Значення жіночих імен та її тлумачення. Найпопулярніші

Ім'я багато в чому визначає характер та долю людини. Від нього залежить, чи буде дитина успішна у житті, чи зможе не відступати перед труднощами. Тому питання, як назвати майбутнього малюка, необхідно вирішити заздалегідь. Нині в моді старовинні російські імена. Дедалі частіше можна зустріти дітей, яких звуть Святослав, Єсенія, Варвара. Батьки також мають простір для фантазії. Головне — пам'ятати, що ім'я має добре поєднуватися з прізвищем та по батькові. Давайте згадаємо найпопулярніші жіночі імена та їх значення (список представлений у статті).

Значення жіночих імен та її тлумачення. Найпопулярніші

У цій статті ви дізнаєтеся:

Світлана

Одне із найпопулярніших імен для дівчаток. Батькам дуже подобається приємне для вух звучання. Відразу виникає асоціація з чимось світлим і чистим. Але чи всі знають значення жіночого імені та його тлумачення?

Ім'я має давньослов'янське коріння. Світлана означає “сонячний луг” та “світла”. У дитинстві дівчинка росте дуже допитливою, любить вивчати нове, добре та старанно вчиться. Світлана намагається за всяку ціну заслужити похвалу своїх батьків і дорослих. Для неї це має велике значення. Вона завжди дотримується своїх обіцянок. Світлана близько до серця приймає критику, так як дівчинка дуже вразлива. У неї багато друзів, вона весела та оптимістична. Крім навчання у школі, Світлана встигає займатися у кількох гуртках, а також бере активну участь у всіх позакласних заходах. Дівчинка дуже талановита, в неї виходить абсолютно все. Світлана не здатна на підлості, вона відкрита і завжди говорить правду. Дівчину дуже цінують її подруги. Світлана привертає увагу багатьох чоловіків. У дівчини багато прихильників. І це не дивно. Адже Світлана неймовірно ніжна та гарна. У чоловіках вона цінує насамперед багатий внутрішній світ, чесність та мужність. Світлана пізно виходить заміж, але вона створює у своїй сім'ї затишок та гармонію. Тепер дізнаємося наступні жіночі імена та їх значення та характер.

Значення жіночих імен та її тлумачення. Найпопулярніші

Ксенія

Розглянемо значення жіночого імені та її тлумачення. Перекладається воно як “гостя”, “сторінка”. Маленька Ксюша – дуже непосидюча і цікава дитина. Їй важко довго всидіти на одному місці. Дівчинка росте дуже доброю та відкритою. У школі їй легко даються гуманітарні науки, а ось з математикою у Ксюші великі проблеми. Дівчинка легко і швидко навчається всьому новому, але якщо їй це цікаво. Часто Ксюша буває примхливою та любить пошкодувати. Ксенія дуже легко вибудовує стосунки з старшими людьми, а ось з однолітками вона часто не знаходить взаєморозуміння. З віком Ксюша стає цілеспрямованою, вона вміє сама за себе постояти і розраховує тільки на свої сили. Одна з головних негативних рис Ксюші — дратівливість та любов до суперечок.

Ксенія дуже вимоглива до свого обранця. Вона хоче бачити поруч із собою лише найкращого з чоловіків. Через це Ксюша ризикує залишитись одна. Але якщо їй вдається зустріти своє кохання, то воно стає прекрасною господинею і люблячою дружиною і матір'ю. Тепер перейдемо до інших жіночих імен та їх характеристик.

Значення жіночих імен та її тлумачення. Найпопулярніші

Олена

Ще одне популярне жіноче ім'я. Олена в перекладі з давньогрецької означає “сяюча”. Воно походить від слова Селена. Так давні греки називали Місяць. Значення жіночого імені та її тлумачення викликає великий інтерес у сучасних людей.

Дівчатка з ім'ям Олена з дитячих років відрізняються мрійливістю та наївністю. Їх приваблює все чарівне та незвичайне. Олени люблять читати казки і самі вигадують чарівні оповідання. Вони здатні вигадати свій фантастичний світ і жити в ньому. Оленочки дуже довірливі, проте вони добре відчувають брехню. Тому якщо хочете дружити з такою дівчинкою, то ніколи її не обманюйте. У школі Олена навчається непогано завдяки добрій пам'яті. Але якщо дівчинка втратить інтерес до шкільних предметів, то успішність може стати гіршою. У юнацькі роки Олена стає ще емоційнішою, ніж у дитинстві. Їй дуже важливо навчитися самовладання. Незнайомим людям вона здається скромною та сором'язливою, але близькі друзі знають, що Олена весела та життєрадісна. У дівчини багато шанувальників, адже від природи Олена наділена яскравою зовнішністю. Створивши міцну родину, дівчина стає непоганою домогосподаркою, щоправда, іноді її долають напади лінощів.

Вікторія

Дізнаємося значення жіночого імені та його тлумачення. Вікторія – гарне ім'я, що означає “перемога”. Незважаючи на зовнішній спокій і холоднокровність, у душі у дівчини вирує цілий ураган почуттів та емоцій. Як правило, в дитинстві Вікі дуже замкнуті, вони насилу вступають у контакт з новими людьми. В оточенні дівчинки перебувають лише ті, у кому вона впевнена на 100%. Віка завжди досягає поставлених цілей. Вона дуже цілеспрямована і прагне прагнути бути першою. Вікторія любить сперечатися та відстоювати свою точку зору. Дорослу дівчину більше приваблює побудова кар'єри та навчання, а ось особисті стосунки відходять на другий план. Чимало чоловічих сердець постраждають від чарів Вікі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua