Ім'я Домна для дівчинки. Чи сучасне воно?

Ім'я Домна походження має латинське, перекладається як «господиня вдома», «пані». На сьогоднішній день воно використовується рідко.

Повне ім'я Домна скорочення має наступне: Будинки, Дону, Домі, Діна, Домаша, Доняша.

Іменини дівчини з таким ім'ям: 16 вересня, 15 листопада та 10 січня.

Докладніше про походження та значення ім'я Домна – далі.

Ім'я Домна для дівчинки. Чи сучасне воно?

Характеристика

Це ім'я походить від чоловічого імені Домн. Характер володарки цього імені сильний і вольовий, вона цілеспрямована, чесна, рішуча, вперта, емоційна та матеріально надійна. Ім'я Домна дуже схоже на жіноче ім'я Домініка. Вона не будує порожніх планів, вміє організувати свій час та час інших людей. Вона завжди дотримується свого слова, не кидає слів на вітер. Для Домни дуже важлива репутація, тому вона поводиться розважливо та гідно. Вона чесна, вірна та надійна подруга. Не любить, коли нахабно брешуть і лестять. Адже для Домни важливі відкриті та довірчі стосунки.

У дошкільному віці ця дівчинка не любить галасливих ігор, важко йде на контакт з незнайомими людьми. У школі вчиться добре, прагне бути всім хорошим людиною.

Вдома це ділова жінка, яка багато працює для просування кар'єрними сходами. Друзів у Домни небагато, адже для неї відіграють особливу роль у стосунках чесність, відкритість та вірність. Усі справи, які вона розпочала, доводить завжди до кінця.

Їй притаманні такі риси характеру, як безтурботність, сміливість, упертість, уразливість, незалежність, інтуїтивність, недовірливість, гостинність, закоханість, доброта та імпульсивність. Здоров'я у цієї дівчини міцне. Вона не терпить, коли їй заперечують і говорять із нею на підвищених тонах.

Ім'я Домна для дівчинки. Чи сучасне воно?

сім'я

У сімейних стосунках прагне бути лідером, але не кожному чоловікові це сподобається, тому має важкі стосунки з чоловіком. Якщо чоловік наполягає на лідерстві в сім'ї, то Дона йому поступиться, сама проводитиме весь час на роботі або з друзями. Так поводитиметься доти, доки чоловік не зрозуміє, що був неправий і не поверне їй право бути лідером.

Професія

У професії Домна не є лідером, але може бути чудовим виконавцем. Вона може працювати вчителем, лікарем, аудитором, товарознавцем, працівником музею, ресторатором, видавцем і навіть чиновником. Вона вперта, розважлива, принципова та наполеглива дівчина. З усіма своїми проблемами та труднощами справляється сама, не чекає ні від кого допомоги та ні на кого не сподівається.

Ім'я Домна для дівчинки. Чи сучасне воно?

Негативні сторони

Іноді володарка цього імені може бути різкою, грубою чи навіть агресивною. Будинку абсолютно не хвилює, що думають та кажуть інші люди, вона може бути ініціатором скандалу чи конфлікту. Іноді бувають конфлікти через її гордість та впертість. Вона завжди наполягає на своїй думці, переконати її неможливо, а якщо й можливо, дуже важко це зробити. Вона не терпить бути комусь належною чи від когось залежною. Ця жінка має жорсткий характер, але в душі вона добра і чутлива особистість. Може через дрібниці образитися.

Їй подобається, коли на неї звертають увагу люди, особливо протилежної статі. У компанії цікава та товариська особа, але іноді буває зарозумілою. У неї добре розвинена інтуїція, завдяки їй Домна розуміється на людях. Також Домна серйозна, приваблива та розумна жінка, до своїх обов'язків ставиться відповідально.

У чоловіки вибирає спокійного і поступливого чоловіка, який їй поступатиметься. Домна любить готувати, у її будинку завжди панують чистота та затишок, вона дуже хороша господиня. Власниці цього імені стають добрими матерями, які дбають про своїх дітей, виховують їх дисциплінованими та справедливими людьми. З такою жінкою, як Домна, ужитися в одному будинку нелегко, тому вона може мати кілька шлюбів.

Вона активна, діяльна, зарозуміла і самолюбна дівчина. Належить до людей зверхньо, ніби вона королева, а решта в її підпорядкуванні. Вона груба і прискіплива, це не найкращі якості для сімейного життя. Але чоловікові з такою дружиною не буде за що переживати, адже всі обов'язки вона візьме на себе, особливо фінансові. Домна може відмовитися від чогось заради близької їй людини.

Дона завжди виглядає доглянуто, стильно, елегантно та шикарно, має гарний смак, що привертає увагу та цікавість у чоловіків. Всім її позитивним рисам суперечать негативні – вона вперта, розважлива, владна і зарозуміла, горда. У стосунках із чоловіком цінує чесність та вміння підтримати у будь-який момент. Вона цінує стабільність і повагу, кохання та розуміння у відносинах з чоловіками. Ця дівчина не боїться труднощів, а, навпаки, вони її стимулюють. На роботі її цінують за те, що вона відповідальна, дисциплінована та серйозна людина. Їй довіряють серйозні справи та доручення.

Як впливає пора року на дівчину?

Домна, що народилася взимку вперта та імпульсивна особа.

Осіння Домна приваблива і справедлива.

Весняна показує свою принциповість та серйозність.

Літня Дона – добра і чуйна дівчина.

Ім'я Домна для дівчинки. Чи сучасне воно?

По-батькові

Варто згадати і по батькові дівчини. Ім'я Домна підходять по батькові такі, як Валеріївна, Костянтинівна, В'ячеславівна, Олегівна та Данилівна, Володимирівна, Тимофіївна.

Шлюб

Вдалий шлюб у Домни буде з чоловіками на ім'я Мирослав, Клим, Май, Велор, Гаррі, Іван, Андрій, Єгор, Олексій, Федір, Тимур, Євген, Леонід, Арсеній, Данило, Петро, Лев, Артемій, Юрій, Олег, В'ячеслав чи Єлисей. А складні стосунки складуться з Адамом, Русланом, Родіоном, Святославом та Оскаром.

Ім'я Домна для дівчинки. Чи сучасне воно?

Факти

Відповідні кольори володарці цього імені: зелений, блакитний та бірюзовий.

Щасливі числа Домни: 6, 7, 8, 16, 24.

Планета – Венера.

Сприятливий день для Домни – п'ятниця.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua