Значення імені Аліна: походження, характер, доля для дитини

Гарне, мелодійне, жіночне – таке ім'я Аліна. Значення його корисно дізнатися дівчатам і жінкам, яких так звати. Стануть в нагоді ці відомості і батькам, які збираються дати його своїй дочці. Що означає ім'я, як воно впливає на характер та долю своєї власниці? Відповіді на ці питання містяться у статті.

Яке походження та значення імені Аліна

Насамперед слід розібратися в тому, звідки воно взялося і що означає. Яке ж походження та значення імені Аліна? На жаль, встановити це досі не вдалося. Популярність у дослідників здобула кілька версій.

Значення імені Аліна: походження, характер, доля для дитини

  • Багато вчених вірять у давньонімецьке походження імені Аліна. Відповідно до цієї версії воно означає «шляхетна».
  • Частина дослідників вважає, що вона є короткою формою скандинавського імені Аделіна. На мову воно перекладається як «велична», «великодушна».
  • Популярністю користується і теорія, що наполягає на латинському походження імені Аліна. Якщо покластися на цю версію, воно означає «інша», «чужа», «інша».

Астрологія

Планети-покровителі – Юпітер, Сонце.

Знаки зодіаку – Водолій, Терези.

Камінь-талісман – перли.

Тотемна тварина – богомол.

Дерево-талісман – евкаліпт.

Рослина-талісман – лілія.

Сприятливий колір – малиновий.

В дитинстві

Як поводиться в дитинстві володарка імені Аліна? Значення імені для дитини є інтересом для мам і тат, які мають намір назвати так свою дочку або вже це зробили. Що ж чекає на батьків?

Значення імені Аліна: походження, характер, доля для дитини

Непосидюча і норовлива – така маленька Аліна. Контролювати цю дівчинку нелегко, вона має волелюбний характер. Дитина прагне самостійності, готовий відстоювати її будь-якими шляхами. Конфліктів та сварок у сім'ї уникнути вдасться ледве. Батьки обов'язково мають карати Аліну за серйозні провини. В іншому випадку дитина повністю вийде з-під контролю.

З дитинства Аліна прагне викликати в оточуючих захоплення. Вона потребує компліментів, може навіть вимагати їх. Дівчинка любить перебувати у центрі уваги, конкуренція викликає у неї роздратування.

Підліток

Що означає ім'я Аліна, якщо говорити про його вплив на дівчинку-підлітка? Проблеми з навчанням у його власниці виникають нечасто. У дівчини гарна пам'ять, живий і рухливий розум. Однак для Аліни важливо, щоб батьки та вчителі захоплювалися її успіхами. Якщо її не хвалити, вона може перестати намагатися.

Значення імені Аліна: походження, характер, доля для дитини

Примушувати щось робити Аліну-підлітку вкрай небезпечно. Вона відразу почне відстоювати свою свободу. Батькам у жодному разі не варто наполягати на відвідуванні якихось гуртків. Всі рішення дівчинка вважає за краще приймати сама.

Вже старших класах Аліна починає усвідомлювати свій вплив представників протилежної статі. Хлопців інтригує її яскрава індивідуальність, їм подобається її волелюбність. Батьки повинні стежити за тим, що дівчина не захопилася роллю підкорювачки сердець і не закинула навчання.

Доросла

Що означає ім'я Аліна для дорослої жінки, як вона впливає на неї? Ця жінка залишається волелюбною та примхливою. Вона все також прагне підкреслити свою індивідуальність, несхожість на інших, потребує захоплених поглядів. Людям іноді здається, що Аліна з'явилася на світ із точним планом свого життя, а потім приступила до його втілення. У згоді оточуючих вона не потребує.

Значення імені Аліна: походження, характер, доля для дитини

Аліна – жінка, впевнена у своїй красі та талантах. Їй подобається ставити цілі та добиватися їх. Вона зможе досягти небувалих висот, якщо розвиватиме свої позитивні риси та боротиметься з негативними проявами. Алина дуже розвинена інтуїція, яка допомагає їй завжди приймати правильні рішення.

Позитивні риси

Вище розповідається про те, що означає ім'я Аліна. Якими ж позитивними рисами воно наділяє свою володарку?

Цілеспрямованість – одна з головних переваг цієї жінки. Вона точно знає, чого хоче, докладає всіх зусиль, щоб отримати це. Аліна розробляє чіткий план, а потім слідує йому. Цілеспрямованість дозволяє їй досягати небувалих кар'єрних висот.

Значення імені Аліна: походження, характер, доля для дитини

Сміливість – ще одна позитивна якість Аліни. Цій жінці невідомий страх, ніщо не змусить її звернути з обраного шляху. Вона легко береться за справу, яка є для неї новою.

Вільнолюбство – ще одна риса володарки імені, яку не можна не відзначити. Аліна – жінка, яка не піддається маніпуляції. Вона завжди ухвалює рішення самостійно, не дозволяє нікому тиснути на себе. У складних ситуаціях Аліна також не звертається за допомогою до друзів та родичів. З дитинства усі свої проблеми вона звикає вирішувати сама.

Доброта – якість Аліни, про яку здогадуються не всі. Ця жінка ніколи не відмовить у допомозі тому, хто опинився у безвихідній ситуації. Своїх близьких вона оточує турботою.

Негативні риси

Які ще таємниці приховує Аліна (значення імені). Звичайно ж, у цієї жінки є негативні риси. Має непростий характер.

Аліна – жінка, для якої важливо перебувати у центрі уваги, ловити захоплені погляди. Вона не терпить тих, хто намагається їх конкурувати. Іноді вона надто зациклюється на собі, своїх бажаннях. Багатьом Аліна здається примхливою.

Злопамятність входить до списку негативних рис, властивих цій жінці. Образи Аліна не забуває і не прощає. Зі своїми кривдниками вона може розрахуватися навіть через кілька років. Людині, яка має намір перейти їй дорогу, треба добре подумати.

Професія

Яку професію варто обрати володарці імені Аліна? Значення імені Аліна свідчить про те, що жінка, яка його носить, може досягти успіху в багатьох різних сферах. Вона має всі шанси знайти себе на ниві лікаря, вченого, інженера, економіста. Також Аліну може зацікавити творча професія, вона може стати художницею, співачкою, актрисою, письменницею.

Значення імені Аліна: походження, характер, доля для дитини

Нелегко цій жінці буде досягти успіху в професії, яка передбачає постійне спілкування з людьми. Продавець, менеджер, педагог, соціальний працівник – усе це не дуже підходить. Алина має вибуховий характер, вона нерідко провокує конфлікти на порожньому місці.

Секс, кохання

Яке значення імені Аліна, якщо говорити про відносини його власниці з протилежною статтю. Ця жінка впевнена у своїй чарівності, сексуальна. Вона – справжній «магніт» для чоловіків, які падають до її ніг штабелями. Аліна знає про свою привабливість, насолоджується своїми перемогами. Чоловіча увага тішить її самолюбство. З більшістю своїх шанувальників вона лише грає, не маючи жодного наміру зближуватися з ними.

Значення імені Аліна: походження, характер, доля для дитини

Все сказане зовсім не означає, що вона байдужа до сексу. Аліна любить експерименти у ліжку, легко досягає оргазму. Про чоловіка вона не думає, дбає в основному про власну насолоду. Іноді вона користується сексом як інструмент управління партнером. Свого чоловіка Аліна намагається експлуатувати, домагається від нього потурання своїм капризам.

Який хлопець має шанс привернути її увагу? Цій жінці підходить впевнений у собі чоловік, який може за потреби поставити її на місце. Також для Аліни важлива зовнішня привабливість партнера. Її обранець повинен стежити за собою.

Шлюб, сім'я

Якщо говорити про створення сім'ї, що означає ім'я Аліна? Значення імені свідчить про те, що його володарка не має схильності до ранніх шлюбів. Розлучитися зі своєю свободою ця жінка вирішується вже у досить зрілому віці.

Аліна буде щаслива у шлюбі лише в тому випадку, якщо чоловік зможе змиритися з її деспотизмом, прагненням командувати. Не можна сказати, що володарка імені – гарна господиня. Вирішення побутових питань вона вважає за краще перекладати на чужі плечі, нерідко користується послугами домробітниць. Є велика ймовірність, що у Аліни складуться напружені стосунки зі свекрухою.

У жінки, яку так звати, найчастіше народжуються дівчата. Дочкам вона передає чарівність і непросту вдачу. По відношенню до дітей Аліна дуже добра, балує їх.

Сумісність імен

Щасливого шлюбу чекає Алина з Євгеном, Володимиром, Борисом, Олександром, Віктором, Михайлом, Яковом, Петром. Олексій, Микола, Дмитро, Ігор, Анатолій – чоловіки, яким краще триматися подалі від цієї жінки.

Захоплення, хобі

Які захоплення можуть виникнути у Аліни? Ця жінка – креативна натура, що не може не відбиватися на виборі хобі. Їй подобається створювати гарні речі. Наприклад, Аліна може захоплюватись малюванням, флористикою, в'язанням, моделюванням одягу тощо.

Власниця імені не може жити без музики. Важко припустити, який саме напрямок підкорить її серце. Також Аліну часто можна побачити із книгою в руках. Найбільшу перевагу ця жінка віддає історичним романам.

Для Аліни важливо займатися справою, яка їй подобається. Тому існує велика ймовірність, що її хобі перетвориться на професію.

Таємниця

Які таємниці приховує Аліна від оточуючих? Її головним секретом є чудова пам'ять. Ця жінка не забуває нічого, йдеться як про приємні моменти, так і про жахливі події. Вона пам'ятає всі завдані їй образи, навіть якщо це сталося багато років тому.

Здоров'я

Яке значення імені Аліна, якщо йдеться про здоров'я його власниці? У дитинстві дівчинка часто хворіє. Нерідко у неї спостерігаються проблеми із вагою. Дитина потребує правильного харчування, регулярних фізичних навантажень. Змусити Аліну стежити за своєю вагою важко, її можна лише переконати у необхідності цього.

Серце, легені, бронхи, нирки – слабкі місця володарки імені. Також не можна не відзначити схильність Аліни до затяжних депресій. Для неї дуже важливо стежити за своїм емоційно-психічним станом.

Вплив пір року

Що ще можна розповісти про те, як ім'я Аліна впливає на характер та долю своєї власниці? Обов'язково слід враховувати те, коли вона з'явилася світ.

  • Аліна народилася взимку? Це означає, що їй властиві рішучість, передбачливість, швидкість реакції. Цій жінці немає рівних в умінні ставити цілі та досягати їх. Вона зможе підкорити надзвичайні висоти. На жаль, деспотизм не дозволить їй створити щасливу родину.
  • Аліна народилася навесні? Це означає, що вона є піднесеною та схильною до романтизму натурою. «Весняна» Аліна витає у хмарах, їй подобається занурюватися у світ своїх фантазій. Однак не можна не відзначити нервозність, неврівноваженість цієї жінки. Найбільших успіхів вона досягне у сфері мистецтва.
  • Аліна народилася влітку? Це означає, що їй властива запальність. Проте «літня» Аліна відходлива, навряд чи вона мститиметься своїм кривдникам. Вона переконана у своїй перевагі над оточуючими, але при цьому поблажливо прощає людям їхні слабкості. Спілкуватися із цією жінкою досить легко. Головне – не забувати захоплюватися нею, робити їй компліменти.
  • Аліна народилася восени? Заповзятлива, практична, цілеспрямована – так її можна описати коротко. Ця жінка легко досягне успіху як бізнес-леді, вона просто створена для того, щоб керувати іншими. Професії, пов'язані із творчістю, їй категорично не підходять.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua