Христина: значення імені, характер та доля, сумісність

Значення імені Христина – “християнка”. Жінка, яка його носить, є непересічною особистістю. Серед його власниць безліч відомих особистостей, наприклад, співачки Крістіна Орбакайте та Крістіна Агілера, актриса Крістіна Асмус, поетеса Крістіна Алчевська, фігуристка Крістіна Медічі.

Походження імені Христина, його історія

Історія його пишеться вже багато століть. Яке значення та походження імені Христина? «Наслідниця Христа», «посвячена Христу» – так воно перекладається з грецької мови. На території нашої країни воно почало використовуватися з поширенням християнства. Спочатку ім'я звучало як Христина. Його не давали представницям дворянського стану, так називали в основному простолюдинок.

Христина: значення імені, характер та доля, сумісність

Ім'я Христина користувалося великою популярністю у царській Україні. Після революції про нього на якийсь час забули. Потім дівчаток почали називати Крістінами. Це ім'я сприймається як іноземне, несе у собі відбиток елітарності і аристократизму.

Свята покровителька

У імені Христина є покровителька. Нею вважається мучениця Христина, яка жила у місті Тирі у третьому столітті. Правив цим містом її батько, який хотів, щоб його спадкоємиця стала язичницькою жрицею. Однак дівчинка не хотіла вірити в те, що прекрасний світ, в якому вона жила, створили безголосні та бездушні ідоли.

Якось у Христини було видіння. Їй явився Ангел, який розповів їй історію Христа. Нічний гість назвав дівчину Христовою нареченою, передбачив подвиг, який їй судилося здійснити. Сон справив на Христину таке сильне враження, що вона прийняла християнство.

Батько був обурений вчинком дочки. Він наказав жорстоко побити її і ув'язнити. Потім він спробував переконати Христину, змусити її повернутися до язичницької віри. Дівчина відмовила йому, після чого її зазнали страшних тортур. Катування не зламали її, вона залишилася вірна своєму рішенню. Її продовжували мучити, проте рани її завжди гоилися чудовим чином. Її історія змусила багатьох язичників повірити у Христа. Дівчину зарубали мечем, щоб зупинити масову відмову від язичницької віри.

Дитина

Дівчинка на ім'я Христина – яка вона? У дитинстві їй властива замкнутість. Маленька Христина неохоче вступає у розмови, здається трохи загальмованою. Їй подобається жити у своєму власному маленькому світі, і вона не прагне пускати туди оточуючих.

Христина: значення імені, характер та доля, сумісність

Христина спостережлива, має живий розум. Для цієї дівчинки, як і для інших дітей, важлива похвала. Думці батьків та вчителів вона надає великого значення. Христині необхідно боротися зі своєю сором'язливістю, мати та батько повинні допомогти їй подолати її. У підлітковому віці дівчинці потрібен час, щоб адаптуватися в новому суспільстві.

Акуратність – риса, властива маленькій Христині. Батьки спокійно можуть довірити їй частину домашньої роботи. Вчиться дівчинка легко та із задоволенням, любить історію, літературу, мови. Захоплень у неї багато, вона легко кидає одну справу для того, щоб звільнити час для іншого.

Характер

Значення імені Христина впливає на свою володарку у будь-якому віці. Цілеспрямована, емоційна, яскрава – така його власниця. З дитинства вона мріє про розкішне життя, мріє потрапити до вищих верств суспільства. Христина відчуває свою обраність і це почуття зберігається до кінця життя.

Христина: значення імені, характер та доля, сумісність

Загалом володарка імені – людина комунікабельна. Їй легко вдається встановити контакт із людьми. Однак у незнайомому суспільстві вона може тримати себе стримано та відсторонено. За оманливо-спокійною зовнішністю дівчини ховається палкий темперамент. Христині властиві запальність і зарозумілість, але правильне виховання дозволяє згладити це.

Хамства та грубості володарка імені собі не дозволяє. Від інших людей вона також не терпітиме такого.

Таємниці

Навіть близькі друзі Христини часто не підозрюють про те, наскільки вона уразлива. Ця жінка вкрай болісно сприймає критику на свою адресу. Навіть заслужені закиди здатні надовго позбавити її ґрунту під ногами. Безневинне зауваження виводить її із себе. Свої образи Христина пам'ятає довго. При нагоді вона нагадує про них.

Вразливість – не єдиний секрет Христини. Новим знайомим вона видається стриманою та холодною, проте за цим фасадом ховається палкий темперамент. Іноді жінка напускає на себе серйозність, щоб на якийсь час позбутися шанувальників, відпочити від них.

Доля

Який шлях обирає жінка на ім'я Христина? Значення імені свідчить про честолюбство, амбіції. Його сильна енергетика дарує великий заряд стресостійкості та міцності. На жаль, у гонитві за нездійсненною мрією Христина ризикує не помітити простого людського щастя. Вона не здатна насолоджуватись маленькими щоденними перемогами.

Христина: значення імені, характер та доля, сумісність

Христина – жінка, яка не схильна зводити повітряні замки і чекати на те, що доля все піднесе їй на блюдечку. Ця жінка розраховує виключно на себе. Цілеспрямованість, розважливість, прагнення досконалості – чинники, які ведуть її до перемоги. Імпульсивних вчинків Христина уникає, що також надає їй перевагу над конкурентами. Ця жінка завжди прораховує події на багато кроків уперед.

Переконання, цінності

Христина – людина, котрій традиційні сімейні цінності є порожнім звуком. Її не змусиш взяти участь у сумнівній авантюрі. Багато хто вважає її консерватором, що правда лише частково. Наявність твердих переконань нерідко створює їй проблеми, як і надмірне прагнення справедливості.

Христина: значення імені, характер та доля, сумісність

Христина – людина, непохитна у своїх переконаннях. Свої принципи ця жінка ставить значно вище за дружбу. Не всі люди готові зрозуміти та прийняти таку позицію.

Сексуальність

Як впливає значення імені Христина на сексуальність? Якщо вона захоплюється чоловіком, то готова віддатись йому без залишку. Ця жінка майже не буває самотньою, секс дуже важливий для неї. Іноді Христині бракує ніжності та м'якості. Навколишнім вона здається холодною та сильною дамою, це часто відлякує чоловіків.

За зовнішньою холодністю Христини ховається бурхливий темперамент. Однак секс без любові не є для неї інтересом. Стан закоханості цієї жінки дарує відчуття повноти життя, занурює її в ейфорію. Для неї дуже важливо любити та бути коханою.

Шлюб, сім'я

Що означає ім'я Христина для сімейного життя? Завоювати цю жінку нелегко. Навіть у юному віці вона здатна критично оцінити потенціал претендента на її руку та серце. У чоловіка Крістіна вибирає людину сильної, багато чого досягла в житті, відповідальної.

Христина: значення імені, характер та доля, сумісність

Закохана Христина скидає маску недоторкання. Сім'я для цієї жінки на першому місці, вона охоче виявляє любов і турботу. Розлучення для неї – серйозне потрясіння. Зберегти сім'ю Христина намагатиметься навіть тоді, коли їй нічого буде рятувати.

Свій будинок ця жінка сприймає як місце, де можна відпочити душею, сховатися від негараздів. Вона готова витратити багато часу і сил на створення затишного гніздечка. Христина легко поєднує турботу про будинок із роботою.

Вірність – не пустий звук для Христини. Моральні принципи не дозволять їй піти на зраду, на те ж вона чекає від другої половини. Якщо чоловік змінить їй, то це спричинить розлучення. Вона ніколи не вибачить зради.

Сумісність імен

Хто може зробити Христину щасливою? З ким цій жінці варто створити сім'ю? Дмитро, Гліб, Кирило, Роберт, Микита, Ігор, Єгор, Микола, Микита, Леонід – імена ідеальних кандидатів у чоловіки. Ці чоловіки підходять Христині.

Є хлопці, яких їй бажано уникати. Володимир, Артур, Степан, Георгій, Ярослав, Філіпп, Олег, Іван, Юрій – чоловіки, які їй категорично не підходять. Союз із одним із них не принесе Христині щастя.

Кар'єра, гроші

Яка професія підходить жінці на ім'я Христина? Значення імені Христина безпосередньо впливає на кар'єру. Цю даму цікавлять насамперед сучасні та модні професії. Також для неї важливо, щоб обрана справа приносила їй добрий дохід. Ця жінка завжди прагне створити міцну матеріальну основу. Їй нестерпна думка, що вона від когось залежить. Христина вміє заробляти гроші, правильно їх витрачає. В неї рідко виникають фінансові проблеми.

Христина: значення імені, характер та доля, сумісність

Природна аристократичність володарки імені чудово поєднується з творчою діяльністю. Дизайнер, стиліст, журналіст, режисер, художник, актриса – професії, в яких вона може досягти успіху.

Христина – амбітна людина. Вона почуватиметься нещасною, якщо доля приготує їй роль простої домогосподарки. Для дозвілля ця жінка не створена, для неї важливо працювати і заробляти.

Бізнес

Якось Христину може осяяти ідея розпочати свій бізнес. Вона має всі шанси впоратися з веденням своєї справи. Досягти успіху Христина здатна самостійно, їй не потрібні партнери.

Як керівник вона буде на своєму місці. Христина вміє відповідати за людей, які від неї залежать. Підлеглі ставляться до неї з постійною повагою.

Гороскоп

У статті розповідається все про ім'я Христина (значення імені, походження). Важливо взяти до уваги знак Зодіаку, під яким народилася його володарка.

 • Христина-Овен цікава, енергійна, трохи наївна. Вона прагне завжди перебувати в гущавині подій. Ця жінка амбітна, намагається зайняти лідерську позицію. Якщо вона має на меті, то ніщо не зупинить її на шляху до неї. Працездатність жінки не знає меж, вона не боїться відповідальності та ризику. Крістіні-Овну подобається приймати компліменти. У неї завжди багато залицяльників.
 • Христина-телець відповідальна, мовчазна та серйозна. У цієї жінки аналітичний склад розуму. Новим знайомим вона може здатися схильною до меланхолії, малоактивною. Однак, якщо ця жінка відчуває загрозу, і сліду не залишається від її зовнішнього спокою. Христина-Телець відрізняється витривалістю, завзятістю. Любов до життя залишається з нею аж до старості. Ця жінка чуттєва, що притягує до неї чоловіків. Їй подобається дражнити і спокушати.
 • Христина-Близнюки добродушна, комунікабельна, товариська. Вона не любить ділитися з оточуючими своїми істинними думками, говорити правду у вічі. Ця жінка має величезний запас енергії. Вона може бути поверхневою та розсіяною, легко піддається маніпуляції. Христина-Близнюки обожнює часто зміну декорацій. Вона легко звільняється з набридлої роботи, рве стосунки та починає нові. Все своє життя ця жінка готова витратити на пошуки ідеалу.
 • Христина-Рак поєднує в собі якості, які можуть здатися непоєднуваними. Вона здатна бути строгою і ніжною, жорстокою і беззахисною, пихатою і простою. Новим знайомим ця жінка може здатися поступливою, невпевненою в собі. Проте Крістіна-Рак образу не спускає нікому. Від природи вона схильна до рутини, трохи лінива. У неї відсутні лідерські якості, не можна назвати її амбітною.
 • Христина-Лев темпераментна, яскрава, чуттєва. Здається, що вона й хвилини не може провести без спілкування та уваги. За її уявною добротою може ховатися жорсткість. Їй властива злопам'ятність, вона завжди мститься кривдникам. Христина-Лев не здатна встояти перед лестощами. Для неї немає нічого важливішого за гордість і незалежність.
 • Христина-Діва розважлива, дипломатична, прагматична. Цій жінці легко вдається ховати свої справжні почуття, контролювати емоції. Вона поводиться стримано, церемонно. Вражаючих результатів вона досягає завдяки чіткому підходу до будь-якої справи.
 • Христина-Терези інтелігентна, вишукана, вихована. Її приваблює можливість вести пусте та розкішне життя. Цій жінці як повітря потрібні заможні шанувальники, що обсипають її подарунками. Критика її ранить, тоді як компліменти стають бальзамом на душу.
 • Христина-Скорпіон честолюбна, палка, імпульсивна. У цієї жінки виражені якості лідера. Вона постійно працює над собою, всі помилки та промахи піддає аналізу. У роботі ця жінка відрізняється наполегливістю та витривалістю, відповідальність дозволяє їй досягати успіху в будь-якій справі.
 • Христина-Стрілець енергійна, волелюбна та життєрадісна. Вона займається тим, що їй під душі. Цій жінці неможливо нав'язати свою думку, їй подобається виділятися з натовпу і чинити всупереч усім.
 • Христина-Козеріг прямолінійна, честолюбна, вимоглива. Кар'єра – основа її життя, заради неї готова принести особисте щастя в жертву.
 • Христина-Водолій таємнича, потайлива, комунікабельна. Вона існує у світі планів, ідей та думок, завжди готова дізнатися щось нове та цікаве. Природна чарівність її приваблює людей, вона має безліч друзів.
 • Христина-Риби живе у світі мрій. Їй властиві неуважність, неуважність. Насилу їй дається навіть вирішення найпростіших завдань. Ця жінка любить перебільшувати, проблеми бачить навіть там, де їх немає.

Вплив знака Зодіаку обов'язково треба враховувати тим, кого цікавить позначення імені Христина.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua