Ім'я Мелісса: значення та походження, характер та доля для дівчинки

Незвичайне та красиве жіноче ім'я Мелісса зустрічається досить рідко. Логічно, що воно, дуже нетривіальне, привертає до себе увагу. Багато хто хоче дізнатися, яке його значення, особливості походження, а також як саме воно відбивається на долі своєї власниці. Що ж, оскільки тема цікава, то варто приділити її розгляду трохи більше уваги.

Походження

З його обговорення хотілося б розпочати. У імені Мелісса походження грецьке, у перекладі воно означає бджола. І з цим значенням пов'язана одна цікава історія.

Адже в грецькій міфології бджоли вважалися божественними створіннями. А люди того часу вважали, що ці комахи – німфи. Одна з них, яку звали саме Меліссою, стала родоначальницею бджіл. Надалі, до речі, її ім'ям називали жриць богині Деметри.

У зв'язку з цим імені дають і інше тлумачення – “успішна”, “працьовита”. Є зменшувально-пестливий варіант звернення – Меллі, Мел, які ще використовуються по відношенню до інших імен. До речі, у православних та католицьких святцях воно не згадується.

Дитинство

Розповівши про походження та значення імені Мелісса, можна перейти і до питання щодо того, як воно відбивається на характері дівчинки, яку так вирішили назвати батьки.

Ім'я Мелісса: значення та походження, характер та доля для дівчинки

Росте вона дуже впертою дитиною. У неї на все є свій погляд. Ця норовлива, досить-таки смілива дитина завдає батькам чимало клопоту. Їм доводиться пояснювати їй безліч нюансів, які пов'язані з безпекою та ввічливістю.

У такі моменти важливо бути терплячими та спокійними. Батьки дівчинки нічого не доб'ються, накричавши на неї. Тому що Мелісса, яка почула підвищений тон, одразу перестає слухати, що їй кажуть.

До речі, дівчинка з ранніх років уміло лавірує серед життєвих труднощів. Тут їй допомагає розвинений за років інтелект, стійка психіка і гідне виховання. Однолітки часто запитують у Меліси поради та залишаються задоволені отриманою рекомендацією.

Здоров'я

Батькам, які вирішили дати своїй дівчинці ім'я Мелісса, потрібно враховувати, що вона зростатиме хворобливою дитиною. І з віком, на жаль, схильність до різних недуг не вщухне. Їй, будучи дорослою жінкою, доведеться стежити за своїм здоров'ям.

Ім'я Мелісса: значення та походження, характер та доля для дівчинки

Особливо багато проблем буде пов'язане із шлунково-кишковим трактом, не виключені часті отруєння. Тому Мелісса має стежити за своїм харчуванням, грамотно підбирати раціон. Ідеальний варіант – звернутися до дієтолога. Він допоможе дівчині почати правильно харчуватися.

Юність

Власниця імені Мелісса виглядає дуже витонченою, тендітною натурою. Однак зовнішність оманлива – ця повітряна принцеса легко може кинутися у бійку, якщо знадобиться захистити себе. Багато людей, впізнаючи її ближче, дивуються її внутрішній силі.

Ця дівчина легко береться до складних справ. З чим вона справляється, але якщо щось у неї не виходить, то програє гідно. Якщо у Меліси щось не виходить, то дівчина сприймає те, що трапилося, як досвід і в результаті йде далі. Вона не шкодує себе, не скаржиться на життя, не перекладає своїх проблем на чужі плечі. Загалом поводиться порядно.

Ім'я Мелісса: значення та походження, характер та доля для дівчинки

Доросліша вона лише переконується в тому, що керуватися завжди потрібно лише своєю власною думкою. Але, незважаючи на це, володарка імені Мелісса має багато друзів. Їй подобається проводити час у компанії, вона завжди не проти сходити на якусь вечірку або в клуб. Можливо тому, що практично скрізь вона душа компанії.

Зрілість

Продовжуючи вивчати значення імені Мелісса, слід зазначити, що доросла дама, що є його володаркою, є успішною, що відбулася персону з гідним оточенням і чудовою роботою.

Протягом усього життя вона заробляє авторитет, завойовує значне місце у суспільстві, а результаті може організувати власний бізнес або стати дуже шановним працівником, улюбленицею начальства.

Ім'я Мелісса: значення та походження, характер та доля для дівчинки

Це дуже добра жінка, проте цю якість вона ретельно маскує. Допомагає Мелісса лише тим людям, які справді цього потребують. Безвідповідальні та ліниві особи можуть не розраховувати на її підтримку.

Цікаво, що з роками її характер стає дедалі багатограннішим. Що старше Мелісса, то більше в неї позитивних рис.

Відносини та кохання

Якщо вже йдеться про те, що означає ім'я Мелісса, то й цю тему слід зауважити. Дівчина є натурою, що досить-таки захоплюється, а тому заміж вона вийде лише за того, кого полюбить щиро. У момент, коли той самий запропонує їй руку і серце, вона не прислухається ні до здорового глузду, ні до застережень оточуючих. На жаль, це часто спричиняє неправильний вибір.

Ім'я Мелісса: значення та походження, характер та доля для дівчинки

Ще варто відзначити, що Мелісса – дуже темпераментна, яскрава натура, яка є пристрасною коханкою, яка прагне всього незвичайного та нового. Їй підійде чоловік з таким самим характером – той, з ким в інтимному житті ніколи не буде нудно.

Цікаво, що володарка імені Мелісса може кілька разів одружитися. Але розлучення, як і будь-яку іншу помилку свого життя, вона сприйме як досвід. В результаті вона зрозуміє, хто саме їй потрібен, і в результаті все одно знайде чоловіка, з яким щасливо проживе до похилого віку. І нехай у всьому без винятку вона ставить свою думку понад усе, але свого чоловіка завжди поважатиме і ніколи не спробує його придушити.

Трудова діяльність

Трохи уваги треба приділити і цій темі, коли йдеться обговорення значення імені Мелісса. Ім'я, як уже говорилося раніше, наділяє свою володарку неймовірною працелюбністю та завзятістю. І вона справді здатна зробити чудову кар'єру в абсолютно будь-якій галузі.

І це пояснюється дуже просто. Адже Мелісса, маючи завидну завзятість, може розібратися в будь-яких, навіть найскладніших речах. Однак їй важливо, щоб її праця винагороджувалась. Інакше вона відмовляється витрачати працювати багато сил.

Ім'я Мелісса: значення та походження, характер та доля для дівчинки

До речі, гроші ця жінка любить. І заробляти їх у неї виходить. Однак сильно примножити кошти через бізнес їй не вдасться. Їй краще не ризикувати солідними сумами.

Хобі

Захоплення володарки імені Мелісса змінюються із лякаючою регулярністю. Вона намагається «відхопити» по невеликому шматочку від кожного заняття, яке хоч якось її зацікавило.

Дівчина так багато пробує. Вона спочатку починає чимось займатися, а потім усвідомлює, що не хоче ставати профі в тій чи іншій справі. У результаті Мелісса отримує якісь знання та базовий досвід і вирушає далі досліджувати світ.

Езотеричний аспект

Його потрібно торкнутися уваги наостанок. Говорять, що кожному імені відповідають певні талісмани. У випадку з Меліссою це:

  • Сприятливий колір – червоний.
  • Тотемне дерево – виноград.
  • Вдала пора року – осінь.
  • Тотемна тварина – ворон.
  • Камені-талісмани – турмалін, мідь, опал, діамант, алмаз, кварц, аквамарин, цитрин та смарагд.
  • Щасливі дні тижня – субота та п'ятниця.
  • Тотемна рослина – коров'як.

До слова, число імені Мелісса – “1”. Саме одиниця наділяє дівчину прагненням до складних завдань та великих відкриттів. Завдяки впливу цього лідерського числа вона легко прокладає дорогу через тернистий гай, яким нею йдуть десятки тисяч людей. Не виключено, що саме одиниця наділяє Меліссу власним стилем мислення та незвичайними поглядами, які допомагають дівчині генерувати божевільні, навіть запеклі ідеї, які практично завжди «вистрілюють».

Ім'я Мелісса: значення та походження, характер та доля для дівчинки

Важливо згадати і відповідні знаки зодіаку. Буде ідеально, якщо назвати Меліссою дівчинку, яка народилася під сузір'ям Терезів або Козерога. Тоді найкращі якості правлячого знака зодіаку розкриються у її характері якнайкраще.

А достоїнств, що в одного, що в другого багато. Під знаком Терезів народжуються товариські, елегантні, харизматичні, дуже добрі люди, які завжди у всьому допомагають іншим. А Козероги – це серйозні, хоч і дуже активні особистості, яким властива цілеспрямованість, неймовірна сила духу та вмотивованість. І ще ціла низка інших переваг, зрозуміло.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua