Ім'я Арон: значення, національність, доля

Арон (Аарон) – поширене популярне єврейське ім'я. Воно погано прижилося в Україні, тож використовується нечасто. В інших країнах світу це ім'я відоме в різних варіантах – Ерон, Арні, Аррон, Харун.

Значення та походження

Це ім'я має єврейське коріння і перекладається як «гора сили», «ковчег заповіту». Вперше, воно було згадано у «Старому Завіті». Ароном звали першого первосвященика, брата Мойсея.

Здавна ім'я Арон носили євреї та ранні християни. Згодом воно стало використовуватися виключно євреями, і не тільки як ім'я, а й як прізвище.

Астрологічна та езотерична характеристика:

  • Знак зодіаку – Стрілець.
  • Планета управитель – Юпітер.
  • Сприятливий колір – синій.
  • День тижня – четвер.
  • Камінь-талісман – сапфір.
  • Рослини базилік, жасмин, груші.
  • Тварина – олень.

Церковні іменини Арона відзначають щорічно, передостанньої неділі Різдвяного посту.

Ім'я Арон: значення, національність, доля

Дитинство і юність

Арон – товариська і непосидюча дитина. Він легко знаходить мову з однолітками. Хлопчик може перебувати в русі цілий день – його неможливо захопити будь-яким спокійним заняттям або настільними іграми.

Арон, що носить єврейське ім'я, любить виділятися серед друзів: у нього велика потреба у увазі. Хлопця мають любити всі – батьки, друзі та навіть незнайомі. Арону необхідно бути центром всесвіту, і він не шкодує сил, щоб залишатися.

Цей хлопчик любить хвалитися своїми вчинками, розповідати у подробицях про свої заслуги всім, хто трапляється під руку. Якщо хвалитися нічим, він легко може придумати і приписати собі неіснуючі подвиги.

Арон жалюгідний хлопчик. Він ніколи не пройде повз бездомну тварину або милосердя, що просить, жебрака – завжди спробує допомогти в міру можливості.

Ніколи не зупиняється у своєму розвитку, приділяючи максимум часу навчанню. Для Арона дуже важливо здобути хорошу освіту. Вчиться він багато і добре.

У хлопця завжди багато друзів. Арон вірний товариш і ніколи не підведе приятеля, не кине в біді, не залишить у небезпеці.

Ім'я Арон: значення, національність, доля

Дорослий чоловік

Чоловік на ім'я Арон має даремно розбиратися в людях. Здається, що він бачить інших наскрізь. Миттєво виявляє брехню та нещирість. Але є одна обставина, яка може затуманити його погляд – це лестощі. Як тільки він чує на свою адресу хвалебні промови, то одразу тане і забуває про все на світі.

Значення імені Аарон наділило свого володаря великою волею та розумом. Він звик мислити тверезо та об'єктивно, не відчуваючи емоцій. Здатність підходити до всього з холодним розрахунком, дозволяє йому у житті уникати багатьох неприємностей.

Цей чоловік буває різким у словах, але в душі він чутливий і жалісливий. Арон ніколи не прислухається до думки інших, і завжди чинить так, як вважає за необхідне для себе.

Він завжди сповнений оптимізму. Арон упевнений, що в нього вийде все, за що б він не взявся. По суті так і відбувається. Якимось чарівним чином йому завжди вдається виплутуватися з будь-яких складних і заплутаних ситуацій. Щоб не відбувалося, Арон виходить «сухим із води».

Ім'я Арон: значення, національність, доля

Хобі та професія

Чоловік, що носить ім'я Арон, любить владу, гроші, завоювання та пригоди. Він дуже діяльний. Закінчуючи одну справу, він починає обмірковувати інше. Найбільші його захоплення – читання та вивчення історії.

Арон має гарну ділову хватку і вміє робити гроші буквально з повітря. Він ніколи не дозволить собі піти на необдуманий ризик, не поставить все на кін і не ухвалить поспішне рішення.

Має подвійне ставлення до грошей. Він може довгий час збирати, з огляду на кожну копійку на своєму банківському рахунку, а потім раптово піти на великі витрати і навіть залізти у борги.

Арон прагне завоювання влади і прагне піднятися на вершину кар'єрних сходів. Часто у нього це виходить ще в молодому віці. Як у матеріальному, так і соціальному відношенні він віддає перевагу великим масштабам.

Арон з успіхом виявить себе у політиці, юриспруденції, військовій справі. Він природжений бізнесмен та фінансист. Йому підійде робота в міжнародній компанії, пов'язана з інноваціями та подорожами.

Цей чоловік рано починає розуміти, що запорука справжнього успіху та великих досягнень – це чесність та доброта. Тільки вони дозволяють досягти високих результатів із мінімальними втратами.

Ім'я Арон: значення, національність, доля

Кохання та сім'я

З протилежною статтю Арон не найвитонченіший джентльмен. Він погано розуміє жінок і не любить ускладнень у стосунках із ними. Він пристрасний: або любить, або ненавидить.

Арона можна залучити й утримати, якщо весь час хвалити і звеличувати його переваги. У відносинах з партнеркою він вважає за краще грати роль пана.

Значення імені Аарон наділило свого носія волелюбністю. Він не виносить, коли жінка встановлює йому межі. Якщо він щасливий, і його все влаштовує у своїй половинці, то він ніколи не змінюватиме коханої. Але як тільки відчує себе у відносинах не комфортно, то без роздумів знайде іншу, як правило, значно молодшу за себе.

Найкраща сумісність для Арона – це жінка, що має ім'я: Віолетта, Злата, Лідія, Елеонора, Катерина.

Одружившись, чоловік, ім'я якого означає «ковчег заповіту», стає дбайливим чоловіком і батьком. Все, що потрібно від дружини, – це постійне схвалення його дій, і тоді він згорне гори.

Сім'я завжди буде для нього на першому місці. Усі його дії та вчинки виходитимуть лише з інтересів дружини та дітей.

Діти – це його гордість. Арон віддаватиме багато сил на їхнє виховання та розвиток.

Ім'я Арон: значення, національність, доля

Ім'я Арон: доля та здоров'я

Арон володар міцного здоров'я. Серйозні хвороби переслідують його дуже рідко. Він не любить фізичних навантажень, але навіть незважаючи на це, має хорошу фізичну форму.

З роками у них можливі порушення обміну речовин та радикуліт. Часто, у похилому віці у Арона відбуваються зміни у психіці. Він може зосередитися, його думки розсіяні. Чоловік стає схильний до релігійного фанатизму і порожнього філософствування.

Життя Арона багате на події. Його молодість буде сповнена хвилювань і тривог. У зрілі роки на нього чекає успішна кар'єра та щасливе сімейне життя.

Є можливість великих фінансових втрат, внаслідок його довірливості, але Арон зможе все повернути сповна. Є також велика ймовірність судових процесів, які закінчаться на його користь.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua