Прості російські жіночі імена слов'янського походження та їх значення

Більшість сучасних жіночих імен, які вважаються споконвічно російськими, насправді прийшли до нас із Візантії за часів прийняття християнства. І поступово вони витіснили імена слов'янського походження. Але все повертається на кола своя, і мода на все давньослов'янське, яка простежується в останні роки, це не що інше, як бажання повернутися до свого коріння. Представляємо вам список жіночих російських імен та їх значення, які мають слов'янське коріння.

Олена

Прості російські жіночі імена слов'янського походження та їх значення

Увібрала у собі всю красу. Дуже весела та товариська. З нею неможливо нудьгувати. Дотепна, легко розташовує до себе людей.

Олени зазвичай добрі та довірливі. Однак не варто користуватися цим, оскільки не дивлячись на свою, здавалося б, нерозділеність, Олена обов'язково знайде спосіб, як помститися своєму кривднику.

Доросла Олена – сама жіночність. Емоційна та спокійна одночасно. Вона зможе створити у своєму будинку справжній острівець затишку та спокою. За статистикою, Альона – одне з найпоширеніших російських імен для дівчаток на літеру «а».

Віра

Вірна, знаюча світло. Це розумна і розважлива дівчина, яка не гаятиме час на порожні фантазії. Добра і довірлива у дитинстві згодом Віра стає обережнішою. З ранніх років вона вирізняється практичністю. Здатна на жорсткі вчинки, якщо цього вимагає ситуація. У дівчаток із цим ім'ям дуже добре розвинена інтуїція, чим вони успішно користуються.

Владислава

Прості російські жіночі імена слов'янського походження та їх значення

Володіє славою. Амбіційна. Любить бути першою і намагається у всьому перемагати. Спілкуватися віддає перевагу подібним до себе, щоб завжди бути в тонусі. Слабкі натури її не цікавлять.

Незалежна та самостійна. Рідко шукає допомогу та підтримку, намагаючись самостійно впоратися з усіма проблемами. Впевнена у своїх силах, товариська та самостійна Владислава майже завжди і в усьому досягає успіхів.

Дарина

Обдаруюча. Дівчатка з російським жіночим ім'ям Дарина дуже милі, але неспокійні. Тому в ранньому дитинстві вони нерідко завдають своїм батькам безліч турбот. Дуже любить розваги, а ось до своїх обов'язків відноситься абияк. Тому вона рідко закінчує розпочаті справи.

Подорослішавши, Дарина стає настільки чарівною, що люди, що оточують її, часто прощають їй промахи, часом навіть серйозні.

У спілкуванні Дарина проста і привітна, але стати справжнім другом для неї не просто.

Заріна

Божественне світло. Разом із цим гарним ім'ям дівчинка набуває непростого характеру. Вона одночасно примхлива і запальна, мрійлива і непостійна, прямолінійна і вперта.

Легко сходиться з людьми, розумна, має багатий внутрішній світ. Вміє впливати на людей, тому з неї виходить чудовий та мудрий керівник. В образі підлеглої їй важко, тому що вона розуміє, що може набагато більше. Згодом Заріна може перетворитися на зарозумілу особу з надмірно завищеною самооцінкою. Тому поруч має бути той, хто час від часу опускатиме її на землю.

Людмила

Прості російські жіночі імена слов'янського походження та їх значення

Людям мила. Дівчата з таким простим жіночим ім'ям дуже емоційні та чутливі. Вони схильні брати близько до серця все, що відбувається навколо них.

Людмила дуже активна та відповідальна, завжди намагається виконати покладені на неї обов'язки. Любить незалежність, обмеження свободи сприймає в багнети.

Людмила – добрий дипломат, але її підводить імпульсивність та запальність. Амбіційна, чужий успіх сприймає досить болісно, хоч і намагається це приховати.

Мирослава

Славить світ. Ця дівчинка змалку намагається дотримуватися загальноприйнятих норм. Вона дуже обережна і з побоюванням ставиться до всього нового. Ніколи не буде пліткувати, тому їй можна сміливо довірити найпотаємніші таємниці.

Мирослава чудова господиня, любить приймати гостей та здатна підтримати розмову на будь-яку тему. Друзів Мирослава обирає ретельно.

Надія

Надійна. Це жіноче російське ім'я дає своїй володарці любов до незалежності та свободи. Вона не терпить усіляких обмежень, тому часто порушує правила та заборони, при цьому зовсім не замислюється про наслідки. Любить дослідити все нове та незвідане.

Горда та егоїстична, вона намагається домінувати. Може організувати будь-який захід, і це чудово виходить.

Ольга

Прості російські жіночі імена слов'янського походження та їх значення

Близька до ліга (леги – світлі істоти, покровителі слов'ян). Ольга відрізняється сильною волею, інтелектом та високою працездатністю. Вона ставить собі за мету і вперто йде до неї, не помічаючи виникаючих труднощів. І ніхто не сміє їй заважати, інакше можна викликати такий гнів Ольги, що доведеться довго шкодувати про це. У школі вчиться стільки-бо, робить, що вимагають, але й особливої старанності не виявляє.

Лицемірна. Намагається оточити себе вигідними людьми. З рештою тримає офіційний тон, даючи зрозуміти, що їхнє суспільство для неї не дуже приємне. Дівчина з таким жіночим російським ім'ям схильна до авантюр, проте випустивши пару, перетворюється на зразкову матір та господиню.

Світлана

Земне світло. Перше враження про Світлану часом буває оманливим. Легка, світла і товариська дівчина може перетворитися на справжнього командира, який сам не знає, чого хоче. Вона добра за вдачею, але якщо її образити, здачі дасть. Так що мало не здасться.

Не довіряє чоловікам, вважає їх надто ненадійними. І переконати її у цьому дуже складно. Якщо ви зможете подружитися зі Світланою, то знайдете справжнього і вірного друга.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua