Відчуйте себе богинею після лазерної епіляції бікіні

Видалення небажаного волосся в інтимній зоні передбачає не лише естетичний складник. Крім бездоганного вигляду в басейні або на пляжі, процедура подарує комфорт у повсякденному житті та додасть впевненості в собі.

Оскільки шкіра в цій ділянці особливо чутлива, методи епіляції з різким вириванням волосків найболючіші. Після таких процедур залишаються сильні подразнення, виникає запалення волосяних фолікулів, з’являються врослі волоски і навіть нариви. Уникнути цього допоможе лазерна епіляція зони бікіні.

лазерна епіляція зони бікіні.

Переваги процедури

  • Безболісність. Під час сеансу лазерний промінь впливає лише на волосяну цибулину, не торкаючись епідермісу. Незважаючи на сильне нагрівання фолікула, ви відчуваєте лише легке поколювання. Після маніпуляцій не залишається ніяких подразнень чи опіків.
  • Відсутність врослих волосків. Лазерна епіляція бікіні зробить шкіру ідеально гладкою, не провокуючи появу наривів чи запалень.
  • Швидкість. Процедура займає мінімум вашого часу, оскільки не вимагає очікування застигання воску чи інших засобів, які використовуються за інших методів епіляції.
  • Економія. Якщо порахувати повну суму щомісячних відвідувань косметолога за кілька років та вартість курсу лазерної епіляції бікіні, ви виявите суттєву різницю на користь останньої.
  • Звільнення від небажаного волосся назавжди. У той час як інші способи епіляції дають лише тимчасовий ефект, лазерна епіляція глибокого бікіні допоможе забути про рослинність в інтимній зоні назавжди. Вам лише доведеться відвідувати салон близько двох разів на рік для підтримання ефекту.

Як виконується

На першому етапі майстер видаляє бритвою волоски в зоні, що епілюється, оскільки процедура проходить виключно на гладкій шкірі. Після цього наноситься спеціальний гель, що покращує ковзання апарату, та місцевий анестетик, якщо в цьому є потреба. Далі зона бікіні обробляється лазером. На завершальному етапі видаляються залишки гелю й майстер проводить інструктаж після маніпуляцій.

Важлива порада: перш ніж записатися безпосередньо на процедуру, спочатку сходіть на консультацію в салон, що сподобався. Якщо ви живете в Києві, зверніться до студії EpiLook. Там працюють спеціалісти з медичною освітою. Це дуже суттєвий плюс, оскільки такий майстер не тільки визначить ваш фототип і структуру волосся, а й допоможе розібратися з можливими протипоказаннями.

Подальший догляд

Оскільки процедура не травмує шкіру й не залишає подразнень, то подальший догляд досить легкий. Протягом 14 днів потрібно виключити відвідування басейнів, пляжів, сауни, солярію та не приймати 3 дні гарячу ванну. В іншому вам потрібно лише наносити приписані майстром зволожуючі та відновлюючі засоби.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua