Значення імені Єва: характеристика, походження, іменини

Ім'я має на увазі, що його володарка наділена такими якостями, як щирість, чистота, оптимізм, жіночність, натуральність та природність, енергійність, любов до людей. Відмінна витримка, стійкість до життєвих негараздів, нескінченне самовладання та чарівність – ось що означає ім'я Єва.

Походження

Давньоєврейське “хафах” російською означає “дихати”. Інший варіант походження імені – “Хаях”, тобто “жити”. Також Єва перекладається, як “пустотлива”, “дає життя”, “швидка”, “задерикувата”.

Значення імені Єва: характеристика, походження, іменини

Ці значення повністю відбивають характер першої уявної жінки землі, створеної самим Творцем, від якої походять племена і народи. Ім'я Єва приємно звучить багатьма мовами.

За деякими версіями, ім'я походить від таких, як Євдокія, Євангеліна, Євтропій. Зменшувальні можуть звучати, як Євушка, Євочка, Євка, Ефі, Евіта.

Жіноча краса асоціюється з приємними значеннями та милозвучною вимовою. Ім'я Єва має безліч похідних: Ева, Ефа, Іва, Ефа, Ів, Хафа, Еба.

Загальна характеристика імені

У багатьох складається враження, що найбільша кількість позитивних значень – на ім'я Єва. Значення імені асоціюється з такими якостями, як вірність, вміння піклуватися, відповідальність, м'якість, чуйність, а також темперамент, упертість, наполегливість, непередбачуваність, скритність, незговірливість, імпульсивність. Її темперамент – холерик.

Значення імені Єва: характеристика, походження, іменини

Жінка з цим ім'ям не любить нудьги, одноманітності, вона весела і лідирує за вдачею, прагне нововведень і готова повести за собою інших. Вона оточена цікавими та вигідними для неї людьми, у яких вона не залишиться у боргу.

Імовірно, значення імені Єва пов'язане з готовністю прийти на допомогу. У критичних ситуаціях вона вміє впоратися з почуттями та прийняти правильне рішення. Ця жінка не має заздрості до успіхів оточуючих, вона займається причинами власних невдач самостійно.

Єва прекрасний учень: поставлені життям помилки засвоює, щоб більше не повторити. Її знають як чуйну людину, на яку завжди можна покластися. Також значення імені Єва наділяє його власницю посидючістю. Вона не виявить агресії, і це завидна для всіх якість.

Дитинство

Маленька Єва життєлюбна, активна, ласкава, добра, самодостатня, не турбує дорослих, вірить казкам. Вона завжди зайнята власними винаходами, любить рух. Зростає розпещеною та примхливою, вимагає до себе підвищеної уваги, зловживає своєю привабливістю.

Значення імені Єва: характеристика, походження, іменини

Безмежна уява дозволяє їй фантазувати, вигадувати обставини, в яких до неї надходить натхнення. Вона має багато хобі, і в кожному з них вона досягає видатних успіхів. Підкреслює власні інтереси та небажання вчитися.

Ім'я Єва для дівчинки пов'язане у її житті з інтенсивним спілкуванням, дружними компаніями. Але їй не чужо і довго залишатися наодинці з собою. З дитинства вона схильна до містицизму. Дорослим слід надавати цьому особливу увагу, щоб інтерес дівчинки не розвивався надмірно. Інакше все, пов'язане з окультизмом, здатне вплинути на її розум, піддати неадекватним вчинкам.

Значення імені Єва для дівчинки полягає в концентрації та розвитку таких якостей особистості, як старанність, старанність, раціональність. У школі часто вона є відмінницею. Не схильна перебільшувати значення чужої думки, але може вдаватися поступливою.

Юність

Дівчина Єва самостійна, інтуїтивна, розважлива, законослухняна, дотримується моральних принципів. Іноді їй не вистачає гнучкості, внаслідок чого вона провокує конфлікти та інші негативні наслідки своїх дій. Вона допускає сварки, ревнощі, затяжні з'ясування стосунків.

До її улюблених предметів входять точні науки. Але навчання дівчина не схильна розглядати як самореалізацію: для неї це невтішний обов'язок.

Значення імені Єва: характеристика, походження, іменини

У підлітковому віці Єва дратівлива, самолюбна, важлива. Але буває й цілком добродушною. Любить фліртувати та пускати життя на самоплив. За бажання вплинути не допоможуть крики і наполегливість. Але послідовність та спокій – її прихильники.

При виборі друзів дівчина звертає увагу на висоту їхнього інтелекту, здатність враховувати думку оточуючих. Зі зростанням впевненості у собі її популярність у суспільстві зростає.

Жінка

Сильна, вольова, гармонійна – кожна жінка стає ніби ще прекраснішою, якщо її звуть на ім'я Єва. Значення імені Єва вносить у життя такі прояви особистості, як романтичність, чуттєвість, допитливість. Щодня її проходить під новим гаслом, і у цьому свої плюси та мінуси.

Вона допитлива і оптимістична, імпульсивна і непостійна, через що в неї багато помилок, які вона важко визнає, тоді як сама – принципова до оточуючих. Вона не висловлює своєї думки, але й поради інших слідувати не стане.

Значення імені Єва: характеристика, походження, іменини

У зрілості Єва стає впевненою у собі жінкою, рішучою і недовірливою. Її наближені проходять перевірку на вірність. Але все ж таки Єва потайлива і не вміє переживати складні обставини. У конфліктній ситуації вона схильна стримувати емоції, оскільки мир і спокій їй дорожчі за власну правоту.

Їй важливо відчувати ризик, і вона не любить одноманітну роботу, нудьгує від легких перемог, тому спрямована на пошук складних цілей та завдань. У літньому віці стає передбачуваною, але зберігає відповідальність та сталість.

Доля

Значення імені Єва є сприятливим для бажаючих розвивати кар'єру. Її якості сприяють підкоренню будь-яких вершин. Активний рух та зацікавленість у ній протилежної статі – як мінімум з того, що приготувала їй доля.

У жінки з ім'ям Єва значення імені та доля взаємопов'язані:

 • у її житті панує непередбачуваність;
 • вона може обрати спілкування у колі близьких;
 • їй усміхається шанс стати знаменитістю;
 • знаходяться необхідні шляхи та можливості, актуальні для її поточних запитів;
 • особи з цим ім'ям завжди досягають виконання своєї мрії.

Кохання та стосунки

Єва – одна з тих, чиї смаки зрозуміти непросто. У коханні вона непередбачувана, забудькувата, емоційна, необов'язкова. Стан кохання робить з неї енергійну та цілеспрямовану натуру. Ця жінка шукає собі саме того компаньйона, з яким їй не буде нудно, яскравого та темпераментного.

Партнеру не варто сподіватися, що Єва виявить ініціативу. Якщо на її шляху зустрінеться ідеальний в її очах чоловік, вона всіма почуттями віддасться йому. Єва не терпить розважливих та прагматичних: такі люди наводять на неї нудьгу.

Цій жінці непросто знайти собі людину, яка б їй у всьому подобалася. Перше заміжжя нерідко завершується нею повним провалом. Тому на повторне вона довго не зможе наважитися. Будучи вдруге заміжня, Єва виявляється вірним і відданим другом.

У сім'ї вона віддасть перевагу чільній ролі, і її дружині доведеться несолодко. Незважаючи на імпульсивність, Єва гостинна, її люблять за уважність, душевність, вміння смачно готувати. Залученням нестандартних ситуацій вона постійно дивуватиме свого обранця. До кожної людини має індивідуальний підхід, радісний настрій.

Єва ні з ким не забажає розділяти увагу і любов чоловіка, тому в неї складаються стосунки зі свекрухою. Також вона не прощає зрад. Найчастіше дитина, що у неї народилася, буває єдиною.

Можливі складнощі

Єва хоче бути на увазі у всіх, але їй непросто досягти популярності. Її інфантильність і небажання йди назустріч, щоб виявити спільні інтереси з людьми, є перешкодою.

Вразливість Єви створює певні складнощі у спілкуванні з людьми, і незважаючи на сильний характер, необережним словом легко спровокувати її запальність, але помста їй не властива. Вона не здатна захищатись і терпіти нападки недоброзичливців, тому їй важлива підтримка близьких.

Крім того, значення імені Єва пов'язане з довірливістю та наївністю, що здатні використовувати оточуючі з корисливою метою. Дівчинці непросто в колективі, адже з раннього віку вона не впевнена у своїх намірах.

Професія

Виконавчість Єви дозволяє їй досягти успіху в будь-якій справі, за яку б вона не взялася. Начальство неодмінно оцінить її старанність та сприятиме її підвищенню в кар'єрному зростанні.

Вона чудово почувається в ролі начальниці, підлеглі поважатимуть її за це. Раціональність та справедливість допоможуть їй завоювати авторитет у робочому колективі. Власний бізнес – цілком прийнятна ідея для Єви. Вона не залишиться без засобів для існування, і завжди знає, де заробити більше.

Педагогіка, юриспруденція, журналістика, переклади з іноземних мов – саме ті сфери діяльності, де Єва ідеально виявить себе. Психолог, художник, дизайнер – найчастіший вибір її професії. Перукар, кравець, секретар, бібліотекар – також цілком прийнятні для неї посади. Адже одним із її покликань є бути корисною людям.

Здоров'я

Тендітна імунна системи Єви є причиною її частих інфекційних захворювань. Також можливим захворюванням може стати діабет. Їй протипоказано солодке та переїдання. У літньому віці виявляється ожиріння.

Хобі та захоплення

Єви не люблять довго сидіти на одному місці, і тихому відпочинку вони воліють подорожі і прогулянки на далекі відстані. Вони цікавляться культурою інших народів, їхньою історією. Захоплення такими видами спорту, як лижі, плавання, роблять із них струнких піджарих красунь.

Значення імені Єва: характеристика, походження, іменини

Єву тягне все чудове та нездійсненне, а також мистецтво. Вона отримує насолоду від відвідування театру, будинку мод, участі у гулянках. Добра частина її життя проходить у салонах краси, процедурних закладах. Відпустку вона намагатиметься провести на курорті.

Як правило, Єви люблять фарбувати волосся у світлі відтінки, немов передбачаючи смаки чоловіків, у компанії яких вони із задоволенням веселяться. У процесі розвитку здібностей Єви показують себе, як чудові кулінарки, радуючи домочадців солодкими стравами.

Астрологія імені

Іменини Єви відзначають 27 серпня. День ангела припадає на 12 квітня.

Езотеричні характеристики:

 • щасливий день: неділя;
 • астрологічний знак Овен; підходить Тельцям та Рибам;
 • талісман: сард, нефрит, рубін;
 • керуюча планета: Сатурн;
 • колір: відтінки коричневого, зелений;
 • рослини: півонія, омела, фінікова пальма, магнолія;
 • тотемний символ: жук-скарабей;
 • тварина – лань.

Значення імені Єва: характеристика, походження, іменини

Характеристика імені за літерами:

 • “Е” – оманливість першого враження про людину, ілюзорність, хибна простота.
 • “В” – творчі здібності, вміння знаходити спільне з людьми, реалістичний підхід до життя, відкритість єднання з природою, багатство уяви, інтуїція, дар передбачення, схильність до романтики та пристрасті, нездатність до зради.
 • “А” – активність, прагнення успіху, стійкість духу, самостійність, лідерство, небажання підлаштовуватися під інших.

Прикмети імені: в день іменин домовик лютує до півночі, і поки не заспіває півень.

Сумісність Єви з чоловічими іменами: Арам, Віктор, Вольдемар, Дмитро, Гліб, Петро, Максим.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua