Ім'я Дархан: війна чи багатство

Ім'я Дархан відрізняється екзотичністю та вельми агресивним звучанням. Деякі люди пов'язують це слово з войовничими символами та могутністю. Чи правда в таких гіпотезах? Дізнатися про це можна лише повністю розібравшись зі значенням імені Дархан.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Історична довідка

Ім'я має тюркське та монголоїдне коріння. У цих народів слово «тархан» асоціюється з привілейованим станом знаті. Дослівно перекладається ім'я Дархан, як «звільнений від податей», той, хто не сплачує частину грошей до скарбниці.

Ще XIV столітті тархани становили окремий клас суспільства. «статусні» особи не мали стільки повноважень, скільки чини та уряд. Але тархани не знали обмежень у землеволодінні, мали недоторканність і без жодних труднощів зверталися до Його Величності.

Ім'я Дархан: війна чи багатство

Крім цього, ім'я Дархан трактується як:

  1. Коваль – майстер, який майстерно виготовляє весільні декорації, зброю та навіть ритуальні деталі.
  2. Вільна людина з неосяжним внутрішнім світом і своєрідним сприйняттям того, що відбувається, щедра.

Таким чином, ім'я Дархан означає, що доля чоловіка пов'язується з фінансовою грамотністю, щедрістю та тяжкою роботою. Такий внесок у долю можна побачити, якщо проаналізувати нумерологічні особливості.

Нумерологія

Числом імені Дархан є цифра дев'ять. Дев'ятки легко прощають своїх кривдників та відпускають негативні емоції. Їм властиві емпатичні нахили з творчим мисленням та добре розвиненим чуттям.

9 успішно реалізовують власні ідеї та підносять світові таланти. Завдяки відкритості та щирості Дархани мають велику популярність: з одного боку, це грає чоловікам на руку, з іншого – може зруйнувати всі плани.

Ім'я Дархан: війна чи багатство

Навіть літери в імені дають підказки, що наводять, у складанні портрета індивідуума:

  • «д» означає впертий характер, гордість і раціональність;
  • «а» символізує лідерські нахили вміння встановлювати контакти з людьми;
  • «р» відповідає за нестандартність мислення та відповідальність;
  • «х» додає імені моральність та дружелюбність;
  • «н» асоціюється з рішучістю та величезною силою духу.

Характер

У підлітковому віці у молодої людини з таким ім'ям спостерігається певна двоїстість у поведінці, що є причиною непослідовності та нелогічності у вчиненні вчинків. У свій час Дархан великодушний і добрий, а потім – егоїстичний і агресивний. Різкі емоційні зміни можуть викликати непорозуміння в оточуючих і навіть переляк.

Вже у свідомому віці Дархан знаходить золоту середину і більше не ковзає тонким льодом. Будь-які починання і навіть найшаленіші ідеї підтримуються близькими і шанувальниками (настав час згадати про ім'я популярності, що приписується).

Ім'я Дархан: війна чи багатство

Що стосується любовних турбот, то тут слід відзначити нездорове бажання домінувати і мати партнера. У такі моменти треба згадувати, що у справжньому коханні має бути компроміс та повага.

Так, Дархан – ім'я, що не варто порівнювати з битвами та війною. Це ім'я символізує багатство, як внутрішнє, і матеріальне.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua