І в неї часто це виходить. Особливо якщо до віку вона отримала витримку.

Аврора: значення імені, характеристика, походження та характер людини

Любов

І цій темі потрібно приділити трохи уваги, оскільки йдеться про значення імені Аврора. На жаль, у дівчини стосунки із протилежною статтю складаються важко. Все через її непростий характер. Так, навмисна холодність і дивовижна зовнішність приваблюють чоловіків, але й годі. Лише мало хто намагається «проломити лід» і домогтися її уваги.

Втім, і саму Аврору більше цікавить саморозвиток та кар'єра. Тож переважна більшість її побачень закінчується марно.

Також слід зазначити, що дівчина не має нічого проти одноразового сексу. Ця риса надає певного значення та характеру її дій.

Якщо Аврора і починає стосунки, то закінчуються вони швидко. Тому що вона придушує рішучі дії партнера, а це жодному чоловікові не сподобається.

Через це Аврора може залишитися самотньою. Втім, багато представниць цього імені дійсно почуваються комфортніше без стосунків. Вони їх обтяжують. Однак, деяким, все ж таки, вдається знайти своє кохання.

Шлюб та сім'я

Аврора стане по-справжньому щасливою, якщо зустріне чоловіка, здатного прийняти її лідируючу позицію. Той, хто не буде з нею сперечатися, а, навпаки, демонструватиме свою повагу та повагу, прислухатиметься до її слів, буде приємно здивований віддачею. Такому чоловікові Авроре забезпечить підтримку та турботу у будь-якій ситуації.

А ще з неї вийде гарна мати. Тому що ця жінка вміє встановити з дитиною довірчі стосунки. Вона не тільки має в своєму розпорядженні його до себе, але й допомагає вибрати потрібний напрямок для розвитку.

Аврора: значення імені, характеристика, походження та характер людини

Сумісність

Вивчаючи значення імені Аврора, треба сказати і про те, з ким із чоловіків у неї можуть вийти непогані стосунки. «Тим самим» може виявитися:

 • Олександр. Безкорисливий, відкритий, наївний, чуйний, справедливий – ця людина якнайкраще підійде Авроре.
 • Георгія. Добрий, чуттєвий та захоплений – з цим чоловіком у Аврори складуться багатогранні стосунки, які ніколи не стануть одноманітними. Їхні почуття і помисли спільні, а прагнення спрямовані на ту саму мету.
 • Михайло. Цей розсудливий і заповзятливий чоловік, який цінує у всьому постійність, зможе вжитися з Авророю. Він не з'ясовуватиме, хто в будинку господар – просто поважатиме свою обраницю, займаючись своїми справами.
 • Микола. Це добра, чарівна, відкрита і добра людина, яка вміє ладити з будь-якими людьми. Благородний і чесний – Аврора може закохатися у такого чоловіка вуха.

А от з ким у цієї дівчини стосунки не складуться, то це Олег, Леонід, Дмитро, Тимофій, Денис, Віталій, Степан та Валентин. Ці чоловіки зовсім не підходять їй за характером та енергетикою.

Аврора: значення імені, характеристика, походження та характер людини

Робота

Небагато уваги варто приділити і цій темі, оскільки йдеться про значення імені Аврора. У цієї жінки дуже гнучкий характер, а ще їй властиво вміння пристосовуватися до будь-яких обставин. Завдяки даним якостям, вона швидко просувається кар'єрними сходами, зберігаючи відносини з оточуючими.

Яка б справа не доручила керівництво Авроре – вона зробить його швидко та якісно, за що отримає заслужену похвалу. Робота – єдина сфера, де дівчина викладається за повною програмою. Їй важливо бездоганно справлятися із завданнями.

Якщо говорити про кращі сфери діяльності, то Аврора «дружить» із цифрами, незважаючи на нейтральні успіхи в математиці у школі. Але це не означає, що проявити вона зможе лише як економіст. Їй важлива та творча складова трудового процесу. Якщо Аврора зможе виразити себе на роботі, то придумає собі божевільне хобі.

Аврора: значення імені, характеристика, походження та характер людини

Астрологічні відповідності

Про них варто розповісти на завершення розповіді про значення імені Аврора. Ім'я, що має сильну енергетику, має такі астрологічні відповідності:

 • Відповідний знак зодіаку – Діва.
 • Відтінки, що приносять щастя – рожевий і фіолетовий.
 • Планета-покровитель – Прозерпіна.
 • Тотемна рослина – мигдаль.
 • Камінь-талісман – халцедон рожевого кольору.
 • Тотемна тварина – малиновка.
 • Сприятливий день тижня – середа.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua