Найдобріша та найдружніша – володарка імені Аніса

У наш час набирає популярності тенденція називати дівчинку якось незвично та цікаво. Однак не варто забувати і про те, яке тлумачення має це дитині ім'я. Прекрасним значенням має ім'я Аніса. Національність дівчинки не має значення, ім'я підійде дитині з будь-яким типом зовнішності. Дізнатися про походження імені, а також його характеристику можна в тексті нижче. Також у статті запропоновано інформацію про нумерологію.

Найдобріша та найдружніша – володарка імені Аніса

Походження імені

Аніса – жіноче ім'я. Що воно означає? Переклад імені Аніса з арабської означає «дружня і добра». Ім'я вважається ісламським, проте на сьогоднішній день воно було популяризоване і зустрічається не лише у мусульманських країнах. У України ім'я популярне у Чеченській республіці. Варто також зазначити, що Аніса співзвучно з ім'ям Анісія, проте дані ім'яформи не є однокорінними, між ними немає нічого спільного. Дізнаємося про нього докладніше.

Доля

Аніса – справжня леді, яка всього виглядає чарівно. Вона успішна як у роботі, і у сімейних справах. Дівчина, яка має ім'я Аніса, досить дипломатична, справедлива. Прекрасною мамою її робить здатність завжди поставити себе на місце іншої людини та відчути всю важливість проблеми. Дівчина, названа так, може стати лікарем, психологом чи педагогом, оскільки наділена чудовою якістю – добротою.

Найдобріша та найдружніша – володарка імені Аніса

Аніса завжди привітна з оточуючими, любить дарувати позитивні емоції, тому легко йде контакт з іншими людьми. Саме про неї можна сказати, що людина фарбує місце, а чи не місце людини. Але також варто відзначити, що дівчата з ім'ям Аніса дуже вразливі, душевні травми вони дуже важко переживають. А ось чужі проблеми володарка цього імені завжди готова вирішувати. Їй довіряють майже всі: батьки, чоловік, діти, друзі, колеги. Також у більшості випадків Аніса щаслива у шлюбі і рідко коли справа доходить до розлучення.

Характер

Значення імені Аніса не дарма саме таке. Його володарка дійсно добра людина з поступливим характером. Вона повністю позбавлена будь-якої заздрості чи агресії. Вибираючи імена для дівчинки, варто звернути на нього увагу. Адже його володарка охоче йде назустріч іншим людям, тому завжди оточена великою кількістю друзів. Вона досить щедра, але справедлива. У юному віці володарка імені Аніса може сперечатися з рідними, але з віком це відбувається. Дівчинка справді прив'язана до батьків і дуже залежить від них: від настрою мами та тата, від їхньої думки. Зростає володарка імені досить пізно.

Найдобріша та найдружніша – володарка імені Аніса

Здібності

Аніса вчиться старанно. Однак іноді дівчинка може бути розсіяна. У початкових класах батькам обов'язково потрібно допомагати дитині сконцентрувати увагу. Найкраще зацікавити її грою. Через гру Аніса краще запам'ятовуватиме необхідний матеріал. Вона любить читати і дізнаватися про все і одразу. Власниця імені має талант до гуманітарних наук. Особливий інтерес дівчинка має іноземні мови. У майбутньому Аніса може стати чудовим перекладачем чи дипломатом. Все незвідане для дівчинки особливо цікаве.

Найдобріша та найдружніша – володарка імені Аніса

Прояв кохання

Аніса вміє щиро кохати. Досить трепетно ставиться до партнера. Почуттям дівчина надає першорядного значення. Однак Аніса хоче бути лідером у відносинах, це може спричинити розрив. Аніса, з одного боку, любить, а з іншого – завжди ставить партнера на місце.

Знаки, що відповідають імені

Значення імені Аніса відповідають наступним знакам:

  • стихією є вогонь;
  • звіром – лев, сокіл;
  • зодіак – Лев;
  • метал – золото;
  • колір, що відповідає імені, жовтий;
  • рослини – півонії, дика троянда, мигдаль, дуб, омела;
  • день імені – неділя.

Ім'я відповідають наступним мінералам:

  • хризоліт;
  • алмаз;
  • геліотроп.

Нумерологія імені

Число душі відповідає значення 1. Його власники завжди ведуть динамічний спосіб життя і займають активну життєву позицію. Вони завжди знають чого хочуть. Досить легко виконують вказівки, навіть справді складні. Але довгограючі проекти не їхня стихія – великий ризик того, що їм просто набридне.

Число прихованого духу відповідає значення 3. Число тіла відповідає сімка.

Сумісність

Імена для дівчаток часто розглядають з позиції їхньої сумісності з чоловічими іменами. Для жінки, названої Анісою, найкраще для шлюбу підходять Олег чи Марк. Однак цю інформацію не варто сприймати буквально, загалом дівчата з ім'ям Аніса з легкістю можуть порозумітися з людиною, яка має навіть дуже важкий характер.

Значення букв у імені

Перша літера імені також є першою літерою алфавіту. Літера А символізує початок, а також бажання бути лідером. Людина, в імені якої присутня така літера, завжди прагне рівноваги, причому як фізичної, так і духовної. Власники імені, яке починається на літеру А, характеризуються як роботящі. Найбільше не люблять рутину.

Найдобріша та найдружніша – володарка імені Аніса

Літера Н у імені характеризує людину сильної, вольової. Такі люди працьовиті. Також вони мають критичне мислення. Їм досить важко вибрати свого обранця.

Літера І в імені характеризує власника, який має тонку душевну організацію. Такі люди досягають великих успіхів як у роботі, так і в особистому житті. Вони люблять бути в центрі уваги, мають лідерські якості.

Літера С символізує здоровий глузд. Такі люди хочуть матеріальної забезпеченості, міцного становища. Іноді бувають надто примхливими та емоційними. Людям з літерою З імені дуже важливо знайти у житті свій шлях.

Ім'я Аніса – чудовий варіант для дівчинки, на яку в житті чекатимуть успіх і щастя.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua