Асмік: ім'я та значення

Асмик – ім'я вірменського походження і перекладається як “жасмин” або “квітка жасмину”. Основні риси дівчини, яка носить це ім'я – чесність, доброта, чуйність, терплячість, доброзичливість. Планета імені – це Венера. Кольори імені – це білий, фіолетовий і всі відтінки фіолетового кольору.

Характеристика імені

Що означає ім'я Асмік? Насамперед, це товариськість і життєрадісність. Діти з таким ім'ям дуже рухливі, їм легко вдається завести нових друзів, вони швидко адаптуються до нових компаній. Носії цього імені дуже вірні своїм найкращим друзям. Вони готові прийти на допомогу будь-якої хвилини і, як правило, віддають перевагу старим і вірним друзям, ніж новим знайомим. Якщо вашу найкращу подругу звуть Асмік, то будьте певні, що другої такої, як вона, ви не знайдете. У будь-якій складній ситуації можна покластися на неї, вона прийде на допомогу в складну хвилину, варто тільки попросити.

Що стосується зрілого віку, то слід зазначити, що всі рішення приймаються Асміком не спонтанно. Будь-яка дія – це результат всебічного ретельного аналізу. Саме після роздумів і відбувається та чи інша дія. Носителям такого імені необхідно подумати, перш ніж щось зробити, це все через їхню нерішучість.

Що стосується особистого життя, то Асмік не назвати дівчиною для несерйозних та коротких стосунків. Вона націлена на тривалий зв'язок із можливістю подальшого спільного життя під спільним дахом. Це стосується й робочої галузі.

Вона приваблює красу і гармонію, саме це Асмік прагне зберегти довкола себе та примножити.

У неї величезна кількість друзів, а також добрих знайомих, що стосується ворогів, то їх майже немає. Це й не дивно, адже Асмік вміє перетворити на друга навіть найлютішого ворога завдяки інтелекту та терпимості.

Камені імені та сумісність

До каменів-талісманів імені належать такі, як турмалін (в Єгипті його називали каменем веселки), гранат (з англійської перекладається як “подібний до зерен”), кварц (входить до числа найпоширеніших мінералів), танзаніт (є дорогоцінним каменем, колір – насичено-синій), шпинель (дуже рідкісний камінь).

Асмік: ім'я та значення

При виборі супутника життя володарці описуваного імені варто звернути увагу на Івана, Максима, Давида, Леоніда, Кирила, Тимура, Андрія та Дмитра.

Законодавиця моди

Асмик (ім'я) часто належить дівчатам, які стежать за останніми модними тенденціями і часто формують їх. Вона в курсі всіх модних новинок і дуже гармонійно вплітає їх у свій повсякденний стиль. Навіть у більш зрілому віці немає нічого такого, щоб вона не могла собі дозволити.

Асмік: ім'я та значення

Все, що носить володарка цього імені, моментально стає модним і її оточення намагається скопіювати її образи.

Завдяки своєму смаку стилю вона довгий час виглядає молодо та свіжо. Це досягається не лише за допомогою іміджу, а й турботи про своє тіло та здоров'я.

Що означає ім'я Асмік за кількістю літер?

У цьому імені п'ять літер це символізує гуманітарний склад розуму у його власниці.

Асмік: ім'я та значення

Асмік – дуже приємні співрозмовниці, вони зможуть знайти теми для розмови з будь-якою людиною, починаючи від мистецтва та закінчуючи комп'ютерною технікою.

Таку дівчину складно назвати дурною чи неосвіченою, у її співрозмовника не виникне почуття, що теми для розмови ось-ось вичерпаються. Саме тому її відносини будуть засновані насамперед на взаємоповазі та на спільних інтересах та переконаннях.

Асмик – значення імені за буквами

Літера “А” символізує активну натуру. Власники імен, які починаються з цієї літери, характеризуються прагненням до досконалості як фізичному, а й духовному. Вони лідери у тих сферах, які обрали.

Літера “С” говорить про прагнення фінансового благополуччя для отримання від життя всього, через що люди, у яких в імені присутня ця літера, дуже нерозбірливо витрачають свої кошти. На додаток до цього буква говорить про те, що її власники дуже вимогливі не лише до себе, а й до оточуючих.

Літера “М” говорить про толерантність і про те, що її носії у своєму імені вміють миритися з чужими вадами та помилками.

Літера “І” в імені може означати, що її власники скрупульозно стежать за своїм зовнішнім виглядом та за стилем.

Літера “К” означає проникливість, силу, а також говорить про максималізм натури.

Нумерологія імені

Що ж до значення імені Асмик у нумерології, йому належить цифра один. Це характеризують особистість, якою не сидиться на місці, їй треба діяти та чимось займатися.

Асмік: ім'я та значення

Асмик – ім'я, повне енергії та активності, що ллється через край. Але пам'ятайте, що носіям цього імені протипоказані небезпечні підприємства. Тому їм слід бути обережними у тих ситуаціях, у сприятливому результаті яких немає впевненості.

Висновок

Асмік (ім'я) має чудове значення. Названі так дівчата відрізняються енергією, життєвою силою та активною суспільною позицією. Вони – лідери у всіх своїх починаннях, на них хочуть бути схожими.

Дівчатам з таким оригінальним ім'ям не вистачає лише рішучості, не варто довго й завзято думати над простими життєвими проблемами, просто візьміть і вирішіть їх якнайшвидше, і однією складністю стане менше. А поламати голову ще буде над чим.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua