Ім'я Вальтер: таємниця походження

Ім'я Вальтер дуже популярне у Європі і вважається досить екзотичним серед слов'ян. Багато хто проводить паралелі з всесвітньо відомим письменником Вальтером Скоттом і одразу приписує носіям імені творчі задатки. Але чи це так? Про походження та значення імені Вальтер читайте далі.

Історія виникнення

Досліджувана іменоформа має давньогерманське коріння. Якщо розділити слово Waltheri на дві самостійні частини, то wald, walt означає “влада” і “силу”; heri, hari – “військо”. Поєднавши трактування, можна отримати відсилання до полководців та армійських ватажків.

Незважаючи на витоки, важко точно відповісти, якою національності ім'я Вальтер. Деякі ономастики визначають його як німецьке; інші – англійська чи іспанська. Тому поширені різні мовні форми:

  • Уолтер, Уоллі;
  • Вольтер, Валлі, Войдда, Войдль;
  • Гвальтеріо;
  • Готьє;
  • Гвалтер, Гвалтер.

Ім'я Вальтер: таємниця походження

Серед знаменитостей із таким ім'ям варто виділити:

  • віце-канцлера та федерального міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайєра;
  • німецького композитора та віртуозного піаніста Вальтера Браунфельса;
  • аргентинського баскетболіста Вальтера Германна;
  • австрійського оперного та драматичного режисера Вальтера Фельзенштейна.

Також відомий і небезпечний лиходій Вальтер Бернхард Лагранд. Він чинив злочинні дії у співтовариство з братом Карлом. Розібравшись із походженням імені Вальтер, рекомендується копнути глибше, щоб зрозуміти, як впливає незвичайне ім'я на долю чоловіка.

Характер

Ім'я, що описується, визначено в нумерологічному ряді під цифрою 1. «Одиниці» виділяються серед інших непохитною силою духу і бажанням лідирувати за всіма позиціями. Люди з номером 1 не знають, коли зупинитися, і воліють завжди перебувати у русі.

До позитивних рис характеру відносяться готовність до змін, бажання працювати та розвиватися, цілеспрямованість та уважність. Щодо негативних, то тут можна відзначити імпульсивність, егоїзм і бажання всім догодити.

Ім'я Вальтер: таємниця походження

Незважаючи на всю зовнішню серйозність і рішучість, Вальтери дуже сором'язливі та невпевнені у собі. Така сторона породжує зайву агресивність та пафос по відношенню до близьких людей.

Чоловіки з ім'ям Вальтер легко адаптуються до незвичних умов та приймають будь-які виклики. Азарт і динаміка, що наростає, призводять до необдуманих рішень і часто неприємних наслідків. Тому слід задуматися про вибір майбутньої діяльності та мінімізувати вплив помилок на перебіг подій у чужих життях.

Особисте життя

На особистому фронті у молодої людини з ім'ям Вальтер часто вирує ураган змін. Він знаходить супутницю протягом усього життя досить пізно. Буває, що пошуки зупиняються на кількох шлюбах та переходять у пасивний стан.

Але якщо Вальтер створює сім'ю, то присвячує весь власний вільний час рідним. Діти завжди купаються в променях уваги та доброти, а дружина розквітає завдяки частим компліментам.

Ім'я Вальтер: таємниця походження

Не варто злити Вальтера та переходити на особистості. Чоловіки з таким ім'ям бачать світ лише в чорно-білій палітрі і рідко сприймають іншу точку зору, не кажучи вже про критику. Тому в сімейному житті потрібно впевнено та правильно тримати планку.

Особливості характеру та кар'єрні сходи

Вибір вищої освіти не веде до майбутньої роботи зі спеціальності (як у багатьох). Через емоційність та запальність ведення бізнесу та вирішення глобальних питань не входять до послужного списку Вальтера. Молода людина знаходить себе в інженерії, механіці, цирковому мистецтві, літературі та кінематографі. Любов до природи та мальовничих пейзажів змушує чоловіка виїжджати за місто та робити гарні фотографії.

Робочий графік Вальтер розбавляє екстремальними видами спорту та активним відпочинком: лижі, сноубординг, стрибки з парашутом та ін. Будучи підлітком, цікавиться акробатикою, важкою атлетикою та навіть бодібілдингом. Подібне захоплення допомагає виплеснути негатив у правильне русло та відновити внутрішню гармонію.

Ім'я Вальтер: таємниця походження

Таким чином, ім'я Вальтер привносить у долю чоловіка невичерпне джерело творчості та сумнівів. За рішучістю може ховатися сором'язливість, а за веселою вдачею – сумні думки. Але Вальтер, напевно, знає, куди потрібно направити свої сили, щоб зробити світ у рази кращим.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua