Значення імені Руслана: походження, характер та доля для дівчинки

У вашій родині народилася дівчинка? Сестричка, донечка, татова та мамина радість. До моменту народження дитини батьки вже зазвичай приймають рішення, як назвати маля, мимоволі мріючи про те, яке прекрасне і щасливе життя чекає на неї в оточенні люблячих людей. А якщо ви ще знаходитеся в пошуку і не знаєте, яке ім'я вибрати для дитини, то до вашої уваги надано матеріал про значення імені Руслана.

Значення імені Руслана: походження, характер та доля для дівчинки

Значення та походження імені

Щодо походження імені досі точаться суперечки. За однією з версій, ім'я Руслана утворилося від аналогічного чоловічого імені. Це жіноче ім'я у російську мову прийшло з культури тюркських народів. У перекладі чоловіче ім'я Руслан означає “лев”. “Руслана”, відповідно, “левиця”.

Друга версія походження була заснована на тому, що ім'я Руслана має пряме відношення до слов'янських народів і трактується як руся. Також існує версія, що слов'яни Руслана перекладають як «російська земля». На території Ірландії та Італії визначається як «миролюбна» ім'я Руслана. Походження і значення цього імені, як ми можемо бачити, має глибоке коріння. У давнину багато імен були парними. Сьогодні не всі вони прижилися, історія розпорядилася по-своєму. Але в нашому випадку імена Руслана і Руслана залишилися. Сьогодні вони досить популярні у людей, які мешкають на території України, України, Казахстану. В інших країнах ім'я Руслана мало зустрічається. Зазначимо, що у православних Святцях його немає. При хрещенні зазвичай дають інше ім'я, яке ближче за звучанням.

Значення імені Руслана: походження, характер та доля для дівчинки

Характер імені

Зазначимо, що носії як жіночого, так і чоловічого імені – Руслан і Руслана – мають властивості характеру, властиві протилежній статі. Саме так і справа з володарками жіночого варіанту імені. Часом вона схильна до заколоту, агресії, авторитарності. Що означає ім'я Руслана? Левиця! І не варто забувати про це. Вона завжди готова постояти за себе. Вона має далеко не дівочу мужність, що часом межує з нерозсудливістю. Руслана витривала як фізично, і морально. Вона надзвичайно цілеспрямована особистість, яка вміє ставити собі конкретні мети. Адже ця дівчина твердо знає, що вона хоче. Водночас значення імені Руслана несе свій позитивний потенціал, тому вона відкрита, завжди привітна та любить великі компанії. Її можна побачити в колі подруг, де вона із задоволенням проводить свій вільний час. У цієї дівчини завжди багато друзів. Але, незважаючи на те, що вона натура досить запальна, Руслана, зміцнивши серце, готова визнати свою провину. Завдяки цій якості кількість її друзів упродовж усього життя продовжує зростати.

З дитинства Руслана перебуває в русі! Вона любить спорт та музику, любить малювати та танцювати. Вона активна дитина, більшу частину часу проводить на свіжому повітрі. У дитинстві гостра на язичок, ніколи не дасть себе в образу, дуже активна дитина, яку важко засадити за парту. Але все ж таки вчиться Руслана завжди добре. Хоча її зайва рухливість не дозволяє їй довгий час сконцентруватися на чомусь одному. Для неї корисні заняття спортом чи танцями. З раннього дитинства вона має кмітливість, що безпосередньо вказує на її творчі здібності.

Значення імені Руслана: походження, характер та доля для дівчинки

Позитивні риси

Значення імені Руслана принесе своїй господині яскраву уяву та багату фантазію. У дівчат дуже розвинена інтуїція, вони схильні до аналітичного мислення. Руслана рішуча і комунікабельна, з дитинства має задатки справжнього лідера. Терпіти не може пасивних та повільних людей.

Русланочка, Руся, Русечка – саме так називають її з любов'ю та ніжністю близькі люди. Для неї дуже важливою є свобода, яка має для неї особливе значення. Але з віком їй вдається навчитися контролювати свої пориви. Будь-які рамки сковують її, обтяжують, як кайдани, їй весь час потрібен простір. Вона легко йде по життю, легко пристосовується до нових обставин.

Значення імені Руслана: походження, характер та доля для дівчинки

Негативні риси

Характер, доля та ім'я Руслани (значення імені безпосередньо впливає на ці фактори) взаємопов'язані. На жаль, дівчина має негативні риси характеру. Вона часто шкодує про вчинене, але змінити себе не може. Її впертість і гордість доставляють труднощі певного роду їй самої та її оточенню, що може призвести до помилок з боку Руслани. Близьким людям доведеться миритися з цією особливістю її характеру та допомагати їй виплутуватися зі складних ситуацій. Вона непримиренна і не має почуття помірності. Любов до свободи та незалежності може зіграти з нею злий жарт. Її небажання створювати стабільні та довгострокові відносини може призвести до утворення повного вакууму навколо неї. Самотність просто неприйнятна для Руслани, тому їй слід не пропустити той момент у житті, коли свобода перестане приносити їй радість. Ім'я Руслана несе своїй володарці мінливий настрій. Такі перепади характерні для неї в дитинстві та юності, згодом доросла Руслана навчиться контролювати себе.

Значення імені Руслана: походження, характер та доля для дівчинки

Кохання, шлюб, сім'я

Чи обіцяє значення імені Руслана її володарці щастя у сімейному житті? Враховуючи сильну і незалежну вдачу цієї дівчини, слід розуміти, що її обранець повинен мати неабияку силу духу. Їй потрібна більш мужня і вольова людина, ніж вона сама. Він має бути їй надійною опорою, інакше його супутниця швидко втратить інтерес до стосунків. Руслана особливо трепетно ставиться до вірності партнера. Сама в цьому випадку є еталонним зразком, адже вона завжди і в усьому вірна своєму чоловікові, чого чекає у відповідь від нього самого. Саме з такою людиною вона може бути щасливою. Для заміжжя вона шукає супутника досить довгий час. По відношенню до неї, враховуючи її запальну вдачу, варто запастися великою часткою терпіння. Деяку агресію вона може виявити по відношенню до чоловіка і навіть власних дітей. На жаль, Руслана не дуже хороша господиня, тому з великою насолодою перекладає свої обов'язки на когось іншого. Але згодом така ситуація може повністю змінитися, адже чим довше вона одружена, тим більше виважено і спокійно вона підходить до всього життя.

Але Руслана здатна на найвищу любов і найщирішу прихильність. Якщо дружину цієї жінки вистачить розуму не акцентувати свою увагу на ведення домашнього господарства його другою половинкою, то на них чекає довге і щасливе сімейне життя.

Ім'я Руслана сумісне з такими чоловічими іменами, як Олексій, Артем, Андрій, Владислав, Денис, Павло, Микита, Матвій, Ілля.

Що стосується по батькові, то володарці цього імені підійдуть такі: Федорівна, Кирилівна, Юріївна, Матвіївна, Денисівна, Петрівна.

Значення імені Руслана: походження, характер та доля для дівчинки

Творча сторона

Що означає ім'я Руслана для її володарки у діловій сфері? Треба віддати належне їй у тому, що вона має особливе чуття в бізнесі. Вона здатна повести у себе людей. У роботі завжди прагне зайняти лідируючу позицію. Вона добрий педагог, відмінний архітектор. Свої сили вона може впевнено спробувати у творчій діяльності. Ця жінка знає, чого хоче та вміє планувати своє майбутнє. Якщо ж володарка імені Руслана вирішить зайнятися комерційною діяльністю, то краще, щоб це відбувалося під керівництвом досвідченішого і спокійнішого керівника.

Вибір професії, кар'єра та бізнес

Руслана найбільш успішна у творчому напрямі. Ще в ранньому дитинстві вона виявляє свої задатки, що стає початком великого шляху. Не менш успішною Руслана може стати у торгівлі. Але варто зазначити, що цей вид діяльності не припаде до душі цій жінці. Але, незважаючи на цей факт, вона як володарка сильної інтуїції без помилок визначає корисне та потрібне там, де ніхто іншого цього просто не бачить. У ній є прагнення слави. Людина з цим ім'ям просто створена для політичної гри, що дозволяє Руслані легко знаходити спільну мову як з опонентом, так і з соратниками. Але варто розуміти, що чекати на пощаду від Руслани просто безглуздо. Також володарка імені Руслана знайде своє визнання у професіях, пов'язаних із ризиком, з успіхом реалізує себе в галузі хірургії та сучасних технологій.

Здоров'я

Загалом володарки імені Руслана – здорові жінки. Єдине, з чим у них можуть бути проблеми, то це з роботою нервової системи. Але деякі хвороби можуть передаватися від батьків. Незважаючи на цей факт, Руслана у фізичному плані завжди розвивається добре.

Значення імені Руслана: походження, характер та доля для дівчинки

Відомі та знамениті

Зазначимо, незважаючи на те, що походження імені Руслана тюркське, більшість представниць цього імені можна зустріти на території України, Казахстану та України. Знамениті носії імені:

  • Відома українська співачка Руслана Лижичко. 2004 року здобула перемогу на конкурсі «Євробачення», своїм неймовірним виступом підкорила серця мільйонів телеглядачів.
  • Відома модель Руслана Коршунова. Загинула у Нью-Йорку за нез'ясованих обставин у 2008 році.
  • Сильна та зухвала Руслана Ляшева – відомий російський літературний критик.
  • Українська яхтсменка Руслана Таран.
  • Руслана Писанка – українська актриса та телеведуча.
  • Руслана Сушко (Кириченко) – українська баскетболістка, чемпіонка Європи 1995 року.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua