Сильні жіночі імена. Жіночі імена із сильною енергетикою

Кожне ім'я наділяє свого володаря певними характеристиками характеру. Однак є деякі імена, які відрізняються своєю сильною енергетикою. Вони роблять своїх власників цілеспрямованими, витривалими, наполегливими. Такі люди завжди досягають успіху в житті. Сильні жіночі імена та їх значення будуть представлені далі. Якщо ви назвете свою дочку одним з них, то можете бути впевненими, що ваша дитина досягне успіху і нікому себе в образу не дасть.

Олександра

Олександра – це одне із найсильніших жіночих імен. Нескладно здогадатися, що воно є похідним від відповідної чоловічої форми. Дівчинка Олександра має досить суперечливий характер. Це проявляється з самого дитинства та супроводжує Сашка все життя. З одного боку, вона м'яка, але може виявити жорстокість, впевнена у собі, але боїться деяких речей як вогню, може бути дуже вимогливою до оточуючих, але в деяких випадках свою хватку готова послабити. Дослідникам завжди було складно працювати над інтерпретацією цього імені, оскільки воно сповнене загадок.

Сильні жіночі імена. Жіночі імена із сильною енергетикою

Взагалі, Саша завжди впевнена у своїх силах, є доволі егоїстичною натурою, любить владу, не завжди готова йти на компроміс, доволі комунікабельна та товариська, точно знає, чого хоче і впевнено йде до цього.

Анастасія

Анастасія – це жінка з великої літери. Це дуже добра дівчина, яка завжди готова прийти на допомогу нужденному. Доброта завжди стоїть на першому місці у характері цієї дівчини. Настя не буде робити корисливих вчинків, використовувати когось у своїх інтересах. Однак сама вона від таких рис характеру може страждати, оскільки багато хто користуватиметься цим, особливо це стосується чоловіків.

Сильні жіночі імена. Жіночі імена із сильною енергетикою

Але це не означає, що Настя слабка, оскільки в її характері є свавілля і непохитність. Характер цієї дівчини неможливо зламати. Якщо вона чогось захотіла, то зупинити її буде неможливо.

Влада

Влада – «яка володіє славою». Повна форма імені – Владислава.

Це ім'я робить свою володарку досить емоційною особистістю. Влада досить сприйнятлива, любить, щоб усі навколо чинили справедливо і були чесні з нею. Влада завжди слухає та чує своїх співрозмовників, вміє співпереживати. Вона доброзичлива і поступлива дівчина.

Ім'я Влада належить до найсильніших жіночих імен. Ці дівчата цілеспрямовані та працелюбні. Ім'я наділяє їх такими якостями, як ніжність і м'якість. Чоловіки просто не в змозі пройти повз цю жінку.

Сильні жіночі імена. Жіночі імена із сильною енергетикою

Однак вона має деякі недоліки, які можуть не подобатися як оточуючим, так і самій Владиславі. Насамперед це нездатність самостійно приймати рішення. Влада може чогось хотіти, точно знати, як цього досягти, проте якщо поряд не буде людини, якій вона довіряє, питає у неї поради, то вона навряд чи сама зважиться зробити перший крок до мрії.

Ім'я Євгена

Ще одне жіноче ім'я, яке походить від чоловічої форми. Женечка – це досить сором'язлива жінка. Вона мало кому довіряє, рідко підпускає людей надто близько. Все це через те, що вона боїться зради та обману. Через ці побоювання та друзів у Жені досить мало. Однак ці риси не заважають Євгенії бути цілеспрямованою та працьовитою. Ось де вона нікого не соромиться! Якщо вона взялася за якусь справу або поставила перед собою певну мету, то ніколи не зупиниться на півдорозі. Вона ніколи не здається, не розпочинає нову справу, якщо попередню ще не закінчила.

Сильні жіночі імена. Жіночі імена із сильною енергетикою

Ось такими рисами наділяє дівчаток ім'я Євгена. З одного боку, вони можуть здатися стриманими та боягузливими, але якщо справа доходить до цілей цієї жінки, то на її шляху краще не вставати.

Кіра

До жіночих імен із сильною енергетикою можна віднести ім'я Кіра. Воно наділяє свою володарку цілим рядом різних якостей. Кіра – це завзята, сильна, вольова та стійка дівчина. Вона вміло поєднує ці якості з м'якістю, добродушністю, співчуттям.

Дослідники не можуть нічого точно сказати про характер людини, знаючи лише її ім'я. Однак про Кіра можна точно сказати, що це буде дівчина яскрава, гордовита та сильна. Саме завдяки своїм якостям лідера вона може досягти великих успіхів у житті.

Сильні жіночі імена. Жіночі імена із сильною енергетикою

Ця жінка має настільки сильний характер, що з легкістю перенесе будь-які невдачі в житті, будь то любов, падіння кар'єрними сходами, зрада друзів і т. д. А такими вміннями можуть похвалитися далеко не всі жінки.

Маргарита

Маргарита з грецької перекладається як «перлина». Наразі це ім'я досить популярне в Україні. Якщо ви хочете назвати свою дочку сильним жіночим ім'ям, то Маргарита – це саме те, що вам потрібне.

Дівчинка, яка при народженні була названа Маргаритою, з дитинства має безліч цікавих і іноді суперечливих якостей у своєму характері. Рита досить товариська. Вона є доброю дівчиною, яка любить, щоб все в житті було справедливо. Вона чесна зі своїми близькими і того ж чекає від них. Дівчина повністю віддана своїм друзям, ніколи їх не кине у скрутну хвилину, любить заводити нові знайомства, легко знаходить спільну мову з незнайомими людьми. Але при цьому вона є сором'язливою натурою і не завжди готова розповісти навіть найближчим людям про те, що відбувається у неї в душі. Всі свої секрети, переживання вона тримає в собі. Також у деяких справах може бути нерішучою. Однак вона завжди знає, чого хоче від життя, і звикла домагатися сама. Рита стійка до стресів, може витримати навіть найсильніші удари долі.

Ольга

Ім'я Ольга має давньоруське походження. Значень має кілька – “свята”, “фатальна”, “мудра”. Це ім'я має досить потужну енергетику. Дівчинку, названу так при народженні, вона наділяє безліччю різних якостей, які сильно допоможуть їй у житті.

Сильні жіночі імена. Жіночі імена із сильною енергетикою

Отже, який характер імені Ольга? Ця дівчинка має безліч переваг, які повністю компенсують наявні недоліки. У дитинстві вона може багато пустувати і вередувати. Також часто проявляється її сором'язливість, іноді можна побачити песимістичний настрій. Однак ця дівчинка з раннього віку обмірковує свої дії. З віком ця якість лише примножується. Ольга не користуватиметься чиїмись слабкостями, щоб досягти власних цілей. Також у її характері є потяг до незалежності. Вона прагне всього у своєму житті домагатися самостійно. Ця жінка не бажає залежати від когось.

Також варто зазначити, що Оля – це важлива жінка, яка не готова йти на поступки. Вона може бути злегка пихатою і зарозумілою. Близьким варто врахувати, що з цією жінкою краще не вступати в суперечки, оскільки поступатись вона не збирається, а перебувати з нею поруч у той момент, коли вона розсерджена, не рекомендується.

Таміла

Вважається, що ім'я Таміла має сильну енергетику, що має вплив на характер дівчинки, на її долю.

Отже, вчені стверджують, що це досить енергійні та емоційні дівчата, які відрізняються комунікабельністю та імпульсивністю. У більш дорослому віці в них починає проявлятися добродушність та життєрадісність, а також надійність та вірність.

Сильні жіночі імена. Жіночі імена із сильною енергетикою

У підлітковому віці батьки почнуть помічати, що їхня дівчинка стає більш егоїстичною та принциповою. Вона може багато приховувати, рідко комусь довіряє, у справах стає грубою та наполегливою. Часто можуть відбуватися конфлікти з друзями та товаришами.

Чим дорослішим стає Таміла, тим більше егоїзму з'являється у її характері. Вона любить критикувати оточуючих, не бажає приймати їх такими, якими вони є. У навчанні та роботі вона прагне досягти кращого. І це їй вдається.

Це далеко не весь перелік сильних жіночих імен. Тим більше успішність і характер людини залежить не тільки від його імені, але також від знака зодіаку, пори року, зрештою, виховання та середовища, в якому він виріс. Тому покладатись тільки на ім'я не варто. Закладайте у своїх дітей все найкраще, і тоді вони обов'язково досягнуть успіху, незалежно від того, як їх звуть.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua