Велимир: значення імені, характеристика, сумісність та талісмани

Не можна сказати, що ім'я Велімір є дуже поширеним, мабуть, тому, що воно багато до чого зобов'язує. Причому відповідальність лежатиме як на батьках, так і на дитині. Тому що значення імені Веліміра збігається зі значенням слів “великий і сильний”. І хлопчик, якого так назвуть, цілком виправдовуватиме його своїми вчинками та способом самовираження.

Маленький Велімір продемонструє всім, кому тільки можливо, свій артистизм та яскравість таланту. Його нестримно тягтиме туди, де відбувається щось цікаве і де можна показати себе, та й на людей подивитися. Батьки такої яскравої дитини повинні розуміти ступінь своєї відповідальності щодо вибору напрямку, який дозволить Велимиру повною мірою проявити всі сторони своєї творчої натури.

Дитячий вік

Отже, в сім'ї народився хлопчик, і батьки, ознайомившись із значенням імені Велімір, вирішили назвати його саме так. А далі дитина почне дивувати своїх рідних та подавати їм сюрпризи. Зрозуміло, що це почнеться не відразу, але довго чекати не доведеться.

Швидше за все, вже в ранньому дитинстві Велімір виявить інтерес до будь-якого виду мистецтва. Реакція хлопчика на музику буде дуже вражаючою: він буквально зливається із мелодією; проте до живопису дитина може також виявляти щирий інтерес; танці як продовження інтересу до музики будуть також захоплювати Велимира. Ця дитина буде прагнути охопити неосяжне. Батькам слід виявити терпіння і поспостерігати за сином: рано чи пізно він почне більше часу приділяти чомусь певному. І ось тут і слід направити спонтанний інтерес дитини до усвідомленого русла. А найголовніше, що слід прищепити йому, — це посидючість і цілеспрямованість.

Аналіз імені

Проведемо докладний аналіз значення імені Велімір з урахуванням астрологічних, нумерологічних та інших показників.

Походження його слов'янське, а, за деякими даними, хорватське. Керує цим ім'ям Місяць, а це означає, що Велімір — натура дуже тонка, сприйнятлива, яка чуйно реагує на ставлення оточуючих, і ще він дуже добре розуміє жінок. Також необхідно пам'ятати про емпатичність натури Велимира та прекрасну інтуїцію. Тому тим, хто хотів би завдати йому шкоди, слід знати, що ця людина завжди діє на випередження.

Серед металів, що мають значення для Веліміра, слід згадати срібло. Цей метал знаходиться під керуванням Місяця, тому срібні прикраси підсилюють інтуїцію і можуть наділяти свого власника даром передбачення.

Велимир: значення імені, характеристика, сумісність та талісмани

І за покровительства Місяця щасливими квітами для Велимира будуть білий і фіолетовий, а вдалим днем тижня — понеділок.

Числа, які посилюють успішність: 11; 8; 21; 2; 3.

Щодо астрології, то хлопчик, чиє ім'я Велімір, збігається за характеристиками зі знаком Терези.

Велимир: значення імені, характеристика, сумісність та талісмани

Цей знак врівноважує його натуру, що повністю метушиться, проте повністю ці якості розкриються ближче до зрілого віку.

Талісмани та обереги

Для імені Велимір значення талісманів та оберегів велике, особливо якщо враховувати його вибуховий та імпульсивний характер. Перелічимо лише деякі талісмани, які мають важливе значення.

Гранат – камінь натур амбітних та цілеспрямованих. Надає своєму власнику мужність, харизматичність, швидку реакцію, а також прихильність можновладців.

Велимир: значення імені, характеристика, сумісність та талісмани

Наступний за значимістю турмалін, особливо його зелений варіант. Цей камінь надає своєму власнику спокій, врівноваженість, допомагає у лікуванні серцевих хвороб, налаштовує на миролюбний лад.

Велимир: значення імені, характеристика, сумісність та талісмани

Коричнева або чорна різновид турмаліну не надає якихось властивостей своєму власнику, проте стоїть на варті його безпеки, охороняючи Веліміра від злих помислів оточуючих. Його не слід носити постійно. Тільки у особливих випадках.

Велимир: значення імені, характеристика, сумісність та талісмани

Дуже важливим є вплив танзаніту, який ділиться зі своїм господарем удачею в кар'єрі, досягненнями у творчості, а також дарує радість і спокій у подружньому житті.

Велимир: значення імені, характеристика, сумісність та талісмани

Кожен із талісманів надає своєму господареві силу та благополуччя у певній галузі. Слід знати, що оберіг починає працювати одразу, якщо він подарований чи дістався у спадок. Якщо ж він куплений — з ним треба потоваришувати, а для цього потрібен час.

Провідне число імені

Переходимо до обговорення питання, що означає ім'я Велимир у світі звуків. Почнемо з кількості літер на ім'я — їх сім. Сімка – дуже горда і норовлива кількість. Вона не любить, коли нею командують, і одразу відповідає гідно. Чоловіки цього числа відрізняються консервативними поглядами, завзятістю, що переходить у впертість, а також уразливістю та злопам'ятністю. Їхнє прагнення до досконалості проявляється у бездоганному стилі одягу, а також у високому професіоналізмі. Втім, вони рідко бувають задоволені, а отже, і оточуючими.

Звукові вібрації імені

Взаємозалежність параметрів, значення імені Велімір та характер, доля – добре проглядається при аналітичному розборі звукових вібрацій.

Літера В — людина, яка не здається за жодних обставин. Вважаючи за краще допомагати собі, підтримуючи інших; його відрізняють прагнення до порядку та увага до деталей. Здатний відтворити з однієї деталі цілу систему. Емоційно відкривається лише серед людей, яким може довіряти. В особистому житті не здатний на паралельні стосунки.

Літера Е — особистість, яка вважає за краще слідувати своїм принципам, до суспільного тиску має імунітет, що може бути причиною самоізоляції або відторгнення з боку суспільства. Однак це не зупиняє особистість: вона до кінця виражатиме свої погляди так, як вважає за потрібне. Це свого роду імідж. Незважаючи на схильність до одіозності, особистість прагне розширення свого кола спілкування. Має власне глибоке бачення суті процесів, що відбуваються у світі.

Літера Л – тонкий художній смак, що сприяє розкриттю творчих здібностей. Вічна двоїстість і метання між пошуками ідеального партнера та бажанням насолод “тут і зараз”. Вирішення проблеми – в усвідомленні пріоритету духу над тілом.

Літера І – символ пріоритету духовних устремлінь, гармонії, вдосконалення душі. Принцип “тіло – храм душі” зведений у життєве кредо, що проявляється як у зовнішньому вигляді, так і в стилі поведінки та взаємодії із суспільством. Спосіб думок властиві критичність, прямота, іноді сарказм. Це може відлякувати тих, хто судить поверхово, але не тих, хто дивиться на красу душі. Однак часті розриви з партнерами через нерозуміння.

Літера М – толерантність до недоліків інших, прагнення зрозуміти справжні мотиви поведінки. Новаторство до глибокої старості, пізнання нового стимул до розвитку, що приваблює до них людей. Чарівність властива у будь-якому віці. Вони уважні до потреб інших, що є цінним для оточуючих.

Літера І – описана вище. Її присутність подвоює якості цієї енергії.

Літера Р — їм властива самоповагу, через яку вони не схильні переступати, навіть для високопосадовців. Професіонали своєї справи знають собі ціну. Прагнуть докопатися до першопричини проблеми. Виявляють великодушність та терпіння, але до “точки неповернення” не дозволяють дійти ні собі, ні іншим.

Особисте життя

Загальний зміст значень імені дозволяє виділити пріоритетні напрями розвитку особистості під назвою Велімір.

Велимир: значення імені, характеристика, сумісність та талісмани

Це, по-перше, рух у бік професіоналізму, амбіції та розширення сфери впливу до можливих меж. З чого випливає, що партнер Велимиру потрібен стати йому: з характером, з яскравою, яскравою зовнішністю, талановитий і сильний духом. Саме таких і цінує Велімір, однак із такою жінкою життя не просте, і може проявитися ситуація “знайшла коса на камінь”. І тут справа буде за духовною зрілістю обох партнерів та силою їхніх почуттів. До речі, найбільша сумісність у Велимира буде з жінками на ім'я Аглая, Ганна, Аліса, Катерина, Вероніка, Кіра, Олександра, Злата.

Слід зазначити, що вищесказане притаманно Велимира зрілого. Для молодої людини існує ймовірність помилкового вибору партнера, продиктованого зовнішньою ефектністю та емоційною демонстративністю останнього, за якою, до речі, проглядається невротичність. Але це з'ясується пізніше і стане приводом для розчарування Велимира.

Звідси висновок: вибір слід робити після всебічного осмислення ситуації.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua