Значення імені Аліна для дівчинки: походження, характер та доля

Існує багато красивих жіночих імен. Одні трапляються рідко, інші – часто. До другої категорії належить ім'я Аліна. На сьогоднішній день воно досить поширене. Яким є значення імені Аліна для дівчинки? Яку долю воно наказує своїй володарці? Що ж, на ці запитання слід дати відповіді.

Походження

Вже звичне для нас ім'я Аліна прийшло у російську культуру на початку ХХ століття із західноєвропейських мов. Популярним стало майже одразу ж. Цікаво, що це коротка форма імені Аделіна, що отримала самостійність.

Взагалі, воно зазнавало за свою історію існування безліч метаморфоз. Початковий варіант – Адельхайд. Його батьківщиною є Німеччина. Від цього імені походить варіація Адела, а потім – Аделіна.

Якщо заглянути в «Оксфордський словник особистих імен», можна здивуватися. У ньому йдеться, що в імені Аліна арабське коріння, і перекладається воно як «знаменита», «шляхетна».

Значення імені Аліна для дівчинки: походження, характер та доля

Дитинство

Яке значення імені Аліна для дівчинки? Малятко, яке так назвали батьки, росте дуже непростою дитиною, що важко піддається вихованню. Вона сама з ранніх років усіма командує, абсолютно не реагуючи на зауваження. Однак дівчинка дуже рідко вередує і скаржиться.

Маляті властива уразливість. Вона може довго демонстративно мовчати, поки батьки не зроблять те, що вона хоче.

Але є плюси. З дитинства володарка гарного імені Аліна демонструє разючу пам'ять. Вона буквально схоплює на льоту інформацію. Отже, навчання дається їй легко. Головне, щоби вона захотіла вчитися. Аліна добре навчається і здатна, але без бажання дівчинки «завантажити» знання на думку їй не вдасться.

Талантів у неї багато. Є здібності до малювання, артистичний потенціал, любов до читання, літературні навички.

Що робити батькам? Виховувати її в строгості та любові, не балувати. Інакше характер Аліни стане нестерпним. А ще їй треба прищепити відповідальність та доброту. Можна завести домашню тварину – їй буде про кого піклуватися (робити це вона, до речі, любить).

Значення імені Аліна для дівчинки: походження, характер та доля

Здоров'я

Обговорюючи, що означає ім'я Аліна для дівчинки, треба удостоїти увагу та тему здоров'я. Батькам цієї дитини слід знати, що імунітет у неї дуже слабкий. Вона часто хворітиме і застуджуватиметься.

Також вона занадто збудлива, а тому є велика ймовірність того, що Аліна доведе себе до нервового зриву ще юному віці. Може навіть знадобитися допомога невролога.

Ще до часто зустрічаються проблем дівчаток цього імені відносять сколіоз і короткозорість. Також Алина може мати проблеми з апетитом.

При вирішенні зайнятися зміцненням здоров'я дівчинки треба приділити увагу вдосконаленню її фізичної підготовки. Спорт їй буде корисним, як і суворе дотримання режиму дня. Міцний довгий сон та прогулянки на свіжому повітрі – ось що їй допоможе зміцнити здоров'я.

Аліні важливо з дитинства займатися своїм імунітетом, тому що у віці вона теж хворітиме. Можливі проблеми зі шлунком та мікрофлорою кишечника.

Значення імені Аліна для дівчинки: походження, характер та доля

Юність

Розповідаючи про походження та значення імені Аліна для дівчинки, треба згадати, що з роками вона значно покращає. Дівчина стане справжнім серцеїдкою. І їй подобатиметься перебувати в центрі чоловічої уваги, ловлячи захоплені погляди. Щоправда, це нерідко заважає її навчанню та саморозвитку. Їй не можна нехтувати знаннями на початку життєвого шляху, тут слід простежити батьки.

Навчившись відповідальності, вона демонструватиме успіхи у навчанні. Позитивна оцінка оточуючих стане для неї додатковим стимулом. Але взагалі вона й сама може виявити завзятість, якщо та чи інша діяльність їй сподобається.

Що ж до дружби? Дивно, як у ній поєднується привітність із владністю. Друзів у Аліни не дуже багато, тому що не всім подобається її характер, але в товаришах та спілкуванні вона потреби не відчуває.

Значення імені Аліна для дівчинки: походження, характер та доля

Особистісні якості

Є певні особливості характеру, які слід відзначити особливою увагою, розглядаючи значення імені Аліна для дівчинки. Ім'я наділяє свою володарку такими якостями:

 • Зухвалість і впертість.
 • Дратівливість.
 • Звичка впадати у крайнощі.
 • Відсутність такту, що межує з агресивністю.
 • Надмірна збудливість. З віком їй вдається приборкати свій характер.
 • Любов до хвастощів.
 • Залежність від думки оточуючих.
 • Звичка давати обіцянки та не стримувати їх.
 • Конфліктність.
 • Вміння поводитися розкуто.
 • Цілеспрямованість.
 • Здатність долати будь-які перепони.
 • Прекрасне почуття стилю, бездоганний смак.
 • Легке ставлення до грошей.
 • Щедрість.
 • Розвинений розум та швидкість реакції.
 • Рішучість.
 • Звичка ретельно продумувати кожен крок.
 • Послідовність у діях.

Як можна зрозуміти, характер у цієї особи дуже складний. Вибираючи ім'я Аліна для дівчинки, батьки повинні пам'ятати про це.

Зрілість

Багато майбутніх батьків, вивчаючи значення імені Аліна для дівчинки, цікавляться – а якою вона виросте?

Треба сказати, будучи дорослою жінкою, ця особа, як і раніше, залишається примхливою, волелюбною і своєрідною. Спілкуючись із нею, практично кожна людина думає, що вона народилася з готовим планом на життя, від якого не відступить ні за що.

І у дорослої Аліни самовпевненість справді зашкалює. Вона може підкорити будь-які вершини. Більше того, їй відомо як про переваги, так і недоліки свого характеру, тому Аліна намагається боротися з мінусами і вдосконалювати плюси.

Також із віком міцнішає її інтуїція. Саме вона допомагає жінці досягти багато в житті (зокрема, перемог на особистому фронті). Але чого вона не робить, суттєво подорослішавши – так це не відкриває свої справжні емоції та почуття. Вона просто не хоче їх показувати оточуючим.

Значення імені Аліна для дівчинки: походження, характер та доля

Кар'єра

Вивчаючи значення імені Аліна для дівчинки, варто розповісти про її ймовірні перспективи. Чим їй точно не можна займатися з характеру, це педагогікою. У неї немає жодної якості, якою повинен мати викладач. До того ж вона байдужа всім дітям, за винятком своїх.

В інших сферах Аліна може проявити себе. Реалізувати потяг до гуманітарних наук вона зможе, якщо вона займеться філологією, лінгвістикою, журналістикою або секретарською справою. За наявності харизми може спробувати себе в літературі чи театрі.

Талант оратора та невичерпна життєва енергія знайдуть застосування у політичній сфері. До того ж Аліна вміє стояти на своєму та доводити власну правоту.

Втім, чим би вона не взялася, кар'єру ця дівчина будуватиме активно. На цьому шляху її не зупинять жодних моральних принципів. Якщо вона досягне підвищення до керівної посади, то стане деспотичним начальником. Знаходити підхід до співробітників вона не буде – просто не вважає за потрібне.

Значення імені Аліна для дівчинки: походження, характер та доля

Відносини

Вище було багато сказано про те, що означає ім'я Аліна для дівчинки. Слід зазначити увагою та тему відносин.

Ця дівчина, незважаючи на велику кількість шанувальників, якщо і виходить заміж, то у зрілому віці. Дружина вона вибирає дуже ретельно. Аліна прискіплива, їй важливо все – починаючи від зовнішності та стилю, закінчуючи фінансовою спроможністю та манерами.

Зрозуміло, життя з цією особливою нудною не буде. Шалений темперамент Аліни та її вибуховий характер завжди будуть вносити «різноманітність» у шлюб у вигляді показових істерик та з'ясування стосунків.

Тому, незважаючи на ретельний вибір чоловіка, розлучення не виключається, як і укладання повторного шлюбу.

Варто зазначити, що Аліна не є взірцевою господаркою. Але вона дуже гостинна, а ще смачно готує. Якщо вона приймає рішення мати дітей, то стає для них дбайливою і люблячою мамою.

Значення імені Аліна для дівчинки: походження, характер та доля

Сумісність

Отже, вище було багато сказано про значення імені Аліна для дівчинки. Народжена мала виростає, і перед нею стає питання, що стосується відносин. Що ж, ось чоловіки, з якими у неї, володарки важкого характеру, може вийти гармонійний союз:

 • Алан. Різносторонній, веселий, безпосередній, оптимістичний – може здатись, що він є протилежністю Аліни. Можливо, але ця людина, як і вона, – захоплена натура. Саме це їх поєднає.
 • Валентин. Доброзичливий, стриманий та покірний – справжній подарунок Аліні. Він стерпить навіть її спроби перевиховати його. Більше того, поряд з такою активною особою він зуміє реалізувати свій потенціал, за що носитиме свою партнерку на руках.
 • Петро. Ці двоє створюють несподівано романтичний союз. Обом подобається витрачати один на одного свою енергію і догоджати капризам. Вони дуже схожі на характери. Але їхнє сімейне життя буде спокійним і щасливим. Той випадок, коли мінус на мінус дає плюс.
 • Сергій. Практичний та надійний – цей чоловік буде здатний жертвувати заради Аліни своїми інтересами та часом. Він – той, що доведе її цінність. І це пом'якшить її характер до невпізнання.
 • Сава. Наївний, безкорисливий, відкритий – він підкорить Алінове серце. Ця людина настільки сильно духовно розвинена, що не матиме навіть бажання сваритися чи з'ясовувати стосунки. У їхній парі пануватиме повага, відданість та задоволення.

Ще у дівчинки з ім'ям Аліна у майбутньому можуть скластися стосунки з Олександром, Артуром, Герасимом, Євгеном, Захаром, Ярославом, Яковом, Миколою та Казимиром.

А ось з Олексієм, Яном, Антоном, Юрієм, Едуардом, Володимиром, Семеном та Георгієм їй точно зв'язуватися не варто.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua