Гульнур: значення імені, характер та доля

Ім'я Гульнур найчастіше зустрічається у казахів, і в перекладі воно позначає «променисту квітку». Як вважають астрологи, існує відповідність між планетою, що управляє ім'ям та певними якостями людини. Про значення імені, характер та долю Гульнур, на яку впливає планета Венера, буде сказано нижче.

Переклад імені

Що означає ім'я Гульнур? Воно складається із двох частин. Перша з них – “гул” – з казахської мови перекладається як “квітка”. Нерідко вона виступає як складова жіночих імен. Коли батьки її додають імені, вони хочуть підкреслити свіжість та красу його носії, її ніжність та крихкість.

Гульнур: значення імені, характер та доля

Друга частина “нур” має арабське коріння і позначає “світло”. У казахській мові вона має те саме значення, а також перекладається, як промінь сонця, сяйво. Таким чином, значення імені Гульнур можна інтерпретувати як «променисту квітку». Тобто передбачається, що його носителька є людиною доброю, світлою, життєрадісною, відкритою.

Гульнур: значення імені, характер та доля

Якщо говорити про відмінювання імені Гульнур, то воно відсутнє. Тобто в будь-якому відмінку воно вимовляється абсолютно однаково, без додавання будь-якого закінчення.

Вплив Венери

Розглядаючи значення імені Гульнур, слід зазначити, що планета Венера, яка є домінуючою для імені, що розглядається, дає йому ряд переваг. До них можна зарахувати твердість характеру, спокій, допомогу, яку дають сили природи. Серед недоліків можна відзначити такі, як непомірне прагнення насолод, скритність, деяка підозрілість.

Гульнур: значення імені, характер та доля

 • Астрологічний колір імені, що надається Венерою, пурпуровий.
 • Частина світла – схід.
 • Астрологічні камені – смарагд, данбуріт, бірюза.
 • Тварини, птахи – лань, лисиця, павич, лелека.

Крім цього, кожній літері в імені відповідають певні якості. Вони посилюються, якщо є літери, що повторюються. Продовжуючи розглядати питання, що означає ім'я Гульнур, розберемо його за буквами.

Що каже кожна з літер?

Перша літера “г” на ім'я Гульнур позначає таке. Дівчина чи жінка з таким особистим найменуванням відчуває постійне прагнення пізнання навколишнього світу. Вона схильна до педантизму, приділяє дрібниці велику увагу. Відрізняється зовнішньою інтелігентністю, за якою ховається негативне ставлення до людської недосконалості.

Друга буква «у» говорить про поєднання позитивних рис, таких як багата уява, прагнення вищих цінностей, вміння переживати, з негативними, до яких належать хитрість, нещирість. Але при цьому носіям імені притаманна готовність та здатність до компромісу. Через властиву їм підозрілі люди з ім'ям Гульнур нерідко помиляються в оцінці оточуючих і не завжди надходять чесно.

Третя буква «л» відповідає за художній смак, що яскраво виявляється, наявність творчих здібностей, вміння цінувати справжню красу. Гульнур властиві вічні пошуки справжнього кохання, пристрасні бажання, сластолюбство та гурманство.

Четверта буква «ь» позначає м'якість, відхідливість, миролюбність, що виявляються навіть щодо тих людей, які можуть бути неприємними. Спостерігається схильність до такої діяльності, де потрібна точність, спокій, уважність до деталей. У шлюбі жінки з особистим найменуванням Гульнур, як правило, належать до «непротивленців».

П'ята літера «н» свідчить про критичне ставлення абсолютно до всього, але ретельно приховуваного від оточуючих. Виявляється прискіпливість під час вибору контактів. Є велика турбота про своє здоров'я, при цьому не тільки фізичне, а й духовне. У роботі спостерігається чесність та старанність.

Сьома буква «р» означає, що в людей з таким ім'ям присутнє вміння заглиблюватися в саму суть речей, а також здатність опановувати ремесла. Вони можуть виявити терпіння, поступливість, але тільки до того моменту, коли буде зачеплено їхнє почуття власної гідності.

Талісмани імені Гульнур

До них належать такі:

 1. Щаслива пора року є весна.
 2. До вдалих днів тижня належать понеділок та п'ятниця, а до невдалих – четвер.
 3. Колір, що сприяє імені Гульнур, – блакитний.
 4. Як рослина-талісмана виступає конюшина.
 5. Що стосується каменів, які слід носити, то йдеться про білий корал, гірський кришталь, сапфір, смарагд, сердоліку, нефрит, хризопразу, агату, бірюзу, малахіту.
 6. Серед металів виділяються латунь та бронза.
 7. Корисним деревом є верба.

Розглядаючи значення імені Гульнур, слід сказати кілька слів про її зовнішність та одяг.

Зовнішній вигляд

Гульнур: значення імені, характер та доля

Для Гульнур існує лише один напрямок в одязі, який називається «від кутюр», що означає «висока мода». Вона завжди має виглядати дорого, будучи клієнткою знаменитих будинків моди. Вишуканий гардероб та стильні аксесуари – ось її стиль, що свідчить про її високий соціальний статус.

Для жінок із таким ім'ям зовнішній ефект є необхідним атрибутом їхнього життя. Їх характерне прагнення розкоші, вишуканості, витонченості у всьому. А також Гульнур завжди стежить за своєю фігурою, шкірою та зачіскою. Коли все це є в неї, вона стає добродушною, поступливою, доброзичливою, охоче йде на контакт.

Відносини з протилежною статтю

Гульнур: значення імені, характер та доля

Вони дуже приваблюють носіїв особистого найменування Гульнур, не забувайте, що їхньою покровителькою є планета Венера. При цьому вони мають чимало шанувальників. Однак одружуватися не дуже поспішають. Власну свободу ці дівчата цінують досить високо. Їхнє життя різноманітне, за ними всюди йдуть несподіванки та зміни, вони розвиваються, прагнуть чогось вищого, і їм це подобається. Спілкуючись з ними, їхнім партнерам також не доводиться нудьгувати, оскільки носії даного імені – цікаві та цікаві співрозмовниці.

Завершуючи вивчення значення імені Гульнур, поговоримо про її ставлення до шлюбу.

Шлюбні узи

Гульнур: значення імені, характер та доля

Якщо вже Гульнур наважується пов'язати з кимось своє життя, то до цієї людини вона ставиться дуже серйозно. Для неї одруження – це початок зовсім нового життя. І її партнер має бути готовий до всеосяжної турботи та опіки з її боку. Вона повністю віддаватиметься сімейному життю. Здавалося б, це дуже цінна якість, але річ у тому, що такій жінці необхідно у відповідь отримувати те саме.

Вона не може жити без того, щоб нею захоплювалися, носили на руках, дарували подарунки та всіляко балували. І якщо, оберігаючи і пестуючи партнера, вона не отримує у відповідь того ж, Гульнур дуже страждатиме і не знаходитиме собі місця від прикрості. Тому їй потрібно прислухатися до поради про те, що в сімейному житті їй краще дотримуватися певної помірності і відмовитися від надмірної опіки та уваги до свого партнера. А також від нього не вимагати дістати їй місяць із неба. І тоді в її сім'ї цілком можливі мир, лад та гармонія.

Ще треба сказати про те, що носій досліджуваного імені є дуже ревнивою людиною і у відносинах із протилежною статтю не терпить жодних компромісів. Тобто вона не може прощати зради, але й сама не здатна на них. Тому її партнеру потрібно цінувати її і намагатися не втратити через дурість таку вірну, віддану, люблячу, дбайливу людину.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua