Діля – ім'я повне та значення

Діля – це жіноче ім'я, яке поширене у східних країнах, таких як Таджикистан, Узбекистан, Туреччина та інші, які проповідують мусульманство. Діля може бути зменшувально-пестливим від кількох інших імен, але також воно є самостійним повним ім'ям. Коротка похідна повного імені Діля – Діль.

Діля - ім'я повне та значення

Походження та значення імені

Це ім'я поширене в багатьох східних країнах, у кожної з яких свої звичаї, багата історія та відмінна від інших мова. Саме тому Діля – ім'я, повне різних значень та походження залежно від культури.

Татарське та перське походження

Перша версія походить від татар, і в цій версії Діля – повне ім'я, і перекладається воно як «красуня». Друга версія звертається до перської історії, де Діля – це зменшувально-пестлива форма інших імен, у кожного з яких різне значення. Дільруба – “підкорює душу”, Ділафруза – “тішить серце”, Ділара, Діляра та інші. У всіх іменах є частина «діл», яка в перській означає «душу і серце». Є ще одна версія, що Діля – ім'я повне, і значення можна перекласти з перської як «настрій, розум».

Діля - ім'я повне та значення

Болгарське походження

У Болгарії теж зменшувально-лагідно називають дівчат Діля. Ім'я повне, від якого воно виробляється – Діляна, у перекладі “добра, розумна”.

Також ім'я Діляна символізує безперервний рух. У дитинстві дівчину з таким ім'ям можна назвати непосидою, але з віком характер не надто змінюється. Дівчина Діля, значення імені якої пов'язане зі змінами, хоче багато подорожувати, міняти місця та картини перед очима. Вона не цінує стабільності та впорядкованості речей. Їй править свобода, за якою вона слідує, і по-іншому дівчина жити не хоче.

Діля - ім'я повне та значення

Останнім часом ім'я Діля у багатьох культурах використовують як коротку форму споріднених імен, у яких міститься частина «діл», але також воно існує як самостійне повне ім'я та використовується незалежно від інших похідних імен.

Характер

Діля – ім'я, повне різних якостей, його можна назвати багатогранним та незвичайним. З дитинства Діля дуже вперта. Батькам важко виховувати таку дівчинку. Вона часто ображається, і її можна назвати вразливою, тому стосунки із ровесниками складаються важко. Для дівчинки важлива честь – якщо вона дає комусь слово, обов'язково дотримає його. У міру дорослішання дівчина може впоратися із власними емоціями, і їй простіше знаходити спільну мову з людьми. Діля – самовпевнена і горда за вдачею, але, незважаючи на це, вона дуже доброзичлива і щодо людей рідко когось виділяє – до всіх ставиться однаково добре. Як наслідок, у дівчини рідко буває одна найкраща подруга, скоріше коло хороших приятелів, на яких вона може покластися. Діля Діля некваплива і робить все послідовно. Також Діля любить у всьому порядок – плани, структуру, коли все відбувається в певний час. Не в захваті від сюрпризів.

У Ділі, яка народилася взимку, складний та суперечливий характер. Вона не говоритиме щось за спиною в людини, а скаже все як є прямо йому в обличчя. Її позиція тверда, а також можна назвати її справедливою та принциповою.

Діля - ім'я повне та значення

Діля літньої пори року дуже чуйна. Вона легко знаходить спільну мову з людьми за рахунок своєї доброти, а розлука є для неї випробуванням. Також Діля може стати добрим лідером у колективі. Вона врівноважена, але у потрібний час може виявити енергійність та допитливість. Іноді в дівчині прокидається лінь, але якщо вона докладе зусиль, то зможе досягти всього, що хоче.

«Осіння» Діля здатна мислити аналітично, вона прагне дізнатися щось нове і розвиватися. Настрій у неї часто змінюється, і її душа досить тонка та вразлива. Їй подобається спілкування із цікавими людьми. І іноді вона не вміє грамотно розподіляти свій час, щоби все встигати.

Талант, робота, професія

Діля не обділена талантом від народження. Якщо вона правильно поставить перед собою мету і буде крок за кроком до неї йти, вона зможе стати дуже успішною людиною. Дівчина наділена творчими здібностями, і є ймовірність, що досягти успіху вона зможе у музиці, образотворчому мистецтві чи винахідництві. Але якщо вона стане на цей шлях, то повинна буде утихомирити себе – впоратися з власним егоїзмом і гордістю. Важливо робити поетапно, не вимагаючи від себе чи інших більше, ніж це можливо. Загалом, наскільки щасливою стане Діля, залежить тільки від того, наскільки добре вона розумітиме свої сильні та слабкі сторони та грамотно ними користуватиметься.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua